Esme Hardy - Sujer

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Antika

Újonc
2023. 06. 18.
29
7
V4 karakter
Drake Rashford
LV karakter
Esme Hardy
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Esme Hardy >

Panaszra tett Admin neve:
<
Sujer >

Panasz oka:
<
OOC stílus, 4 admint getel mivel kértem egy nagyobb szintűt, azért mert nem láttam jogosnak a szankciót. Röviden és tömören, zacisnál adtam el pár cuccot amikor Vye Aek random elkezdett cigányozni négyünket (alapból több szabálysértés) majd kettőt ütöttem Vye-ra. Ugyan azt a szankciót kaptuk, úgy hogy szimpla reakció volt Vye RP-jére. Egyszerűen nem volt szólás szabadság adminügy közbe. A 4 admint sokkalom, inkább hatalom megmutatás volt mint jó döntés. A másik pedig hogy 2 ütés miatt (ököllel) belett piszkítva az UCP-m. Illetve Orton stílusát mellékeltem a Bizonyítékhoz. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://pastebin.com/NQdfuiKC >

Megjegyzés:
<
Az egész szituációba a hatalom megmutatását éreztem, ami közbe én csak szépen kértem egy másik admint. Jogtalannak érzem a szankciót. >
 

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
422
399
LV karakter
Macos Quesada
Hello, nem értem miért irsz engem bele a pkba, azért mondtam mivel, konkrétan már értékes információ nem hangzott el, már csak egymás minősitése ment. Ha tovább húzzuk, akkor már elszabadulnak az indulatok, a szankciódra kitérve, a Zacis előtti feszültség keltés, és annak fokozása szintúgy NonRP, erről egy asayt is kiirtam,részemről ennyi.
 

Antika

Újonc
2023. 06. 18.
29
7
V4 karakter
Drake Rashford
LV karakter
Esme Hardy
Hello, nem értem miért irsz engem bele a pkba, azért mondtam mivel, konkrétan már értékes információ nem hangzott el, már csak egymás minősitése ment. Ha tovább húzzuk, akkor már elszabadulnak az indulatok, részemről ennyi.
Nem azért kértem nagyobb admint, hogy kiosszatok 4-en. Esélyem nem volt írni OOC chatre mert 4-en falaztattok Sujer-nek, hogy igen ő is admin, nem más mint ti stb. stb. Ezért érezhetted hogy értékes infó nem hangzik el, az egészet normális keretek között kezeltük le, addig ameddig 4-en nem TP-ztettek oda...
 
  • Vicces
Reactions: Karácsony

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
422
399
LV karakter
Macos Quesada
Azért kértél nagyobb admint, mert nem voltál biztos Sujer birálatába, mi megerősitettük, nem támadott téged le senki, csak megirtuk.
Amennyiben a Biráló admin szeretné látni a logot, hogy mit irtunk neked, szivesen elküldöm.
 

sujer

Nekem ez játék. ✌️
SzerverAdmin
LV
2019. 11. 15.
72
204
LV karakter
sergio.lacasa
Szia, nem teljesen értem hogy mire vetettél fel OOC stílust ellenem, illetve semmiféle bizonyítékot nem látok ezügyben. A négy fős admin hívással kapcsolatban csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy TeamSpeaken beszéltem mindhárom adminisztrátorral, elmondtam nekik, hogy az egyik játékos egy nagyobb admint szeretne, és mindhárman ott teremtek, véleményem szerint semmiféle hátrányt nem szereztél ebből a dologból.
 

Antika

Újonc
2023. 06. 18.
29
7
V4 karakter
Drake Rashford
LV karakter
Esme Hardy
Azért kértél nagyobb admint, mert nem voltál biztos Sujer birálatába, mi megerősitettük, nem támadott téged le senki, csak megirtuk.
Amennyiben a Biráló admin szeretné látni a logot, hogy mit irtunk neked, szivesen elküldöm.
Nem lett volna egy darab nagyobb admin? Igy csak elszabadult a káosz...
 

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
422
399
LV karakter
Macos Quesada
Nem értem milyen káoszra gondolsz, leirtuk, hogy mi a gond a szituációval, és megkaptátok a szankciót, ez 1-2 perc alatt megtörtént.
Mellesleg Sujer velem beszélte, előtte a logot is elküldte nekem, te is résztvettél úgyanugy a verekedésbe, teljesen tisztába voltam az ügyel, azért mentem oda.
De az 1-es admin éppen úgy döntést hozhat mint az 5-ös, szóval azzal sem értek egyet, hogy te egyből nagyobb admint kérsz.
 

Antika

Újonc
2023. 06. 18.
29
7
V4 karakter
Drake Rashford
LV karakter
Esme Hardy
Nem értem milyen káoszra gondolsz, leirtuk, hogy mi a gond a szituációval, és megkaptátok a szankciót, ez 1-2 perc alatt megtörtént.
A time stamp-eket megnézném, Sujer elmondta hogy várja még a kérdéseket. De hát mivel egy fél percen belül azzal pörgött el az OOC hogy 4-en is írtáttok hogy Sujer ugyanolyan admin mint ti, ezért még most se kaptam választ hogy miért SÚLYOS NONRP, ha kétszer megütők valakit. Persze, mind ez bizonyíték nélkül. A vasököl is rám lett húzva, nem tudom milyen alapon, arra se kaptam választ.
 

Antika

Újonc
2023. 06. 18.
29
7
V4 karakter
Drake Rashford
LV karakter
Esme Hardy
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! -1saac
Szia, nem teljesen értem hogy mire vetettél fel OOC stílust ellenem, illetve semmiféle bizonyítékot nem látok ezügyben. A négy fős admin hívással kapcsolatban csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy TeamSpeaken beszéltem mindhárom adminisztrátorral, elmondtam nekik, hogy az egyik játékos egy nagyobb admint szeretne, és mindhárman ott teremtek, véleményem szerint semmiféle hátrányt nem szereztél ebből a dologból.
OOC stílus Orton-nak szól. Még mindig úgy látom ésszerünek, ha egy darab nagyobb admin jön ki, NEM 4. Nem tudom TS-en mi ment le, de nem hiszem hogy higgadtan szóltál nekik hogy egy nagyobb jöjjön. De mindegy is a TS nem rám tartozik.
 

sujer

Nekem ez játék. ✌️
SzerverAdmin
LV
2019. 11. 15.
72
204
LV karakter
sergio.lacasa
A time stamp-eket megnézném, Sujer elmondta hogy várja még a kérdéseket. De hát mivel egy fél percen belül azzal pörgött el az OOC hogy 4-en is írtáttok hogy Sujer ugyanolyan admin mint ti, ezért még most se kaptam választ hogy miért SÚLYOS NONRP, ha kétszer megütők valakit. Persze, mind ez bizonyíték nélkül. A vasököl is rám lett húzva, nem tudom milyen alapon, arra se kaptam választ.
A vasöklöt senki nem húzta rád, csak a játékos gyanúsított vele, azt figyelembe se vettem, hiszen nem volt bizonyíték. Az ügy elején bevallottátok, hogy verekedtetek az illetővel. A Súlyos NonRPt a Zálogház előtt való felesleges feszültségkeltés (Verekedtél) miatt kaptad.
 
  • Tetszik
Reactions: Jose

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
422
399
LV karakter
Macos Quesada
Itt nem azzal van a gond, hogy te megütsz valakit, hanem mert Zacis előtt generálod a verekedést és a feszkót, kiirtam egy asayt is, abba levolt irva a lényeg. Azt nem tudom Sujer pontosan mit irt nektek, de ennek a hsznek az elején, elolvashatod a jail indokát, a stílus továbbra sem értem, hogy hol volt, semmi stílus nem volt, abba amit irtam, egyszerün nem akartam, hogy vita miatt nagyobb szankciót kapjatok, ezért úgy gondoltam, hogy érdemes ott helyben lezárni a vitát, részemről leirtam mindent. Nem áll módomba többszöt hozzászólni a panaszkönyvhöz.
 

Antika

Újonc
2023. 06. 18.
29
7
V4 karakter
Drake Rashford
LV karakter
Esme Hardy
A vasöklöt senki nem húzta rád, csak a játékos gyanúsított vele, azt figyelembe se vettem, hiszen nem volt bizonyíték. Az ügy elején bevallottátok, hogy verekedtetek az illetővel. A Súlyos NonRPt a Zálogház előtt való felesleges feszültségkeltés (Verekedtél) miatt kaptad.
2 ütés nem hiszem hogy (verekedés). A verekedés szónak nem ez a jelentése ha jól tudom
 
  • Szomorú
Reactions: Sallyn

Antika

Újonc
2023. 06. 18.
29
7
V4 karakter
Drake Rashford
LV karakter
Esme Hardy
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! -1saac
Itt nem azzal van a gond, hogy te megütsz valakit, hanem mert Zacis előtt generálod a verekedést és a feszkót, kiirtam egy asayt is, abba levolt irva a lényeg. Azt nem tudom Sujer pontosan mit irt nektek, de ennek a hsznek az elején, elolvashatod a jail indokát, a stílus továbbra sem értem, hogy hol volt, semmi stílus nem volt, abba amit irtam, egyszerün nem akartam, hogy vita miatt nagyobb szankciót kapjatok, ezért úgy gondoltam, hogy érdemes ott helyben lezárni a vitát, részemről leirtam mindent. Nem áll módomba többszöt hozzászólni a panaszkönyvhöz.
Még mindig nem én generáltam a feszültséget, verekedést.
 
  • Szomorú
Reactions: Sallyn

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
422
399
LV karakter
Macos Quesada
Nem generáltad, de azért részt vettél benne. Ha már szabálysértés történik admint hivsz és nem beszállsz teis.
 

Antika

Újonc
2023. 06. 18.
29
7
V4 karakter
Drake Rashford
LV karakter
Esme Hardy
Nem generáltad, de azért részt vettél benne. Ha már szabálysértés történik admint hivsz és nem beszállsz teis.
Értem, tehát muszáj volt a Súlyos nonrp-t kiosztani mindenki számára, nem lett volna könnyebb és jobb a fő szabálysértőnek kiosztani, mindenkinek kikellett aki akár hozzászólt.
 

Parker

Pötyögtető
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
417
785
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
@sujer Küld el kérlek az Adminügy logját.
 
  • Tetszik
Reactions: Orton

Parker

Pötyögtető
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
417
785
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
OOC stílust egy Adminnál sem láttam, ami stílusnak mondható.

Ha több szabálysértést észleltetek Vye Aek részéről, célszerű lett volna Adminisztrátort hívni már az elején. Zacisnál tilos a felesleges feszültségkeltés, mivel ezek legtöbbször verekedéssel vagy lövöldözéssel zárulnak. Ezekben a szituációkban minden résztvevő ugyan úgy szankcionálható.

Mind a két fél beismerte a hibáját. Ettől függetlenül az Admin dönthet úgy, hogy szankciót fog osztani.

Az ügy során megjelent Adminisztrátorok pedig legközelebb ne gyüljenek össze. Ha kimész és egy Admin már ment segíteni, a többi tudja intézni a többi reportot, vagy TS-en véleményt mondani az adott Adminisztrátornak, ha egy szobában tartózkodtatok és igény van rá.

A szankciót jogosan kapta mind a kettő fél, így a panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.