Ethan G Blackwell jelentkezési lapja Moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

patrickstln

Újonc
Támogató
2021. 12. 27.
62
58
V4 karakter
patrick.newman

x3zePcK.png


IG neved:
- Ethan G Blackwell -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Háát körülbelül olyan 2014-2015. évben kezdtem el használni. Az akkori V2-es szerver miatt. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam eddig, de nem is szeretnék lenni! -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem voltam eddig sajnos. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Átlagosan a szerveren olyan 3 órákat minimum eltöltök, ez által közben fent vagyok TeamSpeaken is! -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Az összeset rá tudnám szánni a feladatra, ugyan is tudnám együtt a kettőt csinálni! -

Miért pont téged válasszunk?:
- Folyamatosan elérhető vagyok, valamint már mondhatni van tapasztalatom a TeamSpeak használatában. Nem Ma kezdtem. :D Szerintem csapatba való srác vagyok, szeretek csapatban dolgozni. A csapatból már ismerek 3 ember. Szerencsére jó kapcsolatot ápolok velük és mindennap bent vagyok velük a TeamSpeak ügyfélben. Azért tanítanak közben egy két dolgot. Szeretnék velük egy csapatban lenni, és ugyan azt a feladatot teljesíteni mint ők. Mindig szerettem a kezdő felhasználóknak segíteni, mind a szerveren, mind TeamSpeaken. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- A fentebb már leírtam, hogy szeretek csapatban dolgozni, imádok csapatban dolgozni. A teamen belül már ismerek 3 srácot és jó kapcsolatot ápolok velük. Az egyiküket már nagyon régóta ismerem, és nagyon régóta tartjuk a kapcsolatot. A többieket pedig nem régiben ismertem meg az LVMS miatt. Mindig bent vagyok velük a TS ügyfélben, és mindig jó hallani,hogy ők is segítenek a kezdőknek. Én is szeretnék a kezdő felhasználóknak segíteni, és szeretnék is. Ez persze nem rajtam múlik. Egy érett 21 éves srác vagyok, azért már nem gyerek ésszel gondolkodok!-

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első lépésben is megmutatnám,hogy hogyan és miként tudja magát Lenémítani,hogy ha nem szeretné ha a háttérzaja behallatszódna egy ügyben. Továbbá megmutatnám azt is neki,hogy hol tudja beállítani a nyomógombot a TeamSpeaken belül,hogy ha neki az kézre esik.. Továbbá olyan dolgokat mutogatnék meg neki amik alapvetően fontosak lehetnek egy TeamSpeaken.: Szobákba való belépése, esetleg TeamSpeak Chatre való írása. Baráthozzáadása, eltávolítása. Továbbá elmagyaráznám neki,hogy miként és hogyan működik a TeamSpeak. Rangok, azoknak a fontossága. Szobák jelentőssége, azoknak használata. Valamint megmutatnám azt is,hogy hogyan tudja elolvasni a TeamSpeak szabályzatot. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Miben tudnék többet hozzátenni? Aktívitásom szerintem megfelelő. Szabályszerűen járnék el minden egyes ügyben. Semmi kivételezést nem tennék Barát és Nem barát között.. Továbbá ezt mind munka és edzés mellett tenném. Valamint imádok és szeretek segíteni a Kezdő felhasználóknak,hogy mit és hogyan találhat meg. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Dimitrii, Lulu és Kyo-

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Szeretnék legalább Moderátor 3-ig eljutni, a többi pedig hozza a jövő! Igazából nagyobb célom nincs, csak egy remek közösség tagja akarok lenni, valamint szeretnék megismerni még több embert.-

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Jó fej-
- Jó szívű-
- Segítőkész, vidám srác. -

Negatív:
- Néha könnyedén felkapom a vizet. -
- hosszú ideig tudok haragot tartani. -
- Ha fáradt vagyok, könnyen idegállapotba jövök. (Szerencsére ez nem mindig. :D)-

Mennyi idős vagy?:

- 21 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok. Patriknak,avagy Pecsriknek hívnak, 21. életévemet töltöm jelenleg. Komáromban élek jelenleg, de Győrben születtem..Alapvetően mint normális emberek délelőtt dolgozom és délután van a legtöbb szabadidőm. Ez által a munka után 3-4 órát tudok aktív lenni,de van az úgy,hogy több is.Alapvetően nem egy kimozdulós srác vagyok, ezért a gép előtt ülök szinte 0-24. Van egy életcélom az nem más mint,hogy szeretnék elkezdeni edzeni.. Kisebb koromban diagnosztizáltak pár betegséget. Vashiányos, pajzsmirigy alul működésem van. Ezeket szeretném megváltoztatni, továbbá az életemen is szeretnék változtatni,hogy ezt a 0-24 -es gépezést csökkentsem és ez alatt egészségesen élni. Alapvetően szeretnék még kimozdulni a szobámból. Így 2 éve sikerült leraknom a jogsit és rá 2 éve van egy saját autóm, de szeretném ezt az autót most lecserélni.. Így 21 évesen elmondhatom, hogy attól, hogy a gép előtt ülök és nem drogozom és alkoholizálok így nem rossz helyre ment az a sok össze gyűjtött pénz. Valamint még azt kifelejtettem, hogy Autógyártóként vizsgáztam, de sajna nem akartam elhelyezkedni a szakmámba.. Nem az én helyem volt a sor mellett 8 órázni és egy gombot nyomkodni.. Ezért úgy döntöttem, hogy lerakom a targonca jogsit így egy cégnél targoncás vagyok jelenleg. Egy remek közösséget köszönhetek, igaz itt is vannak szemétládák és vannak jószívűek is(( Itt a melóhelyre gondolok. :D )). Továbbá amit kifelejtettem, nekem van egy csodálatos barátnőm, akivel már 2 éve együtt vagyok. Természetesen vele is foglalkozom napi szinten, ugyan is vele együtt vagyok külön. Nyáron költöztünk el, igaz van, hogy néha kimarad 1-2 nap, de ezt mindig bepótolom, egy hosszadalmas nappal. Szerencsére ahogy fentebb leírtam annak köszönhetem, hogy barátnőm elfogadja azt, hogy nem a haverokkal vagyok inni, hanem a gép előtt kikapcsolódom. Ahogy fentebb leírtam, de lehet, hogy nem nekem a Gép a kikapcsolódás és nem az, hogy a haverokkal iszogatok. Valamiért nekem ez volt az iskola után is a kikapcsolódásom. Igazából ennyit rólam. -
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Dini és Burak

béencé

Zöldfülű
Támogató
2022. 03. 14.
151
274
igen
V4 karakter
darren rivers
LV karakter
sverre nguyen
Szerintem nagyon jó lap lett, én szívesen látnálak a moderátor teamben!
 
  • Tetszik
Reactions: Dini

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2022.09.29. 19:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.

EDIT: Nem jelentél meg a TS meghallgatáson, ezért lapod elutasítva.
 
  • Tetszik
Reactions: Parker
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.