Elutasítva Essa Ina - davyssh

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AdamGergits

Újonc
2020. 06. 28.
54
84
Sárvár
V4 karakter
Essa Ina
LV karakter
Essa Ina
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Essa Ina ~

A ban időpontja:
~ 2023.03.16~

A ban időtartama:
~ 60 nap~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ davyssh ~

A ban oka:
~ Moderátorral szemben stílus, moderátor fenyegetése ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Vissza szeretnék menni a szerverre, mivel nagyon jó volt az ott eltöltött időm. Frakcióban vagyok, és ha majd fel kellene menni akkor feltudjak menni.~

Megjegyzés:
~ Először is, szeretném kifejezni megbánásomat azért, amit tettem, és hogy túlléptem a határokat a viselkedésemmel. Felismerem, hogy stílusom és viselkedésem nem megfelelő volt, és a moderátort fenyegettem. Értem, hogy ez elfogadhatatlan viselkedés, és őszintén sajnálom, hogy megtörtént. Azóta ismerem fel, hogy hibáztam, és azóta megértettem azoknak a cselekedeteimnek a súlyát, amelyek miatt kitiltottak. Azóta elgondolkodtam azon, hogy hogyan lehetek jobb közösségi tag, és azt tervezem, hogy a jövőben tiszteletteljesen fogok viselkedni az Önök szerverén. Azonkívül hiányoznak a barátaim, akikkel az Önök szerverén szoktam beszélgetni. Ez az én fő kommunikációs csatornám volt, és azóta ismerem fel, hogy mekkora szerepet játszik az életemben. Szeretnék lehetőséget kapni arra, hogy újra csatlakozhassak a közösségükhöz, és jó viselkedéssel hozzájáruljak a szerver pozitív légköréhez. Újra megerősítem, hogy bocsánatot kérek az előző cselekedeteimért, és vállalom a felelősséget azokért. Kérlek, vegyék figyelembe unban kérelmemet, és adjanak lehetőséget arra, hogy újra csatlakozhassak a Teamspeak szerverükhöz.
~
 
  • Hűha
Reactions: aredbull

davyssh

one day it will all be over
Támogató
2021. 03. 18.
227
322
Gödöllő
V4 karakter
Nathalie Myers
LV karakter
Braydon Logan
Szia, ezt nem fogom feloldani. Várd le a maradék időt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.