Ezio Lucchese jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Daymond

Újonc
2020. 11. 22.
64
40
Magyarország
V4 karakter
Ezio Lucchese
LV karakter
Ezio Lucchese
V2 karakter
Zylo Koci
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Zolinak hívnak.

Hány éves vagy?
19 éves vagyok.

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2020 novembere óta.


Hány játszott perced van?
Kicsivel több, mint 44300 perc.

Miért pont téged válasszunk?
Szeretném megtapasztalni, hogy milyen lehetőségeket rejt egy ilyesfajta rendvédelmi frakció. Ez lenne az első ilyen típusú frakció számomra, ezért nagy lelkesedéssel állok a honvédséghez.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
Napi szinten 1-2 órát átlagosan.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igazából a szerveren töltött időm 100%-át a frakcióra tudnám fordítani, viszont az 1000 percet nem tudom garantálni, kicsit soknak tűnik számomra.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Már több éve játszok a SeeGame szervereken. A videójákozás mellett szeretek videóvágással, illetve képszerkesztéssel foglalkozni. Informatika szakon végeztem, ebből kifolyólag nagy érdeklődést mutatok az informatika iránt, szeretek cikkeket, könyveket olvasni, amik a szakmával és az azon belüli ágazatokkal foglalkoznak.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Mint már említettem, szeretném kipróbálni ezt a fajta szerepet a SeeMTA szerverén, illetve magamat is szeretném kipróbálni, hogy hogyan tudnék teljesíteni egy ilyen típusú frakcióban.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Nem rendelkezem.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Érdeklődő, tanulékony, és nyugodt vagyok. Negatív tulajdonságaim tekintetében pedig kissé szétszort, néha pontatlan, és bizalmatlan vagyok.

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Igen, mindkettővel.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
SCKK-ban, illetve FIX & DRIVE-ban. 2-3 hetet töltöttem el mindkét frakcióban, valóélet-beli oka volt a kilépésnek mindkét esetben.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Ezio Lucchese
Születési hely, idő: Los Santos, 1992.02.16
Anyja neve: Adriana Summers
Bejelentett lakcím: 27668 Harwick Pl, Los Santos, CA
Állampolgársága: Olasz-amerikai
Személyigazolvány száma: 838358NZ
Neme: Férfi
Családi állapota: Egyedülálló
Testmagassága (cm): 188
Testsúly (kg): 82
Telefonos elérhetőség: +38-76-690-9627
E-mail cím: ezio.lucchese@seemail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Van
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Idlewood High School
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: -
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: -
Nyelvismeret: Olasz, illetve angol nyelv.
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Gépjármű mechatronikus szakképesítés, érettségi.
Korábbi munkahelyek: UrmaTrans, SeeCity Közlekedési Központ, Fix & Drive Autószervíz.
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: A1, AM, B, B1.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem voltam.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem volt.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem voltam.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem rendelkezem.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem, még nem.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Együttműködni a többi rendvédelmi szervvel, annak érdekében, hogy a város lakói a legnagyobb biztonságban élhessék mindennapjaikat.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, törzsőrmester, főtörzsőrmester.

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Tisztelgést kell végrehajtania, ha mindkét keze foglalt akkor fővetéssel kell a felettese számára tiszteletet adnia.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Szárazföldi- illetve légierők, haditengerészet.

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Mivel nincs rangidős, ezért tájékoztatom a sűrgősségi rádión azt aki vételezett, hogy nincs elérhető rangidős, ezáltal a honvédség jelenleg nem elérhető.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Jelzek a rádión keresztül, ezt követően felszólítom a behatoló személyt, hogy hagyja el a honvédség területét, ha nem engedelmeskedik, akkor a bűncselekménynek megfelelően járok el vele szemben.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Elsősorban felszólítom a személyt, hogy hagyja el az érintett területet, ha többszöri felszólítással sem tudok haladást elérni nála, akkor kényszerítőeszközhöz folyamodok és eltávolítom a helyszínről.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: Los Santos, 2024, július, 02.
Aláírás:
Ezio Lucchese
 
Utoljára szerkesztve:

hmd5g

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 07. 24.
287
158
V4 karakter
Lorenzo Memphis
Szia! Alapjába véve szerintem nem rossz a lapod, viszont az 1000 perc teljesítése továbbiakban eléggé fontos lenne szóval ezt még gondold át. A másik dolog pedig a múltbeli frakcióidból merül fel, mi garantálja hogy most nem kell itt hagynod ezt a frakciót ha esetleg bekerülsz?
 
  • Tetszik
Reactions: Daymond

Daymond

Újonc
2020. 11. 22.
64
40
Magyarország
V4 karakter
Ezio Lucchese
LV karakter
Ezio Lucchese
V2 karakter
Zylo Koci
Hali! Mint említettem is, valóélet-beli oka volt annak, hogy kiléptem az előző frakciókból. Nekem a játék nem egy elsődleges dolog, ahogy szerintem senki másnak se, Ha ilyen dolog nem adódik, akkor nem valószínű, hogy kilépnék rövid időn belül. Az 1000 percet pedig úgy fogalmaznék inkább, hogy nem minden héten tudnám teljesíteni, de törekednék rá, hogy meglegyen az elvárt aktivitás.
 

jaden

morior invictus
2021. 03. 29.
190
411
Budapest
V4 karakter
travis_burton
LV karakter
jaymore_parks
V2 karakter
-
Cső! Memphis leírta amit gondolok, ezek mellett megértem amit válaszoltál neki. Sok sikert.
 

sCoolby

Everything happens for a reason... 😶‍🌫️🥱
2020. 01. 07.
1 224
845
Nyíregyháza
V4 karakter
Vincent Luchese
LV karakter
-
V2 karakter
-
yrBgERtv2.png

SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Kérjük jelenjen meg a honlapon kiírt toborzási időpontok egyikén. Kérjük a toborzásra hozzon magával esetleges orvosi papírokat illetve megfelelő sportruházatot!


OOC: ((Délután folyamán várunk TSen!))

Üdvözlettel:
Vincent Luchese Altábornagy

SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.