Escobar Garcia jelentkezése S.G.H.-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BeLike

Újonc
2021. 02. 09.
40
61
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Teodoro Braeden
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Barnabásnak hívnak, 16 éves vagyok, családommal élek Pest megyében. Eléggé könnyen tudok barátkozni másokkal, gyorsan szót lehet érteni velem. Kitartónak és magabiztosnak tartom magamat, és ezt az is el tudja mondani rólam, aki igazán ismer. Jelenleg középiskolában tanulok, Informatika szakon. Szabadidőmben általában motorozni és focizni szoktam haverokkal. Van egy kutyám is, amelyre sok időmet szoktam fordítani. Köszönhetően a vírushelyzetnek, sokat vagyok aktív a szerveren, akár napi 12 órát is.

Mióta játszol a szerveren?

2 hónapja játszok a szerveren.
Jelenleg 20.000 játszott percem van, de ez 2x ennyi lenne ha nem történt volna meg a szerver leégés.
Eddigi elért dolgok:

-300+ milliós vagyon
- Nemzeti Nyomozó Iroda--Főtörzsőrmester | Nyomozó
-Nagyobb baráti társaság megszerzése a szerver által.
Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék az embereken tőlem telhető módon segíteni, szeretem azt amikor valakinek tudok "tanítani" valamit. És ezt tudnám is teljesíteni. Valamint szeretnék tartozni egy összetartó csapatba.

Miért téged válasszunk?

Szerintem nagyon fontos az, hogy egy játékosnak aki kezdő/nem tud valamit, annak normálisan el legyen magyarázva az amit nem tud. Én ebben teljesen higgadtan tudnék nekik segíteni. Számomra nem teher ha segítenem kell egy játékosnak. Ha többször visszakérdez, nem húzom fel magam rajta, magyarázom addig amíg nem érti meg. Törekszem arra, hogy minél jobban véghez vigyem a részemre kiosztott feladatokat. Eddig többször is voltam IDG, ilyenkor is szeretettel végeztem a feladatomat. Helyesírásom is rendben van. Jó a megoldóképességem, minden helyzetben fel tudom találni magam.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Amíg tart az Online oktatás addig akár 8-9 órát naponta, utána minimálisan csökkenne ez az idő, de akkor is tudnék 5-6 órát naponta teljesíteni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Mint előző kérdésnél is megválaszoltam, átlagosan napi 6-7 órát.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Amennyiben bugg miatt tört össze, és tudja bizonyítani, megkérem, hogy keressen fel egy adminisztrátort. Ellenkező esetben, pedig szólok neki, hogy ilyenkor szerelőt kell hívni. A 222-222 vagy pedig a 444-444-es számon.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Kettő szerelőtelep van a szerveren, egyik Los Santosban ( See City Car Service ), másik pedig San Fierro (Fix&Drive)-ban található, sokban nem különbözik a kettő, ha kimész San Fierro-ba ott valamivel olcsóbban megszerelik a járművedet. A szerelőtelepeken 3-3 sor van, Sima sáv, Kijárat, és a Gyors Sáv, a legutóbbi arra szolgál, ha Cascos kocsid van akkor ott hamarabb be engednek, mivel előnyt szolgál, amennyiben abban a sorba állsz, ez arra is szolgál, ha nem szeretnél annyit várni, mert mondjuk nagy a sor, akkor beállhatsz oda civil kocsival is, annak a fejében, ha kifizetsz 700.000FT-ot. Amennyiben beengedtek a telepre, be kell állnod egy boxba, majd a szerelő megkérdezi tőled, mit szeretnéd, hogy megszereljen. Miután válaszoltál neki, fog mondani egy adott összeget, amit ki kell fizetni neki, hogy megszerelje a kocsidat. Miközben szerel, nem szabad mozogni a kocsival, mert az NonRP. Végül, elköszön tőled a szerelő miután patikára megcsinálta a járművedet és kienged a kijáraton.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Legfontosabb helyszín szerintem a VÁROSHÁZA, itt a bal oldali szárnyban lévő NPC-nél tudnak választani, hogy mit szeretnének dolgozni. Jobb oldali szárnyban pedig ki tudják váltani az irataikat.
Ez után, másodiknak az AUTÓKERESKEDÉS -t sorolnám, mivel itt tudják megvenni járműveiket, amivel későbbiekben, tudnak közlekedni.
Végül, de nem utolsó sorban a KORHÁZ-at említeném meg, ha eltörik valami csontjuk, vagy kevés az életerejük, itt tudnak rajta segíteni.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha PM-ben kér segítséget, akkor válaszolok neki minél hamarabb. Amennyiben betanításra kell menni, és ha az RP olyan, hogy véghez lehet azt vinni nélkülem is, akkor megyek segíteni a kezdő játékosnak, megpróbálom mindig őket előnyben részesíteni.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Amennyiben nincsen fent Admin, abban az esetben lefotózom és továbbítom majd részére. Ha van fent admin és nem vették észre, felhívom a figyelmüket rá AS chaten.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

2 jailem volt, https://imgur.com/a/l1RO8q0

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem, https://imgur.com/a/yPAclzL
 
Utoljára szerkesztve:

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia! Szerintem még bővítgesd a lapot, és akkor jó lesz.
 
  • Tetszik
Reactions: BeLike

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Szia!

A kérdésekre véleményem szerint jól válaszoltál, viszont rólad nem sok mindent lehet megtudni. Ezen mindenképp javíts!

Sok sikert!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: krts és BeLike

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.