Elutasítva Esposito De Stefano -> FalleN [FA/SA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Berci0111

Újonc
2021. 11. 02.
11
5
V4 karakter
Esposito De Stefano
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Esposito De Stefano

A ban időpontja:
2023. 04. 12. 15:11

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
FalleN

A ban oka:
Szándékos üldöztetés + kirakja yt

Amiért szeretnéd az unbant:
Mielött megfogalmazom, hogy miért szeretném az unbant. Elsősorban szeretnék elnézést kérni mindazoktól akiket a szerveren való viselkedésemmel megbántottam, vagy elrontottam a játékélményét. Nem az volt a célom, hogy ezt bárkivel megtegyem, hanem hogy jól érezzem magam és a rendvédelem is. Igaz túllöttem a célon és azt biztosan megigérhetem, hogy ha vissza leszek engedve és leveszik a bant akkor minden erőmmel azon leszek, hogy csak akkor meneküljek, ha ezt nagyon indokloja a szituáció és ezt minnél rpsebben tudjam megtenni. Mentegetőzni ezzel nem szeretnék és tudom nem is mentesit a szabályzat alól, de nem tudtam, hogy ezeket a videókat ilyen formátumban tilos feltölteni. Letöröltem az összes felvételt, többet nem is készítenék.

Amiért az unbant szeretném: A baráti társaságunkban már szinte szokás lett az, hogy a szerveren eltöltünk pár hónapot és mindig örömmel térünk vissza rá, ha esetleg pár hét kimarad. A szerveren volt egy társaság akikkel nagyon jól éreztem magam és akik még a mai napig visszavárnak a szerverre. Rengeteg időt eltöltöttünk és ez idő alatt ezer jó élményt szereztünk. Igaz egy hónapja írtam az unban kérelmet, de nagyon izgatnak a szerver által nyújtott új lehetőségek, a v4, de leginkább az új élmenyek szerzése a régi barátaimmal. Megigérem, hogy nem fogok csalódást okozni és törekszem a legjobb magatartásra.


Megjegyzés:
Köszönöm a rám szánt idődet.

 
  • Tetszik
Reactions: Agoo

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 975
22 508
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Ilyen kontent kreálóknak egyelőre unfair lenne, ha most feloldásra kerülne.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.