Ezerforint jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ezerforint

Never give up
2019. 01. 10.
716
699
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar


Előző fórum neveid

Ezerforint [Nem volt még névváltásom]


Mióta játszol a szerveren?

2016.03.25

Mióta használod a fórumot?

Nagyon régóta alsó hangon 6-7 éve. Jelenlegi fórumra nyitás óta felvagyok regelve.


Naponta mennyi időt töltesz fórumon?

Ez nagyon változó igazából. Van olyan hogy 3-4 órákat fentvagyok. Ezen időket különbőzö tónusokban töltöm el.


Miért válasszunk be tégedet a csapatba?

Hát igazából olyan kiemelkedő okot nem tudok felhozni. Aktív vagyok és szavahihető embernek gondolom magamat. Nem látom értelmét a felesleges kerteléseknek.

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
Hát lényegében mta-s pályafutásom alatt már mindent kipróbáltam. Globális moderátor kivételével mindenhez szerencsém volt. Szeretném magamat kipróbálni gmodként.


Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát és eligazodását?

Ezt egyéne válogatja igazából. Első sorban felmérjük az igényeket az adott illetőnek milyen segitségre van szüksége. És az alapján tudnék segíteni neki.


Ismertség a teamen belül.

Legjobb tudomásom szerint senkit sem ismerek.


Mutasd be magadat 5-10 mondatban.

Árpinak hívnak jelenleg 21 éves vagyok. Szabadidőmben sokat szoktam játszani illetve filmezni. Továbbá szeretem a motorsportokat is.
Legyen az bármilyen csak belsőégésü motorok legyenek benne. Ezen hobbim iránti szeretet nagyon sok dologban megmutatkozik
Ennek kifejtésébe most nem szeretnék belemenni. Mert néha már betegesen sokat beszélek ezekről a dolgokról.
Alapvetően egy segitőkész embernek mondanám magamat. Viszont ezek mellet egy szókimondó ember vagyok. Ha valamit nem látok jónak azt elmondom.
Összeségében egy egyenes gerinces embernek gondolom magamat.






Szerinted miért fontos a minden hónapban történő moderátor értékelés?

Hát igazából én ezt egy szükséges megkerülhetetlen dolognak gondolom. Ez alapján fogja az ember megtudni milyen munkát végez.
Ezen értékelések során megkapjuk a negatív/pozitív vissza csatolásokat. Ami által sokkal jobban tudjunk majd végezni a dolgunkat.


Legjobb barátoddal együtt kerültél be a csapatba, a barátod megszegte a moderátori szabályzatot, mivel régóta ismeritek egymást, ezért megkért, hogy ne mondd el a vezetőségnek, mit cselekszel?

Nem vagyok híve a hazudozásnak. Ha hülyeséget csinált vállalja a következményeit. Nem vagyok én köteles senki miatt se tartani a hátamat.
Nyílván mint jó barátja arra bátorítanám, hogy ismerje el amit csinált. Igazából ezen dőntésem az ő érdekeit szolgálná.


Mi a feladata szerinted egy Globális Moderátornak?

Moderálni a különböző topickokat, hogy ne fajuljon el a helyzet. Továbbá a témáknak a helyezése/zárása. Meg hát természetesen a fórumozok segitségére kell legyen.
Röviden tőmören minden ami fórummal kapcsolatos.



Ha elolvastad a lapomat köszönöm szépen! Próbáltam tartalmilag egy minimális. Mégis tőmör tényközlő lapot összerakni.































 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
2020 óta nem voltál fent a szerveren, a lapod sem ütötte meg a kívánt mércét.
Elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.