Ethan Conway jelentkezése a Las Venturas Metropolitan Police Department-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

badzsics

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
683
2 918
19
Budapest
LV karakter
rowan morrow
LAS VENTURAS METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT



RECRUITMENT AND EMPLOYMENT DIVISION



PERSONAL APPLICATION



Section 1: Personal Informations.



S1.1: Név: Ethan.

S1.2: Utónév: Conway.

S1.3: Nem: (Aláhúzással jelölje!)

Férfi



Egyéb: -
S1.4: Születési hely: Texas, Dallas.

S1.5: Születési dátum: 1996.04.26.

S1.6: Lakcím: Las Payasadas, 11.

S1.7: E-mail cím: ethan_conway@gmail.com

S1.8: Telefonszám: 38761122613.

S1.9 Önéletrajz: https://imgur.com/a/Rtu5GeU



Seciton 2: Legal Informations.



S2.1: Amerikai állampolgár? (Aláhúzással jelölje!)

IGEN

NEM

S2.1.1: Amennyiben nem amerikai állampolgár, jelenleg folyamatban van az azzá válása? (Aláhúzással jelölje!)

IGEN

NEM

S2.2: Szenved valamilyen betegségben, amely befolyásolhatja a munkáját? (Aláhúzással jelölje!)

IGEN

NEM

S2.2.1: Amennyiben igen, fejtse ki!

-

S2.3: Folyt már ön ellen büntető eljárás? (Aláhúzással jelölje!)

IGEN

NEM

S2.3.1: Amennyiben igen, fejtse ki!

Egy kés volt az övemre csatolva, és nem volt meg a fegyverengedéllyem, ezért kifizettem egy csekket és odaadtam a fegyvert a hatóságoknak.

S2.4: Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel? (Aláhúzással jelölje!)

IGEN

NEM

S2.4.1: Amennyiben igen, volt ez valaha bevonva?

Nem.

S2.4.2: Amennyiben igen, fejtse ki!

-

S2.5: Rendelkezik érvényes fegyvertartási engedéllyel? (Aláhúzással jelölje!)

IGEN

NEM

S2.5.1: Amennyiben igen, volt ez valaha bevonva?

IGEN

NEM

S2.5.2: Amennyiben igen, fejtse ki!

-


Section 3: Recruitment related questions.



3.1: Miért szeretne az állomány tagja lenni?

Mivel édesapám is a rendvédelemnél dolgozott és szeretném én továbbvinni ezt. Kiskoromban mindigis erről álmodoztam, és mivel megvan a végzettségem, ezért úgy gondolom alkalmas lennék a feladatra. Értek a fegyverekhez és a fegyvertartási engedélyem is ezt bizonyítja. A lőtéren szoktam gyakorolni és célbalőni különféle kaliberű fegyverekkel. Szeretnék bekerülni az állományba még abból az okból kifolyólag is, hogy van pár ismerősöm aki ott dolgozik és sokat dicsérték, így gondoltam hogy írok egy jelentkezési lapot amit átgondoltam, figyelmesen kitöltök majd benyújtok. Rengeteg diller-t, fegyverkereskedőt látok az utcákon, és az én meglátásom szerint egyre többen vannak ezek az emberek, és nem szeretném hogy erről a városról olyan pletykák terjedjenek el amik azt állítják hogy ez maga a bűn városa. Azt szeretném hogy rács mögé juttassak minnél több bűnözőt, akik remélhetőleg megtanulják a leckét.

3.2: Miben különbözik a többi jelentkezőtől?

Mivel szolgáltam a katonaságban és van tapasztalatom a lőfegyvereknél így kimondhatom hogy gyakorlott vagyok az ilyesmiben. A rendőrakadémián sokszor dicsértek, és jó pontokat szereztem mindenkinél, szerettek az emberek főleg az oktatóim. Az én véleményem szerint elszánt vagyok erre a feladatra, és bármit megadnék azért hogy bekerülhessek ebbe az állományba.

3.3: Miért pont magát válasszuk?

Itt ugyanazt tudnám elmondani mint az előző kérdésnél.



SECTION 4: Out of Character Informations.



4.1: Neved, korod:

Takács Balázs Csongor.

13.

4.2: Mióta játszol RP szervereken?

Több mint egy éve.

4.3: Voltál már valamilyen frakcióban? (Aláhúzással jelöld!)

IGEN

NEM

4.3.1: Ha igen, írd le a távozásod okát!

Taxiban voltam, és azért távoztam el onnan mert egy NS frakciót terveztünk barátaimmal, amit meg is nyitottunk csak szét beefelték és ezért úgy döntöttünk hogy felhagyunk ezzel, mivel a többségnek nagyon nem tetszett, és a 15-ből ha 1 pozitív hozzászólást kaptunk. Ennek ma már tudom az okát, de akkor még nem nagyon voltam tisztában vele hogy mit is csináltunk rosszul.

4.4: Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?

Hétköznaponként kevesebbet értelemszerűen iskola miatt, de általában14, 15, 16 óra körül már itthon vagyok, még megcsinálom a házi feladatomat, esetleg a dolgozatra felkészülök és onnantól szabad vagyok este tízig. Hétvégén meg majdnem egész nap, csak a péntek problémás mivel külön angol órám van aminek 17:00-kor van vége. Heti 1000 percet tudnám teljesíteni, akár többet is.

4.5: Rendelkezel TS3-mal, mikrofonnal?

IGEN

NEM

4.6: Csatolj egy képet az adminjailjeidről!
https://imgur.com/a/nH5ivRX
Az első jailem nagyon ronda, ilyenkor még kezdő voltam, és nagyon megbántam a tettem. Yegor-nak pár hónapja írtam is egy privát üzenetet hogy bocsánatot szeretnék kérni ezért, nagyot hibáztam és hogy ne haragudjon ezért, amire válaszolt is. A DM-es jailek meg magukért beszélnek, illetve az OOC szidásnál egy kisebb félreértés történt, de abban a pillanatban nem tudtam leírni hogy azt IC akartam volna írni. A PK-s DM-nél pedig nem tudtam válaszolni a panaszkönyvre mivel nem is tudtam akkoriban hogy létezik ilyen. Egy ideje láthatólag nem volt szankcióm, szóval mondhatjuk hogy tanultam a hibáimból.
4.7: Csatolj egy képet a kitiltásaidről! https://imgur.com/a/nH5ivRX
 
Utoljára szerkesztve:

Szaki

Barangoló
2019. 01. 12.
97
109
Graz ??
V4 karakter
John Silvestri
LV karakter
John Silvestri
Az IC résznél nekem ez elég szembetűnő volt:
Mivel szolgáltam a katonaságban és van tapasztalatom a lőfegyvereknél így kimondhatom hogy gyakorlott vagyok az ilyesmiben. A rendőrakadémián sokszor dicsértek, és jó pontokat szereztem mindenkinél, szerettek az emberek főleg az oktatóim.

Rendőrakadémia után nekem furcsán hangzik a hadsereg és kicsit sablonosnak is vélem a szöveget...Emellett az UCP-d a NonRP-kel,illetve az OC szidással nem szimpatikus.Én nem támogatom ezt a jelentkezést.
 

badzsics

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
683
2 918
19
Budapest
LV karakter
rowan morrow
Köszönöm szépen a hozzászólást, és az építő jellegű kritikát. Próbáltam szépen megírni a jelentkezésem, a legjobb tudásom szerint, illetve a családom történetét is. Az UCP-m is elég ronda bevallom, de már egy ideje nem voltam szankcionálva, és tanultam a hibáimból. Az OOC szidásos ügyemnél pedig IC szerettem volna írni azt a szót, nem pedig OOC, csak a végére tűnt fel, és akkor már inkább hanyagoltam. A stílusommal nem szokott gond lenni és nem is szoktam szidni embereket, nem káromkodok sokat mivel lelkészcsaládban növekedek. Kitiltásom sem volt még a szerverről, szerintem nem úgy terjedtem el mint az az ember aki semmit sem rp-zik és mindig csak nonozik. Szeretek rp-zni, sőt, imádok, de becsúszik néha 1-1 baki amit ezeknél is láthatsz/láthattok.
 
Utoljára szerkesztve:

Spencer Hart

Újonc
2019. 01. 10.
7
0
LV karakter
Spencer Hart
Szia egy kis segítség a kép beillesztésével.

Először is erre az oldalra töltsd fel a képet: https://kepkuldes.com/?lang=hu majd mikor feltöltötted utána anyi a teendőd hogy rámész arra hogy Beillesztő kódok ott megkeresel egy olyat hogy BBCode(Full image fülnél)és azt a linket kimásolod és bemásolod a kettő spoiler közé.
Képekben:
7d32b8d8e90c3653a92713815dcf2597.png
0d49cd272b5c4110005c049d903d7b77.png
f29099d9fea93583decc68e904e6d35c.png
aba46549bab885db81a5f894dd524640.png
2e27dee392bb608fe3c92a87dd4c0a05.png
 

badzsics

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
683
2 918
19
Budapest
LV karakter
rowan morrow
Köszönöm szépen, Spencer!? A holnapi nap folyamán megcsinálom ennek megfelelően. (EDIT: nem műkszik valamiért nekem, szóval maradok az eredetinél, azért mégegyszer köszönöm a segítségedet :) )
 
Utoljára szerkesztve:

Bati

ɴᴏᴛʜɪɴɢ ɪs ᴇᴠᴇʀ ᴄᴇʀᴛᴀɪɴ
2019. 01. 10.
1 374
1 230
24
Miskolc ←→ Eger
V4 karakter
Kade Webster
LV karakter
Chaz Foley
V2 karakter
Nina Ilves
Taníthatónak tűnsz.
Helyesírásodba vannak hibák, de nyílván ezek is javíthatóak idővel.
Korod ellenére normális vagy szerintem.
Egy próbát megérsz szerintem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.