Ethan D Smith Jelentkezése a Las Venturas Taxi-hoz/hez. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Baresz

Barangoló
2019. 01. 17.
148
114
18
www.forum.see-game.com
V4 karakter
Ben Bachschneider🍷
LV karakter
tyzee.burns 😈
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Barna,Barni

Hány éves vagy?

13

Hány játszott perced van?

5850

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Nem voltam. https://imgur.com/a/h8iCtSw (Képpel)

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Nem voltam. https://imgur.com/a/h8iCtSw (Képpel)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Thomas Barney, Lara Marino https://imgur.com/a/h8iCtSw (Képpel)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem , nem voltam./I]

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Mercedes-Benz e250 , 100.000$, Barátok

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

2-3 óra a maximum.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen, rendelkezem.

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Szenvedélyem a vezetés álmom hogy Taxi frakcióba legyek,Jó iráskészség.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Nos sziasztok Barna vagyok , nyugodtan szolits csak Barni-nak. Én egy nagyon udvarias és kedves ember vagyok nem szeretek én verekedni hősködni és az ilyensmi dolgokba keveredni. Én az ilyent mindig is kerültem. Ezek mellett nagyon szeretem az állatokat. Szeretem az autókat és bütykölni azokat.Kedvencem a kék és a zöld szín. Kedvenc autóm az a Toyota Land Cruiser. Nagyon szeretek másokat segiteni ezért is gondoltam hogy ide jelentkeznék.Ennyi szerintem amit elmondhattam volna.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Ethan D Smith

Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas Medical Services,1998.03.19

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Stefani Santos

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen igen!

Miért szeretne ide jelentkezni?

Mert nagyon jól tudok vezetni és szeretek is. Szenvedélyem a vezetés.

Miért pont önt vegyük fel?

Kedves vagyok szeretek vezetni és dumálni is. Tehát az utas nem fog unatkozni, de a nagy dumába azért az útra is figyelek.Fél szemem az úton, fél szemem az utason

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Nekem a véleményem a csapatmunkáról csak annyi, hogy egy fontos dolog, csapatban mindent hamarább és ügyesebben meglehet oldani.Egyedűl kevésbé.Remélem ez így is lesz a mi csapatunkban is!

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen, igen!

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Persze!

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Tiszteletem kedves Las Venturas Taxi.Le a kalappal önök előtt.Nagyon jó munkát végeznek ahogyan én látom.Most nem rég talán 2 hónapja jöttünk vissza Las Venturas-ba és állásomat keresve önökre esett a vállasztásom.Mert a konfortzónámon belül ez volt a legjobb vállasztás.Hallottam hogy nagy célokat értek el, hoszú fuvarok és biztonságosan. Tényleg le a kalappal nem gondoltam hogy ilyen jól teljesitenek. Remélem egy két napon belül én is ilyen munkákat végezhetek önöknél.Egyszer engem is egy hosszú utra vitt el az egyik sofőrük.De azt szóban nem tudom kifejezni hogy milyen szépen biztonságosan és kényelmesen utazhattam.Nagyon hállás voltam az úrnak ez miatt.Remélem én is igy vissza tudom majd szolgálni.Emellett nagyon jól beszélek angolul, mert angol földön éltem.Úgy érzem megvannak bennem azok a vezetési készségek amik kellenek ide. Én csak reménykedni tudok hogy tudunk majd beszélni személyesen.Köszönöm hogy időt szántak erre a lap elolvasására. Viszlát!

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

On_letrajz.png


Aláírás: Ethan D Smith

Kelt.: 2019.08.30 ,10:22PM
 

Mogyikah

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
318
505
V4 karakter
Franklin_Lawrence
LV karakter
Qudamah_Aziza
A lapod szép, a játszott perced is jó, valamint büntid sincs. Támogatlak.
 
  • Imádom
Reactions: Baresz

Baresz

Barangoló
2019. 01. 17.
148
114
18
www.forum.see-game.com
V4 karakter
Ben Bachschneider🍷
LV karakter
tyzee.burns 😈
Köszönöm.
Kornél válasza:
Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás, illetve az aláírásoddal is voltak problémák, amiért a figyelmeztetést kiosztottam, illetve az aláírásod szerkesztettem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Lamarcus Winsley vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés:Szépen kifejtetted, a vége nagyon ötletes lett. Várunk TS-en.
 
  • Imádom
Reactions: Baresz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.