Ez már nem Seemta V2 (és ez a probléma)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mercy

Újonc
2023. 02. 04.
11
13
V4 karakter
Jamie Karter
LV karakter
Ayden Gregory Leroy
v2logo-NEW.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos (IG) neved:
<Ayden Gregory Leroy >

Ötleted:
< A legnagyobb probléma az hogy annak adja ki magát a szerver ami már rég nem igaz. A SeeMTA V2 név már rég nem illik hozzá. Szerintem jó lenne ha egy 2017-2020 as SeeMTA V3 moddal dolgoznátok és ennek sokan örülnének.Nem az autó modok tesznek egy szervert egyedivé hanem a munkák. A kocsi modok teszik a V3-at V3-á és úgy is kellene hagyni szerintem amelyek jók és csak azokat cserélni amelyre több igény van vagy csak nagyon régi. Vagyont sem kellene semmisiteni azzal hogy a gazdsága egy hullámvas út. Több siker lenne ha bíztok a játékosokban és kritikát meghallgatnátok.Szerintem a modnak hűnek kell maradnia a név-hez mivel mostanára a Játékosok nem erre a V2-re gondolnak mikor azt mondják hogy V2-őn játszodtam. Eventek és Updatok hiánya okozhatta a játékosok esését és a maradék is lelép és ott hagyja a szervert mivel nincs kivel rpzni és aki akart regisztráni vagy kíváncsi volt a szerverre az meg már nem lép fel mivel nincsen player. Nem csak bugfix kell a szervernek hanem egy Prime V3 mod ami biztosan segítene és utána nem kell fancy új kocsi hanem marad az abból az évből származó linup és Munkákat meg Eventeket kellene gyakrabban kirakni. Példát kell venni az Lvről, Hiába sokaknak nem tetszik attól még mindig tud jól produkálni és más Team van elötte mind a V4 elött. Ha egyszer megtörténik akkor tunuljatok az eddigi hibákból és ne úgy nézzetek a szerverre mint egy Elemre ami ha meghal akkor vége. >

Megjegyzés:
< Nincs és ez mind személyes vélemény >
 
  • Fire
Reactions: Softiy

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 284
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Alax válasza:
Kezdem kicsit megunni mostmár, hogy 66 téma van nyitva és 66 alkalommal le lett már írva ez. Ilyen "V3 mod" olyan "V3 mod", mint a dedóban. Legközelebb fogalmazz meg normálisan és összetetten egy véleményt, ne csak írd, éppen úgy, ahogy eszedbe jut. Ez amit leírtál egy nagy katyvasz.. ha valamit leírsz, akkor olvasd vissza magadnak 2-3 alkalommal utólag, hogy a nyelvhelyességi és fogalmazási hibákat ki tudd javítani.

Bónusz és poén az egészben, hogy nyitsz ide egy sokadik témát, ami már egy lerágott csont, de egy V2 karakter név pedig nincs neked megadva. Legalább annyival tiszteld már meg magadat és a többi, még meglévő játékost vagy fórumozót, hogy beírod a karaktered nevét, ha már itt megy az ömlengés.

Ezt most zárom, aztán írd oda valamelyik MÁR MEGLÉVŐ téma alá a véleményed ezzel kapcsolatban!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.