Etsushi Nobuyuki jelentkezési lapja F&D hez.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

arzhun

Újonc
2019. 07. 07.
21
13
V4 karakter
Pedro Mosquera
LV karakter
Brian Horan
V2 karakter
Qui Ling

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Levente ~


Életkorod:
~ 15 ~


A játékon belüli szinted:
~ 21 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen. Használom rendszeresen. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Szabó Leventének hívnak, Siófokon élek. Jelenleg 15 éves vagyok. 10. osztályba járok és hegesztőnek tanulok. Szabadidőmben általában gépezek. Hobbijaim: Horgászni biciklizni és focizni szoktam általában, de általában a számítógép előtt ülök és játszok. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Etsushi Nobuyuki ~


Anyja, apja neve:
~ Anya: Amaya Ando, Apa: Yuki Nobuyuki ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ 597806 nobuyuki.family@gmail.com ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen. Büntetlen előéletű vagyok. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Igen, van. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Szerintem fontos, mert többen nagyobb dolgot, könnyeben is el lehet érni. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen, általában mindig ott szereltetek. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Etsushi Nobuyuki a nevem, Osakaban születtem az egyik magánrendelőben. Édesanyám, Amaya Ando egy étteremben szakács, édesapám autószerelő volt. Gyermekéveim átlagosan teltek, óvodám után az SeeCity Általános Iskolába iratkoztam be. Az iskoláséveim jól teltek, nem voltam a legjobb tanuló, de nem is a legrosszabb. Tanulmányaimban motivációt jelentett édesapám a szakmájával, mivel már gyerekként vonzottak az autók. Teltek az évek, majd az általános iskolámat elvégeztem, 4,2-es tanulmányi átlaggal. Az általános iskola elvégzése után eldöntöttem, hogy apámat követve én is autószerelő szakmát szeretnék tanulni. Szüleim segítségével Tokio egyik kiemelkedő iskolájában tanulhattam a szakmát. A nagy távolság miatt kollégiumban kellet laknom, ahová kezdetekben nehezen, de később sikerült beilleszkednem. Az új környezetbene nehezen ment a tanulás, az első hónapokban közel álltam a kirúgáshoz is, de az év végére belehúztam, és egész jó eredményekkel zártam. Miután elvégeztem a középiskolát, még maradt 2 év, amelyben csak a szakmát tanultam. Az évek teltével és a bizonyítványom megkapása után úgy éreztem rögtön el kell kezdenem dolgozni, de Tokióban nem sikerült nagyobb cégekhez bekerülnöm tapasztalat nélkül, ezért hazaköltöztem a szüleimhez Osakába, ahol aztán később sikerült elhelyezkednem egy cégnél. A cég segítségével sikerült elvégeznem 3 képzést is a hosszú évek alatt, a technikust és a lakatost. Itt dolgoztam mint autószerelő 6 évig, majd úgy éreztem hogy itt az ideje megpróbálkoznom Tokioban újra. Miután találtam ott egy megfelelő céget, kivettem egy albérletet. Teltek az évek, majd a 2008-as válság után csődbe ment a cég. Miközben munkát kerestem elvégeztem a B kateg. jogosítványt, követve a C-vel.Időközben vásároltam egy Nissan Skylinet, amelyet szabadidőmben ápolgatok. Ezután jelentkeztem a Terror Elhárítási Központhoz, ahol 2019 tavaszáig dolgoztam, viszont nem tettszett a társaság és megélhetés miatt felmondtam. Ez idő alatt próbálkoztam bányászással pénzt keresni, de ez nem volt biztos megélhetőségi lehetőség. És ezért is adom be a jelentkezésem ide. ~


Aláírás:

Etsushi Nobuyuki
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
((Neharagudj,de azok a jailek nekem nem szimpatikusak,főleg a buggoltatásosak!))

Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.