Ethan Barger jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok! Dávid vagyok. Egy kisvárosban élek, 120 km-re Budapest-től, itt a szüleimmel élek. Rendszeresen eljárok focizni, futni. Focizni 4 éves korom óta focizok, van 3 kupám, 2 érmem, és sok-sok oklevelem. Jelenleg iskolába járok, és pár nap múlva leszek 15 éves. Az MTA-t még 2019-ben kezdtem el, videósoktól láttam MTA tartalmakat, mint például a SeeMTA, ekkor elkezdtem játszani más-más MTA szervereken, azonban 2021 márciusában elkezdtem a V2-t azóta is itt játszom kissebb-nagyobb kihagyásokkal. Az adminkodást először 2019 végén kezdtem el, már ekkor is nagyon élveztem, mikor alig ha megvolt ott a 20-25 játékos. Igy itt, szerintem még jobb lenne, hisz este az átlag player szám 90-től, 160-ig terjed. Az iskolában nem vagyok a legjobb tanuló, de a legrosszabb sem! Szabadidőmet vagy a SeeMTA-n, vagy a szabadban töltöm. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2021 márciusa óta, azóta volt 1 "nagyobb" 2 hónapos kihagyásom, illetve még több kissebb kihagyás.]

Eddigi elért dolgok:

[OKF Zászlós (inaktivitás)
SCT sofőr 4 (kiléptem, másik frakcióba való csatlakozás)
LCN membro (kiléptem, másik frakcióba csatlakozás)
NAV Főtörzsőrmester (kiléptem, másik frakcióba való csatlakozás. )
SCCS próba. szerelő (jelenleg)
40,000+ játszott perc
Szerveren kívül:
Több foci érem/kupa
Sok barát.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Hogy segithessek másokon, illetve szeretném magamat ebben kipróbálni. ]

Miért téged válasszunk?

[A korom ellenére döntésképességem van, sok RP tapasztalatom van, igy szerintem vagyis remélem, a kérdések nagy részére normális, helyes . Sok pozitiv megjegyzést kaptam, de persze negativat is. A döntésképességemről azonban nagyon sok pozitiv megjegyzés jött, és terhelhetőségemről is. Eléggé segitőkész vagyok. Ha fejembe veszek valamit, általában megis csinálom a lehető legjobban, illetve megpróbálom nagyon kimaxolni az eredményeket. Azonban, erre én sem tudom teljesen a választ, igy lehet nem is jó. De mikor segitek valakinek, az jó érzéssel tölt el, és SGH-ként pedig elég sokat lehet segiteni. Illetve tudok csapatban dolgozni.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Átlagosan 3-4 órát tudok a szerveren eltölteni, persze ez lehet több, hétvégén akár 5-6 óra is lehet. Ha minden jól megy, ez hetente minimum 15 óra, maximum 25.]

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

[OOC figyelmeztetem, majd megpróbálom betanitani. Ha továbbra sem érti meg, F12/log és szólok egy adminnak. Vagy szólok egy adminnak, hogy geteljen egy magasabb épületre, ahol nincsenek más playerek és betanitom ott.]

Mutass be egy általad választott munkát és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

[Szerintem a bányászat a kezdők legjobb munkája, hiszen ahhoz képest, milyen kevés időt ölsz bele, egész sok pénzt kapsz. Na de lássuk is ezt gyakorlatban:
Először elkell menj városházára ]
Majd ezt követően az északi benzinkút mellett található hobby boltba! Ezután vegyél egy csákányt. Miután ezek megvannak, nincs más dolgod mint elmenni a "Mount Chiliad" nevezetű helyre, ahol található egy bánya! Ezt követően, miután oda értél, kérj le egy "Walton" nevezetű járművet a kék cp-ben. (Az "E" betű lenyomásával.) Majd menj be a bányába! Itt keress egy követ Ezt követően kezdd el ütni, és tedd fel a kocsira. Miután megvan a 8 db. kő, azután indulj el a San Fierro-i kőfeldolgozó üzemhez. (Erről sajna nem csináltam térkép képet)
Ha ott vagy, akkor látni fogsz egy zöld cp-t, abba állj bele! Ha minden jól ment, akkor a munkád kifizetődik, hisz 256,000 ft-ot kapsz!
Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. Városháza:Szerintem a városháza ez egyik, ha nem a legfontosabb hely hisz itt tudsz a játékkezdetekor mukát felvenni, személyit csináltatni,
forgalmit beváltani,
horgászengedélyt venni,
ADR-t venni,
és házat/garázst bejelenteni!
De, ha munkát szeretnél felvenni/ felmondani, itt egy kis tutorial:Mikor oda értél VH-ra, azután oda sétálsz a bent lévő emberkéhez [NPC]-hez, és jobb kattolsz rá!
ezekből a munkákból tudsz választani! Azonban ha ennek az ellentetjét szeretnéd, akkor oda sétálsz az emberkéhez
[NPC]
majd beírod a következőt/felmond ha ez megvan, akkor kifogja irni, hogy "sikeresen felmondtál" ezekután tudsz újraválasztani munkát!
2.Autósiskola:Azonban az autósikola is nagyon, de nagyon fontos! Amikor ide jössz a játék kezdetekor (remélhetleg 200 ezer kezdőtőkével) akkor itt tudsz jogositványt csináltatni,
itt alapvető dolgok lesznek, igy nem lesz nehéz dolgod. Készülj fel, megvan az esély hogy rosszul csinálod meg, igy vigyél erre megfelelő pénzt! Ide is egy kis tutorial:Miután ide vagy, bemész az interior-ba, majd oda sétálsz az NPC-hez és megnyomod az "m" betűt. Ezekután csak jobb klikk-elni kell az NPC-re!
Miután ez megvolt, feldob egy panelt, ahol elbírod kezdeni a vizsgát. Miután sikeres vizsgát írtál, megtudod csinálni a gyakorlatit. Ehhez kikell menj az interior-ból, és látni fogsz egy cp-t, abba állj bele, és kapsz egy járművet. Ekkor a megadott útvonalat kell kövesd, ha minden jól ment, meg is kapod a jogositványodat!
3. Benzinkút:A benzinkutakon tudsz venni élelmet, gyógyszert, elektronikai eszközöket, és egyéb dolgokat. Azonban amire való, az a jármű tankolás, itt tudsz a járművedbe tankolni, csak úgy mint a valóéletben, itt is 500 ft./l így, ha tankolni szeretnél vigyél magaddal egy kis pénzt! Tankolás tutorial:Miután tankolni kell a járművedbe, bekell állj a megfelelő oldalra (amerre a tankolófül van) majd ha sikeresen közel álltál hozzá, oda kell menj és egy "E" betűt nyomnod, ekkor megjelenik a kocsid mellett egy szürke kör, belekell sétálj (akkor jó, ha zöld) és nyomnod kell a bal klikket! Ha teletankoltad, vagy ameddig te szeretted volna, bekell menj és kikell fizesd! (jobb klikk az NPC-re, és feldob egy csekket, ottvan, hogy "aláirás" és te aláirod, majd kész is vagy!)
Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Vagy megkérem őket, hogy hagyj válaszoljak a pm-re, vagy kivárom hogy vége legyen. (persze ha kisebb rp.)]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Fényképezem (F12), várok pár percet, ha semmi sem történik akkor as chat-en szólok.]

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

[Bizonyitékot gyűjtök, (log, kép, videó) majd SGH vezetőnek szólok.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, https://imgur.com/gr5TaoP]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[nem szerencsére, https://imgur.com/d5X9BH5]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: tommen.

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Szia! Szerintem ha itt az alsó 3 kérdésre kicsit bővebben válaszolsz akkor oké valamennyire a lap, valamint kicsit soknak tartom a Jaileket, főleg a 200-300 perceseket 2 hónapon belül. Lehet, hogy egy kicsit el sietted ezt a lapot, de attól függetlenül sok sikert.
 

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Szia! Szerintem ha itt az alsó 3 kérdésre kicsit bővebben válaszolsz akkor oké valamennyire a lap, valamint kicsit soknak tartom a Jaileket, főleg a 200-300 perceseket 2 hónapon belül. Nem támogatom, de attol függetlenül sok sikert.
Szia! 1 300 perces jail volt, az is régen. Amit pedig Barger adott, az téves volt. Illetve amit 08.01.-én kaptam, az pedig IC jail. UI:De szerkesztettem egy picit.
 
Utoljára szerkesztve:

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szia,igazándiból nem egy rossz lap,viszont pár dolgot megemlítenék: első sorban ez a pár színes szó eléggé elrontja a kinézetét,szerintem felesleges. Második dolog az lenne,hogy a frakcióidból való távozásaid okát írd be szerintem,mivel nem mindegy,hogy kirúgtak valami nagyobb dologért,vagy esetleg pl.:időhiány miatt léptél ki. Amúgy ezen kívül támogatlak. További szép napot.
 

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Szia,igazándiból nem egy rossz lap,viszont pár dolgot megemlítenék: első sorban ez a pár színes szó eléggé elrontja a kinézetét,szerintem felesleges. Második dolog az lenne,hogy a frakcióidból való távozásaid okát írd be szerintem,mivel nem mindegy,hogy kirúgtak valami nagyobb dologért,vagy esetleg pl.:időhiány miatt léptél ki. Amúgy ezen kívül támogatlak. További szép napot.
Szia! NPC-ken, 3 legfontosabb helyen, és a pozitiv, negativ részeken kívül mostmár minden fehér! Illetve a távozások is ott vannak. További szép napot.
 
  • Imádom
Reactions: Neuh01

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Szia.
Végigolvastam a lapodat, aminek a tartalmával nem is lenne semmi gond, viszont érdekesnek találtam hogy a bemutatkozó résznél nem esik szó az életkorodról, ami minden lap bemutatkozásánál általában benne szokott lenni.
Kicsit szétnéztem a fórum profilodon és megtaláltam az egyik jelentkezési lapod, ahol leírod hogy 14 éves vagy.
Minimum 15. betöltött életkor
Ez alapján hogy így kikerülted ezt az egyszerű kérdést, én semmiképp nem támogatom hogy SGH legyél.
 

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Szia.
Végigolvastam a lapodat, aminek a tartalmával nem is lenne semmi gond, viszont érdekesnek találtam hogy a bemutatkozó résznél nem esik szó az életkorodról, ami minden lap bemutatkozásánál általában benne szokott lenni.
Kicsit szétnéztem a fórum profilodon és megtaláltam az egyik jelentkezési lapod, ahol leírod hogy 14 éves vagy.

Ez alapján hogy így kikerülted ezt az egyszerű kérdést, én semmiképp nem támogatom hogy SGH legyél.
Szia. Pár napon belül töltöm a 15-öt. Az eredeti lapban benne is volt, de ebbe nem irtam bele. EDIT:De azért bele írtam a lapba is.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia uram!
Érkeztem egy rövidke véleménnyel hozzád.
Alapjába véve faszántosra sikeredett a lapod, de volna benne némi kivetni való. Többek között:
és ezt követően az északi benzinkút mellett található hobby boltba! Majd vegyél egy csákányt.
Az ilyen rövid dolgokat más megfogalmazással egybe lehetne vonni, valamint "és" szóval nem kezdünk mondatot.
[Ez RP helyzet függő, attól függ hogy milyen nagy az rp ha picit liteosabb, akkor aprócska részleteket leirok mikor csak időm van, pl. Mikor SCCS-nél számolom a pénzt, vagy éppen szerelek. Ha viszont nagyobb/hosszabb az rp, akkor elősször is elolvasom a pm-et, majd a lehető leghamarabb/legprecizebben próbálok válaszolni a fogadott pm-re. pl. Pénzszállitás. Vagy pedig kérek egy kis időt, amig válaszolok.]
Ez pedig szerintem nem helytálló. Mindig teljes választ adunk, mert elmegy más SGH/IDG adminsegédhez és nem tettél akkor semmit. Tán' még egy aranyos pansazkönyvet is kapsz, hanyag segítségnyújtás, vagy hasonló megfogalmazás miatt.

Röviden most ennyi. Nézd át teljesen, javítsd a helyesírási hibákat, fogadd meg a fentebb leírt tanácsokat.
Sok sikert kívánok!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur és tommen.

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Szia uram!
Érkeztem egy rövidke véleménnyel hozzád.
Alapjába véve faszántosra sikeredett a lapod, de volna benne némi kivetni való. Többek között:

Az ilyen rövid dolgokat más megfogalmazással egybe lehetne vonni, valamint "és" szóval nem kezdünk mondatot.

Ez pedig szerintem nem helytálló. Mindig teljes választ adunk, mert elmegy más SGH/IDG adminsegédhez és nem tettél akkor semmit. Tán' még egy aranyos pansazkönyvet is kapsz, hanyag segítségnyújtás, vagy hasonló megfogalmazás miatt.

Röviden most ennyi. Nézd át teljesen, javítsd a helyesírási hibákat, fogadd meg a fentebb leírt tanácsokat.
Sok sikert kívánok!
Szia burgir. Köszi a tippet, hamarosan újra átnézem.
 
  • Imádom
Reactions: aPeti

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: Bhrgur és aPeti
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.