Escobar Broadway---> Peling

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Guapne

Újonc
2019. 01. 11.
15
13
V4 karakter
Pablo Scabby
LV karakter
Walter P Vasquez
V2 karakter
Smith Sebastian
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Escobar Broadway

Panaszolt fél admin neve:
Peling

Panasz pontos megfogalmazása:
Adminként offdutyban való db, forgalmas helyen való fegyverelővétel katasztrófavédelmisként,saját ügy intézése,nonrp,offdutyban való jail.

Bizonyítékok:
A barkas tetején való állást maga vallotta be ooc:
[2019-05-10 19:04:00] [Output] : Aduri Vasquez: (( nem látod a barkaszt? ))
[2019-05-10 19:04:04] [Output] : Peling Roland: (( de ))
[2019-05-10 19:04:13] [Output] : Aduri Vasquez: (( annak a tetején voltál more ))
[2019-05-10 19:04:18] [Output] : Peling Roland: (( tudom ))
Kép a db kísérletre: https://imgur.com/a/pX5OzA7



Megjegyzés:
Az eset úgy történt, hogy megyek ki a kaszinóból és Peling ott áll az autómnak a tetején. Megkérdezném tőle, hogy mi is volt ez, de semmit nem válaszolt rá. Majd odamentem hozzá és rp-vel meglöktem: [2019-05-10 19:04:41] [Output] : *** Escobar Broadway meglöki rolandot, majd ő erre válaszolt és ütött egyet. Ami én véleményem szerint pg is mivel ketten álltunk elötte, hogy miért is mászik fel a kocsinkra. Miután visszaütött én is elkezdtem ütni erre ő elővett egy glockot kaszinó elött aminek a logja még a képen is látszik:
[2019-05-10 19:05:15] [Output] : *Övébe bedugva a pólója alatt / kezében egy Glock pisztoly ((Peling Roland))
[2019-05-10 19:05:15] [Output] : *** Peling Roland benyúl a pólója alá az övéhez majd előránt / eltesz egy Glock pisztoly
[2019-05-10 19:05:15] [Output] : *** Peling Roland elővett egy fegyvert. (Glock)
Ezután elbujtunk az kocsi mögé, de ő tovább célozgatott, majd egyszer csak abbahagyta. Beült az autójába ezután áthajtott Adurin amit ő le s fotózott. Többször is átment rajta is majd rajtam. Ezután elakart menni ekkor vettem elő én az uzit és lőttem rá ami szerintem ezek a történések után indokolható volt. Majd miközben mentem volna el én is elütöttem. Mikor mentem el már kaptam is a jailt:
[2019-05-10 19:06:50] [Output] : [AdminJail]: Peling bebörtönözte Escobar Broadway-t 80 percre.
[2019-05-10 19:06:50] [Output] : [AdminJail]: Indok: Forgalmas helyen való lövölfözés

Személyes véleményem az, hogy ebben nem csak a lövöldözés volt a szabályellenes. Lehet nem kellett volna egyből lövöldözni, de ez akkor sem oké szerintem, hogy full random ráállsz a kocsira majd semmit sem válaszolsz amikor kérdezünk ic. Lehet hogy jogos volt az adminjailom a lövöldözés miatt, de az biztos, hogy nem tőled azok után amiket csináltál. Igazából bedutyzhattál volna aztán megbeszélhettük volna az esetet.
 
  • Tetszik
Reactions: Broadway

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
Szép estét.

  1. Igen felkerültem a barkas tetejére de nemtudom miért oly nagy probléma ez mivel menni akartam el és jöttem is le róla.
  2. DB kísérlet nincs. Szimplán elütöttelek.
  3. Admin OFFDutyban is admin és ha valami olyat lát amit nemkéne csinálnia az illetőnek akkor kioszthatja a szankciót.
  4. Forgalmas helyen való fegyverelővétel van (ezért nem lőttem) , de lövöldözni nem lehet.
  5. Egyszer elütöttem, meg téged is egyszer amiért vetted elő az uzit, miközben mentem feléd és ha kitérek lelősz ezért ártalmatlanitottalak azzal hogy elütöttelek. Ezt nem mondanám PG nek sem illetve mivel DB kisérlet nincs igy annak sem.
  6. A képen az látszik hogy fekszik a földön vagyis feltételezhető hogy elütöttem. Amit be is vallok mert ez szimplán semmilyen szabálysértés önmagában. De viszont hazudozni nem kéne olyan téren hogy többször is áthajtottam rajta mivel 1x ütöttem el őt és egyszer téged.
  7. Az IC dolog hogy én válaszolok-e vagy sem.
  8. Ketten álltok előttem. te ütöttél majd arrébb mentem és volt egy 3 méter köztünk mikor elővettem a glockot. Nem volt PG mivel az hogy előttem álltok az semmi. sem kés sem semmi nem volt nálatok. Simán arrébb birtam jönni.
Részemről egyenlőre ennyi. Átolvasom még és szerkesztem ha valami olyan van.
 
Utoljára szerkesztve:

Guapne

Újonc
2019. 01. 11.
15
13
V4 karakter
Pablo Scabby
LV karakter
Walter P Vasquez
V2 karakter
Smith Sebastian
Viszont elég nonrp, hogy állsz a kocsinak a tetején. IRL milyen lenne, hogy ráálnak a kocsidnak a tetejére? És egy katasztrófavédelmisként nem kéne szerintem glockal hadonászni. Az uzit már bőven azután vettem elő, hogy te elütöttél engem és a haveromat. Admin offdutyban is admin ezt megértem, de ez akkor sem volt túl rp-s amit te csináltál főleg, hogy utánna még én lettem bejailozva mikor ezek után te is lazán kaphattál volna akármi szankciót ha egy másik admin szemszögéből nézzük.
 

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
  1. Mint mondtam Jöttem lefele az autód tetejéről csak a jelentéseimet töltöttem fel OKF re.
  2. Az IC ügy hogy OKF mellett hordok magamnál önvédelmi fegyvert. nem rablásra használom se semmi ilyesmire. Őszintén Admindutyba használom amikor lövök hogy megnézzem afkolnak-e az emberek. csak éppen nem rakom le minden alkalommal az autómba mert nem látszik. de ilyenkor amikor IC nekem jönnek , nekem támadnak akkor jól jön elijesztésnek. Láttam már nem egy videót hogy autó tetején állnak, táncolnak és egyéb dolgok. Persze ez nem mentség de akkor sem mondanám szankcionálni való dolognak.
  3. Az meg hogy hadonászok a glockal az azért nem hadonászás mert előtte 5 hónapig voltam ORFK-s és alleader-ig jutottam vagyis van egy kis fegyver ismerete a karakteremnek és nem csak hadonászik azzal a glockal.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
*** Escobar Broadway meglöki rolandot, majd ő erre válaszolt és ütött egyet. - • Force RP: Tilos a saját RP-det más játékosra ráerőltetned, illetve másik játékos helyett RP-zned!

• Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás/lövöldözés - Ebbe nincs benne a fegyverelővétel

-Peling várlak téged TeamSpeak 3 szerveren az elütés miatt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.