Escobar Taylor feljelentése David Ryan ellen

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

atihun22

Újonc
2021. 01. 18.
19
3
V4 karakter
Ryan Fader
LV karakter
Escobar Taylor
V2 karakter
Escobar Taylor
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Escobar Taylor ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1987. 09.18 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, negyedik sugárút ~

Telefonszám:
~ 38761121809 ~



Alperes adatai

Név:
~ David Ryan ~

Születési hely, idő:
~ ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ ismeretlen ~

Telefonszám:
~ 387612002037 ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.01.22 17:05, Las payadas parkoló ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Benedict Lee ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 100.000 $ ~

A történtek részletes leírása:
~ A fent nevezett David Ryan, ezentúl eladó, és Escobar Taylor, ezentúl vevő, és Benedict Lee, ezentúl Tanú 1 vettek részt az eseményen. Hirdetésben megláttam a Dodge Challanger 70' típusú járművet. Ezután felhívtam, majd találkoztunk a eset helyszínén. A vevővel végig néztük az autót, mentünk vele, majd megegyeztünk az árban. A végösszeg 260 ezer dollár lett. Viszont, nem volt elegendő keretem az autóra, így előlegben megegyeztünk ami 100.000 $. Ezt átadtam szerződést írtunk, telefonos felvétel is készült az egész cselekményről. 2 nap múlva azaz ma(2021.01.24) a hirdető újságban láttam egy számomra jobban megérő üzletet, így szükségem lett a pénzre, ezért felkerestem az eladót találkoztunk kb 10:00 tájékán, de nem az egész összeget szeretne volna visszaadni. Szeretném a pénzemet viszont látni így feljelentést teszek David Ryan ellen. Két rendőr kollégának már az esetett délelőtt is taglaltam.(@qsty , @Beny) ~

Bizonyítékok:
~ Telefonos amatőr felvétel, Telefonos kép ~



~ Kelt: 2021.01.24 ~
Escobar Taylor
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Szia, ezt most ooc fogom ideírni neked. A bíróságon az általad feltöltött képet és vidót nem használhatjuk fel, nincsen bodycam térfigyelö sem telefonos amatör felvétel, habár ez utóbbi igen kreatív, de a videóban RP nem látszott róla hogy te a telefonodon elindítasz egy felvételt. Fényképet elfogadok, ha az a fényképezö Itemmel készült. De egyébként videó, screenshot, log itt tabu. Egy tipp. Szemtanúd van az esetnek. Ess neki újból kérlek. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Sense és atihun22
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.