Ethan Hawke Jelentkezési Lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Scott Carl

Újonc
2024. 03. 30.
4
7
V4 karakter
Scott Carl

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 16
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 7 044 perc, Nem rég kezdtem, de régebben is játszottam még v2 v3.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
-
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
-
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 7 044 perc / 117 óra.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Egyetsem.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 277992


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Még nem voltam, ez lenne az első.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Jelenleg semmi nincsen, remélem időben változni fog.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Már régóta szeretnék egy legális frakció tagja lenni. Az NNI szerintem az egyik legjobb frakció arra, hogy jó RP szálakat generálj. Én ezért szeretnék tagja lenni a Nemzeti Nyomozó Irodának.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- 6 óra, abból 4 az NNI-re fordítani.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- LV-n játszottam, nem tartozom sehová.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
-


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Ethan Hawke
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Nincsen :( , - +38-76-705-9100 , - ethanhawke@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Még nem voltam sajnos.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Már nagyon régóta szeretnék nyomozó lenni, kiskoromban is a TV-ben mindig ilyen filmeket néztem édesanyukámmal ahol nyomoznak, és eldöntöttem hogy nyomozó szeretnék lenni, és el kapni a bűnözőket. 2hete fejeztem be a főiskolát, megtanultam minden fontos és nem minden fontos dolgot is, azért hogy egy kiváló tagja legyek a Nemzeti Nyomozó Irodának.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Felderítések, felvilágosítás, személyek meghallgatása, személyleírás, bűnügyi helyszínek vizsgálása, személyes adatok rögzítése.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- nyugodt vagyok, hogyha valami nem sikerül akkor tanulok belőle és nem feladom, és normálisnak tartom magamat bátornak. / Elég sok mindenre kíváncsi vagyok ami kicsit zavaró lehet, magamba fordulok es nem segitséghez fordulok, néha picit nagyképű.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Segitséget kérek, várok a segitség megérkezéséig, (egyedül nem kezdek akcióba ahhoz nem vagyok bátor ilyen térbe), megérkezik a segitség/erősítés, akkor minden fontos információt el mondok a kollégáknak amit láttam, és útána várom a parancsot.




4. paragrafus: Hitelesítés

[/SIZE]
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: deepzy és NemBonez

Zozi.

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
277
440
25
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Flavio Nieves r. dandártábornok!
((Személyes megjegyzés: Szerezz tapasztalatot a szerveren.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.