Eü dobozzal kapcsolatos ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
179
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Paolo Pipistrello >

Ötleted:
< Sziasztok! Az én ötletem az EÜ dobozzal kapcsolatban lenne,ami nem másról szól mint a 'minigame' kicserélése a nyilas megoldásra ugyanis sokszor van hogy hiába állítod meg a közepén elbuggol stb....stb >


Megjegyzés:
< Véleményeket várom kommentben >
 

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Szia! Szerintem pacek kis ötlet, sajna nekem is 6 EÜ-dobozt kell elnyomni egy játékosra mikor végre nem buggol be.
 
  • Imádom
Reactions: Nevada

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az ötlet egyszerű és nagyon hasznos. Sokkal érthetőbb lenne a nyilas minigame rendszer a kezdők számára is, valamint az ha bug mentesen működne. Úgy gondolom ez egy olyan ötlet amely ha megvalósul akkor ki lenne használva elég sokáig..
Az ötletet támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Nevada

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ez nagyon jó , viszont nem tudom az a "bug" fent áll-e még ,hogy ha felszedsz valakit és mondjuk 5db EÜ doboz van az inventory-ban az elbuggol? Mert akkor azt is meg lehetne nézni , hogy csak 1db-ot vegyen el belőle ne mindet.
 

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
179
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
Ez nagyon jó , viszont nem tudom az a "bug" fent áll-e még ,hogy ha felszedsz valakit és mondjuk 5db EÜ doboz van az inventory-ban az elbuggol? Mert akkor azt is meg lehetne nézni , hogy csak 1db-ot vegyen el belőle ne mindet.
Itt igazából a fentebb leírt probléma áll fenn, hiába állítod meg a közepén, a "rendszer" tök mást érzékel és elveszi a dobozt is.
 

Póni

Újonc
2020. 01. 22.
57
72
21
Szeged
V4 karakter
Kian Cox
LV karakter
❌
V2 karakter
Per Eng
Az ötlet tényleg jó és támogatom. Sokszor jártam úgy hogy kértek tőlem eü dobozt mert már elhasználtak 3 darabot. Ebben a rendszerben az eü doboz piaci értéke az egekben van :D.
 
  • Imádom
Reactions: Nevada

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Az ötlet megvalósításra került az OMSZ frissítés behozásával egyidőben. Zárom, helyezem.
 
  • Imádom
Reactions: mickeymouse
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.