Ethan B Barger jelentkezése a See City Car Service köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Ethan B Barger.
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2020.12.22-én regisztráltam a szerverre.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 17937 játszott perccel rendelkezem.
IC SZINT: 19-es szintű vagyok jelenleg.

KOROD: 14 éves vagyok.
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Petinek hívnak, 14 éves vagyok. Budapesten lakom. Jelenleg általános iskolában tanulok, nyolcadik évfolyamon. Pályaválasztás előtt állok, így a rendszergazda irányt választottam magamnak. Ebben a szakmában lennék önmagam. Kedvelt időtöltéseim közé tartozik a SeeMTA szerverein való játszás. Szabadidőm legtöbb részét a számítógépem előtt töltöm. Nem sportolok különösebben semmit, a napi mozgáson kívül. Nem vagyok egy társas lény, akik közel állnak hozzám, azokkal beszélgetek, töltök el időt.

UCP BAN KÉP*:
Nem részesültem még kitiltásban a szerverről, nem is szeretnék.
2uGC8U1.png

UCP JAIL KÉP*:
Nem részesültem még adminisztrátori szankcióban, igyekeztem mindig szabályosan játszani.
2uGC8U1.png

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
Volt egy pár névváltásom, mint ahogyan a képen is látható. A TEK miatt az elején szükséges volt egy másik név, a magyar nevet nem igazán támogatták. A másodikat egy IC családba való csatlakozás miatt váltottam, a harmadikat pedig a családból való kilépés miatt. Végül a negyediket, egyben az utolsót IG váltották nekem, az a szerverleégés előtti nevem volt. Ezzel a névvel egy IC családban is vagyok, további két taggal.
kPz6KTz.png

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Igen / Nem
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2 / V3 / LV

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Igen / Nem
- HA IGEN, MIKOR: 20--.--.--. és 20--.--.--. között
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: válaszod
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: válaszod

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen / Nem
- HA IGEN, HOL:
Több frakció tagja voltam, leaderi pozíción is megfordultam. A pályafutásomat a Terrorelhárítási Központnál kezdtem, vele párhuzamosan a See City Taxinál voltam. A rendvédelemből és a Taxiból való távozásom után az Irish Covenantban kezdtem tevékenykedni.
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
2021.01.03-án léptem be a TEK állományába, ahonnan 2021.02.01-jén léptem ki. Még aznap beléptem az Irish Covenantba, melyre pár napra már be is avattak. Taxiban a TEK-kel egyidejűleg voltam, másodlagos frakcióként.
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
Egy kicsit nagy volt a hajtás a rendvédelemben, illetve nem tetszett már annyira. Ezért úgy döntöttem, hogy az illegális oldalon is részt vennék huzamosabb időre, ami valamilyen szinten sikerült is.
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: Irish Covenant volt az utolsó frakcióm.
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 2021.03.20-án távoztam.

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Szeretnék régóta egy szerelő frakció tagja lenni. A szerelőknek mostanában rengeteg dolguk van, a vontatásokra nem tudnak válaszolni egyhamar sajnos a túlterhelés miatt. Én szívesen viselném ezt a terhet a vállamon, igyekeznék minden számomra kiosztott feladatot megfelelően végrehajtani. Akár így egy virtuális játékon keresztül is szívesen foglalkozok az autókkal, ha már a való életben még messze van annak a lehetősége, hogy elkezdhetem a jogosítványt. Valamint a korábbi frakcióim mozgalmasak voltak, mindig történt valami, mindig csinálni kellett. Az SCCS úgy gondolom, hogy "helyben ülős" frakció, amiben nem kell folyamatosan menni. Ezalól ugye kivétel a vontatós részleg, de az sem zavarna különösebben. Szívesebben lennék ilyen jellegű frakció tagja.

--- Nyitvatartási időben legyél aktív (napi 4 óra minimum) ---

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTKÖZNAP): 4-8 óra.
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTVÉGE): 6-10 óra körül.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen / Nem
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen / Nem

EGYÉB:
Igyekeztem a lapban kielégítő választ adni minden kérdésre. A jelenlegi helyzetre való tekintettel, mivel digitális oktatásban tanulok, az aktivitásom lehet akár majdnem az egész nap is. Amennyiben vissza kell esetleg majd mennünk bejárósra, úgy is meglesz a napi minimum, ami a 4 óra.

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: DaveV4

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: IC TGF sikeres felvétel
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.