F&D jelentkezési lap.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ratkai

Újonc
2020. 06. 22.
17
3
V2 karakter
Mario D Tavzadze
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Bence, és 14 éves vagyok.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ én kb 2-3 éve csak eltünt a fiokom. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ nem, nem voltam most se meg régen se. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-5 órát és igen tudnám. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Ratkai Vojk-nak hivnak 14éves vagyok. Vicces gyerek vagyok sokan szoktak nevetni ha olyan vicceket mondok. Hamar betudok illeszkedni Ilyen helyekre. Hobbim a sportolás. . Szeretek segíteni másoknak ha valamit nem tudnak vagy nem értenek. Nem idegeskedek ha valaki piszkál vagy b4sztat.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~Mario Escobar ~


Születési helye, ideje:
~ 2000.01.10 Los Santosi Korház. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~Gépkezelő munkás bizonyítvány. És asztalos munka.. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~Engem mindig érdekeltek az autók/motorok/helikopterek meg minden. És tesztelni szeretném magam itt is. értek az autókhoz is és tudom a technikáját a kocsiknak. könnyen tudok barátkozni/illetkezni. ooc: Minden szerveren voltam szerelő és itt is szeretnék.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Mario Escobar-nak hívnak 2000.01.10 születtem Los Santosban. Amikor megszülettem addigra a testvéreim,apám meghalt tudőrákba a dohányozásban. Így anyukám nevelt egy kis ideig amíg tudott. Majd ő is meghalt. Amikor 16 éves lettem elmentem dolgozni segédmunkásként a San Fierro-i autószerelő helyehez hogy segítsek magamon pénzügyileg. És most meg a Fix&Drive szerelőcsapathoz szeretnék csatlakozni.~

Aláírás:
Mario Escobar
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Minimum 16. betöltött életév, Nem minta szerint kitöltött lap! - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.