Ezechiele, Ernesto Ortiz ötletei.

Kerüljenek át a V3-as kiegészítők?


  • Összes szavazat
    20
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ernesto Ortiz >

Ötleted:
< Vásárolható kiegészítők bővítése, V3-ról való kiegészítők áthozatala, V3-as rádió lista áthozatala. >

Megjegyzés:
< Jelen pillanatban kevés kiegészítő található meg a szerveren rengeteg új kinéző karaktert lehetne összehozni akár másik modellekből akár a v3-asokból, így nem is ragozom a dolgokat ennyiből érthető mindenkinek gondolom hogy mire is gondolok. A rádió lista pedig azért lenne hasznos mivel elég sokan használjuk egy-egy tevékenység közben, kikapcsolódás, vagy esetleg egyszerűen a játék ráhangolódására, hamarabb tudnánk megkeresni kedvenc rádióadónkat nem kellene az egészet végig terkerni oda-vissza. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Endrow69 és Tata

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Hali most kerültek be új kiegészítők hova akarsz még. V2ből meg nem csinálnak V3.
 
  • Tetszik
Reactions: crose és Porozinko

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Hali most kerültek be új kiegészítők hova akarsz még. V2ből meg nem csinálnak V3.
Ez természetes hogy V2-ből nem lesz V3! Az igaz hogy kerültek be kiegészítők viszont én személy szerint keveslem, lehet ezzel csak én vagyok így, nem tudom hogy mennyi olyan ember van akinek szintén jól jönne ha kerülnének be még kiegészítők kalapok,mellények stb...
 
  • Tetszik
Reactions: Endrow69

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
206
1 102
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Jó ez így, a mostani kiegészítőkből is csak a maszkot, a “maffia” kalapot, meg a halászsapkát használják az emberek, meg talán néhány mellényt.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nem rég kerültek be a szerverre új kiegészítők, valószínűleg még fog is a későbbiekben, csak nyilván az egyediség időt is igényel :D Szerintem addig is lehet bőven miből válogatni , illetve szerintem nem egy kiegészítő fogja megadni az RP színvonalát.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: crose és Ezechiele
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.