Evelyn Moore jelentkezése a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Chozen

Újonc
2023. 05. 11.
10
2
V4 karakter
Smith El Johnson
LV karakter
Evelyn Moore
V2 karakter
-
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Evelyn Moore

Születési helye, ideje:

Los Santos, 1996.07.09

Édesanyja leánykori neve:

Natasha Moore

Jelenlegi lakcíme:

-

Hány éve él a városban?

Las Venturas, Red County 434

Miért szeretne nálunk dolgozni?

[I]Szerintem elég sok tudásom van ebben a munka körben. Szakmai kézéseken vettem részt hogy kitanulhassam a szakma sajátosságait, amit szerintem kicsit rá segít a dolgokra. Sőt minden álmom volt hogy egyszer szerelhessem a járműveket, az miatt mivel alapjáraton imádom az autókat, de főleg a tuning autókat és amik jól néznek ki, aztán még kiskoromban apukámmal voltam a műhelybe is és ott segítettem neki amibe tudtam. Összesítve végülis a szívemhez nőtt ez a munka.[/I]

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

[I]Azért érzem magam alkalmasnak erre a munkára, mivel megvan a kellő tudásom ahhoz hogy el tudjam végezni azokat a feladatokat amiket ki szab a telephelyvezető, gyorsan betudnék illeszkedni a szerelő közösségbe. Normális kommunikációs képességem van.[/I]

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Apukám műhelyében dolgoztam pár hónapig.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Elsősorabn megpróbálni gyorsan beilleszkedni a kis csapatba, utánna elsajátítani a szakmát meg minden.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Több hónapra tervezek a cégnél lenni, szóval hósszú távra tervezem.

Előző munkahelye(i):

Nincs

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

-

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/a/wLvUN3W










A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


- Evelyn moore






Redline Auto Service 2023

Est.2017.






Red-Line-Auto-szoba-kislog.png





Játszott perceid:



3.132



Eddigi frakcióid:



Nem voltam még frakcióba.



Eddigi frakcióid távozásainak okai.



-



Jelenlegi frakciód:



-



Mióta RP-zel?



3[I]-4 éve kisebb kihagyásokkal. MTA mellett FiveM-en is szoktam RP-zni.[/I]



Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?



[I]Azért szeretnék szerelő lenni első sorban, mivel szeretném magam kipróbálni egy olyan frakciót amibe még nem voltam egyszer sem és nem volt alkalmam jelentkezni. Másodsorban az RP-k miatt szeretnék szerelő lenni itt, mivel én úgy gondolom hogy jó RP-ket lehet csinálni szerelőként és értelmes RP-k vannak, nem össze vissza vannak az RP-k.[/I]



Miért pont téged válasszunk?



[I]Én úgy gondolom magamról, hogy értelmes, kedves, normális és segítőkész vagyok ami előnyömmé válhat itten. Kissé agresszív vagyok, de az általában ha játékkokkal játszok mint pl.: Fifa vagy ilyesmi. De egy korrekt ember vagyok alapjáraton és megbízható vagyok. Normálisan tudok RP-zni én szerintem, de kinek mi. Jó kommunikációs képességem van, nem hadarok össze vissza.[/I]



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Voltál-e már szerelő?



Nem voltam még.



Mennyi idős vagy?



16



Mióta játszol a Las Venturas szerverén?



7 hónapja körülbelül.



Használsz-e TS3-at?



Igen



Használsz Facebook fiókot?



Igen



Használsz Discordot?



Igen



Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?



Hétköznap 2-4 óra, Hétvége 3-6 óra.



Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?



Délután



Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):



[I]Györgyi Tamásnak hívnak és 16 éves vagyok. Baranya megyében élek egy lassan 5 éve. 10 éves koromban elköltöztünk alföldről ide Baranya megyébe. Jelenleg Technikumba járok iskolába, pontosabban Épöletgépész technikusnak tanulok. Szabadidőmben általában haverokkal lógok ha úgy van, de ha véletlen nem akkor viszont a gép előtt ülök és játszok, vagy esetleg filmet nézek. Számomra egész jó tanuló vagyok így a 9. osztályban mivel kb. 3.5-s az átlagom, ami engem meglepett. Ezeken kívül én egy értelmes, megbízható, kedves srác vagyok és segítek mindenkinek akinek kell. Néha agresszív ha olyan játékkal játszok vagy esetleg valaki felidegesít ezért is ha valakinek mondok valami csúnyát azt mindig mondom hogy ne vegye magára, csak mérges vagyok és így eresztem ki az idegességet.[/I]






Redline Auto Service 2023

Est.2017.


 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, nincs már tgf.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.