Étkezési rendszer

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Edward Preston Webb >

Ötleted:
< 1. Több idő teljen el mire lemegy az éhségi csík. 2. Használható hűtő, sütő az egyedi interiorokba. A hűtőt elég egy egyszerű inventory rendszerrel megcsinálni, mint a széfet. A sütő szerintem magától értetődő. 3. Nyers, étel alapanyagok árusítása boltokban viszonylag olcsó árakon, receptkönyv árusítása boltokban. 4. Üzemi konyha létesítése, ahol tudnak főzni azok, akik nem rendelkeznek egyedi interiorral. 5. Sütési, ételkészítési rendszer, így a játékosok kis időtöltésért cserébe maguktól, olcsóbban tudják megszerezni ugyan azt az ételt - és ezt boltok tulajdonosai árusítani is tudnák. >


Megjegyzés:
< !!A készételek megmaradnának. !!>
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ez nem rossz ötlet, bár szerintem ennyire nem kellene bonyolítani a dolgot, mert senki sem enni és főzni járna fel a szerverre szerintem. Legalább is én személy szerint akkor inkább irl főzök valamit és én eszem meg :D
Jelenlegi éhségrendszer mellett akkor rp szituáció közepén nem a hotdogot kellene előkapni, hanem elszaladni a menzára.
Ha ez úgy lenne kivitelezve, hogy készíthetsz ilyet is, de mellette akár rendelhetsz(vehetsz) egy pizza-t vagy egy hotdogot és mondjuk csak több játszott óra után kellene étkezni.. (napi 3x-i étkezés) akkor szerintem egy klassz dolog lenne és egyedi.
Bár szerintem ennek a fejlesztési idejét más fejlesztésére kellene összpontosítani inkább.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Ez nem rossz ötlet, bár szerintem ennyire nem kellene bonyolítani a dolgot, mert senki sem enni és főzni járna fel a szerverre szerintem. Legalább is én személy szerint akkor inkább irl főzök valamit és én eszem meg :D
Jelenlegi éhségrendszer mellett akkor rp szituáció közepén nem a hotdogot kellene előkapni, hanem elszaladni a menzára.
Ha ez úgy lenne kivitelezve, hogy készíthetsz ilyet is, de mellette akár rendelhetsz(vehetsz) egy pizza-t vagy egy hotdogot és mondjuk csak több játszott óra után kellene étkezni.. (napi 3x-i étkezés) akkor szerintem egy klassz dolog lenne és egyedi.
Bár szerintem ennek a fejlesztési idejét más fejlesztésére kellene összpontosítani inkább.
Ja persze maradna a készétel árusítás is. Amúgy az egyediségen kívül nem tartom fontosnak, de azért lehet használni szitukhoz. Nyilván nem egy prioritás a dolog. :D
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Buba

J3de

Barangoló
Támogató
2019. 08. 30.
121
85
24
Veszprém
www.twitch.tv
V4 karakter
Jade John
LV karakter
Jade Lean
V2 karakter
Jade Lean
Nem rossz egyébként az ötlet, bár kicsit túlbonyolítottnak látom az egészet, ahogy buba is mondta. Jó lenne látni valami kis fejlesztést, de nem ennyire morbid, teljesen mechanika változtató valamit. Személy szerint behoznám akár a ívást, mint létfontosságú dolog, persze nem az alkoholét. Jó lenne egy kis csík, ami mondjuk a szomjúságot is jelzi, hogy legalább valami kis értelme is legyen a kis italoknak. Persze, nem akarnám, hogy a v2-ből egy lowbudget v3 legyen, ugyan azokkal a dolgokkal, de ha már az étkezést akarnánk kicsit feldobni, elengedhetetlen része lenne szerintem maga a szomjúság is.

Továbbá, így a nyers ételek. Szakács vagyok irl, tök jó meg minden, de személy szerint a t..köm tele van a való életben is a főzéssel, nem állnék neki itt is felvágni a húst, ízesíteni, berakni a sütőbe, nézni, hogy jól átsült-e stb stb stb... ; illetve szerintem nincs ezzel gond, hogy ennyi idő alatt megy le a kaja szint. Irl sem egyszer eszel egy nap egy sültkrumplit aztán haló meg is vagy. Kicsit talán így reálisabb, hogy figyelni kell, hogy egyél eleget a szerveren, nem egyszer láttam, hogy valaki kint fekszik a frakció társaim közül a sorban, mert hoppá, nem figyelt eléggé, és éhenhót.

Másik dolog. A hűtő. Amint kapna egy inventory-t onnantól szerintem már pp-s itemnek kéne tekinteni, legalábbis szerintem. A széf szerintem elegendő inventory egy háznak, még akkor is, ha csak kaját szeretnél benne tartani.

A leírtak alapján ezt az ötletet nem támogatom , viszont egy kis ráncfelvarrást szívesen látnék ezügyben.
 

AndrewRyan

Zöldfülű
2019. 02. 20.
205
884
22
Monor
V4 karakter
✘ ✘ ✘
LV karakter
✘ ✘ ✘
V2 karakter
Andrew H. Ryan 🇰🇵
Hát ha nekem két kormányülés közben le kéne vágnom egy disznót az üzemi konyhán hogy ne haljanak éhen a zenészek valszeg megrobbannék még a környékről is. Kreatív, biztos lenne aki kihasználná viszont hogy játékkedv szempontjából sok személynek minuszos lenne az fix. A kajarendszer átértékelését és ráncfelvarrását viszont szívesen látnám, de nem ilyen alapvetések szerint.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Hát ha nekem két kormányülés közben le kéne vágnom egy disznót az üzemi konyhán hogy ne haljanak éhen a zenészek valszeg megrobbannék még a környékről is. Kreatív, biztos lenne aki kihasználná viszont hogy játékkedv szempontjából sok személynek minuszos lenne az fix. A kajarendszer átértékelését és ráncfelvarrását viszont szívesen látnám, de nem ilyen alapvetések szerint.
Leírtam, hogy nem kéne elmenned sehova ez csak egy plusz lenne a készételek mellé.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Bubaru

Barangoló
Támogató
2019. 06. 24.
96
153
18
V4 karakter
Max Kenthon
V2 karakter
Takacs Endre
Az, hogy színesítsük a dolgokat az alapvetően nem rossz ötlet. De szerintem ez kicsit felseleges. Jelenleg sem horribilisek az ételek árai, nem hiszem, hogy valaki ezen spórolna. Ha pedig maradna a megveszem és ehetem rendszer, akkor pedig kihasználatlan lenne a dolog. Véleményem szerint az ötlet jelen formájában részemről nem támogatható.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Fecsu

Matekaa

Barangoló
2019. 04. 07.
139
65
V4 karakter
Matthaeus Berganza
LV karakter
Mateo El Fuego
V2 karakter
Mateo El Fuego
Nekem kifejezetten tetszik ez az ötlet , mivel +1 indok , amiért valaki szívesebben vásárol házat és alakítja át. Ezt akár valamiféle bográcsos dologgal is lehetne plusszba kivitelezni , személyszerint egyik kedvencem a kerti sútögetős RP. Természetesen a kész ételek ne tűnjenek el a boltokból.
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Nekem kifejezetten tetszik ez az ötlet , mivel +1 indok , amiért valaki szívesebben vásárol házat és alakítja át. Ezt akár valamiféle bográcsos dologgal is lehetne plusszba kivitelezni , személyszerint egyik kedvencem a kerti sútögetős RP. Természetesen a kész ételek ne tűnjenek el a boltokból.
Akár azt is hozzá lehetne tenni, hogy romlandó lenne, viszont tovább tartana még megy le a kajacsík a főtt ételnél.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

Davidvagyoken

Újonc
2021. 03. 10.
61
81
20
Komárom-Esztergom megye
LV karakter
Max_EL_Mirador
V2 karakter
Max_EL_Mirador
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Edward Preston Webb >

Ötleted:
< 1. Több idő teljen el mire lemegy az éhségi csík. 2. Használható hűtő, sütő az egyedi interiorokba. A hűtőt elég egy egyszerű inventory rendszerrel megcsinálni, mint a széfet. A sütő szerintem magától értetődő. 3. Nyers, étel alapanyagok árusítása boltokban viszonylag olcsó árakon, receptkönyv árusítása boltokban. 4. Üzemi konyha létesítése, ahol tudnak főzni azok, akik nem rendelkeznek egyedi interiorral. 5. Sütési, ételkészítési rendszer, így a játékosok kis időtöltésért cserébe maguktól, olcsóbban tudják megszerezni ugyan azt az ételt - és ezt boltok tulajdonosai árusítani is tudnák. >


Megjegyzés:
< !!A készételek megmaradnának. !!>
TÁMOGATOM! Az LCN számára nagyon bejönnének mivel étterem a legál telepünk akár az étel kiszálitást is tudnánk mellé rpzni. volt már tervben ez is. De nagyon tetszenek ezek az ötletek
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
megcsinalnak aztan mindenki ugyan ugy ket pofara zabalna a kesz eteleket, mert nincs kedvuk sutogetni
Ezért kellene olyan + dolgokat adnia az általunk készített ételnek, hogy legyen aki csinálja, nem nagy dolgokra kell gondolni, tovább bírja egy étkezéssel vagy esetleg gyorsabban megeszi vagy ha BÁRMI +tulajdonsága lesz fogják használni, meg aki szeret ilyesmit rpzni is biztosan fogja használni.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem felesleges ennyire túlbonyolítani ezt a dolgot. Az éhségcsík csökkenés valóban lehetne több idő, viszont ez a hűtős, sütős dolog felesleges, maximum olyan szervezetek számára, akik rendelkeznek étteremmel. (Gondolok én itt a La Cosa Nostra frakcióra.)
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

teherautó

Újonc
2021. 08. 15.
24
186
20
V2 karakter
Bruno Kreutzwald
szia sztem egy olyan letesitmeny, mint a meheszet johetne, csak inkabb disznovagassal. lehetne csinalni sult vert, es egyeb nyalanksagokat. oylan lenne mint az allatfarm, csak desznot kene hozni a treleren .DDDD vegre otthon ereznem magam ezen a szerveren .DDD
 
  • Imádom
Reactions: BEPÁL és PPLACI
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.