ExUsedMe jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ExUsedMe

Újonc
2021. 03. 10.
5
1
Miskolc
LV karakter
- Nem játszom a szerveren

x3zePcK.png


IG neved:
- N/A (Nem játszom a szerveren) -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Körülbelül három éve használom a TeamSpeak platformot. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, még nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem voltam sajnos. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznaponta 5-6 órát, hétvégén ennél két, vagy három órával többet, vagyis 7-9 órát. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Minimum minden nap 4 órát tudnék szánni a feladatomra. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Szerintem meg van bennem az a képesség, ami egy moderátornak kell. Kedves, megértő vagyok mindekivel. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Ezt a posztot is ki szeretném próbálni. Szeretném segíteni az újonc tagokat, és az egész TeamSpeak szerver működését. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Először is, behúznám az egyik ügyfélszolálati szobába, ahol én ugye éppen bent vagyok, például " » TS Ügyfélszolgálat 1 «". Ezután, megkérdezem, hogy játszik-e a szerveren, vagy sem. Ha nem játszik, kérdezek 3 db TeamSpeak szabályt az illetőtől és ha elmondta mind a 3-at, ráadom a "Nem SeeMTA játékost" rangot. Ha esetleg az illető nem nagyon ismeri a TeamSpeak szabályzatunkat, behúzom a "» Tanuló szoba «"-ba és azt mondom neki, hogy olvassa el figyelmesen a szoba leírását, vagy szívesen felolvasom neki. Ha az illető játszik a szerveren, kérdezek tőle 3db RP és 3db TeamSpeak szabályt. Ha az illető elmondta ezeket, ráadom a "Civil" rangot. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szerintem picit kiemelkedő aktivitásom van. Van pár élményem Moderátorként más RolePlay szervereken, így már tudni fogom mi lesz a dolgom és sok esetben tudni fogom mit kell hogy csináljak. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen sajnos. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Szerintem ugyan az mint a többségnek, egyre magasabbra jutni a ranglétrán és sok tapasztalatot szerezni és netalán barátokat is szerezni a csapatból. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész vagyok -
- Kedves vagyok -
- Megértő vagyok -

Negatív:
- Néha lusta -
- Párszor káromkodom-
- Haragtartó-

Mennyi idős vagy?:

- 15 éves vagyok jelenleg. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok, Pocsai Benjáminnak hívnak. Jelenleg 15 éves vagyok, és Miskolcon élek a szüleimmél, és két tesómmal. Jelenleg 9.-es tanuló vagyok, gimnazista. Szabadidőmben vagy freestyle rollerezem, vagy számítógépes játékokkal játszom. Hobbim a freestyle rollerezés, amit már 5 éve űzök, és eddig 3db bajnokságot nyertem meg a Miskolci Factory Arénában. Barátaimmal gyakran megyek ki rollerezni vagy biciklizni ha jó idő van, de volt olyan is amikor szakadó esőben nyomattuk a trükköket. Kedvenc sorozatom a Cobra 11 és a Cobra Kai. Gyakran hallgatok zenét is, gyakrabban pop-ot vagy dubstep-et. -
 
Utoljára szerkesztve:

Osian

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 16.
387
380
LV karakter
ralf erdmann
Szia.
Igazából egy átlagos lapot dobtál össze, semmi plusz nincs benne. Van egy hosszabb válaszod, ami sajnos ma már pozitívumnak számít, pedig ez kéne legyen az átlag. Még legalább 3 olyan rész van, amit rövidnek érzek, én bővíteném.
Összességében jó benyomást kelt a lapod, a többi pedig el tud dőlni egy meghallgatáson.
Sok sikert, én támogatlak.
 

ExUsedMe

Újonc
2021. 03. 10.
5
1
Miskolc
LV karakter
- Nem játszom a szerveren
Szia.
Igazából egy átlagos lapot dobtál össze, semmi plusz nincs benne. Van egy hosszabb válaszod, ami sajnos ma már pozitívumnak számít, pedig ez kéne legyen az átlag. Még legalább 3 olyan rész van, amit rövidnek érzek, én bővíteném.
Összességében jó benyomást kelt a lapod, a többi pedig el tud dőlni egy meghallgatáson.
Sok sikert, én támogatlak.
Köszönöm szépen! :)
 

WP

Barangoló
2020. 03. 09.
121
98
Hatvan
LV karakter
feleysa.young
Csákó!
Király kis lap lett, szerintem nem lenne veled gond ha esetleg bekerülnél a csapatba, így a lapod alapján.
Sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: ExUsedMe

Dorina

Újonc
2020. 11. 18.
29
75
Rosenheim, DE
V4 karakter
Simon Carver
LV karakter
Simon Carver
Hey! A lapod jó lett, kivetnivalót nem véltem felfedezni. Normálisnak és értelmesnek tűnsz, szívesen látnálak a csapatban. Sok sikert, támogatlak.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Tuba és ExUsedMe

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia! végig futottam a lapodat és kritériumot nem találtam benne, látom benne a rá forditott időt a lap megírására. Az OCC bemutkakozásból megismerhettünk. Szivesen látnánk itt a teambe. Támogatom sok sikert a továbbiakban.
 
  • Tetszik
Reactions: ExUsedMe

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2021.03.29. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Meglátjuk, jól készülj fel a TS meghallgatásodra.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, lapod elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.