Fabian De Josip vissza szerelési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

XrEaL101

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 18.
381
169
V4 karakter
Rico De Josip
LV karakter
David Kolobzeg
V2 karakter
Aina Miura
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Fabian De Josip

2. Születés helye, dátuma
Los Santos Medical Center, 1989.09.11

3. Bejelentett lakcíme
↣Las Colinas 112

4. Telefonszáma
36224701444

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2022.12.27

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Főtörzsőrmester, és BBO beosztásban voltam.

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Nem volt megfelelő a szemem, és egyik pillanatról a másikra el vesztetem a menekülőt.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Szeretnék újra Nyomozó lenni, mert régen is szeretem ezt csinálni. És a kollégáknak besegíteni.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Természetesen elfogadom.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Fábiánnak hívnak és 18 éves vagyok.

2. Milyen névvel voltál a frakció tagja?
David Kolobzeg.

3. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
NAV-ban voltam, távozásom indoka: Kirugás, IRISH-ben voltam 2x Távozásom indoka: idén NAV-ba mentem vissza csak megszünt. SCCS-ben voltam, távozásom: OKF, és taxi miatt le adtam. FIX And Dive-ban Távozásom: irsih miatt adtam le. Irishben voltam körülbelül 3 hónapot. Fix-ben voltam 2 vagy 4 hónapig. SCCS-ben szintén 2 hónapot. OKF-ben 3 hetet kb. És taxi-ban 2 vagy 3 hetet.

4. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Természetesen tudom teljesíteni.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szeretnék újra az NNI körébe tartozni. És lépkedni fel a ranglétrán, és minél többet ki hozni belőle.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Sziasztok, Fábiánnak hívnak, 18 éves vagyok. Romániában élek. Asztalos szakot végeztem el, és most kezdtem el a jogosítványt csinálni. Már 3 éve játszok a SeeGame szervereken. De V2-n vagyok aktív. És utóbbi időkbe elég sokat vagyok aktív a szerveren. Közbe szeretek Barátokkal és a Családi körben tölteni az időmet. Igazából szabad időmben vagy V2-zök, vagy a haverokkal beszélgetek. Vagy bármilyen videó játékot játszok velük. (És igyekszem a helyes írást is betartani).

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


9. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
(( Megjegyzés: Nagyon sajnáljuk, de egy ideig még biztosan nem tudunk helyet adni a frakcióban számodra. ))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.