Escape from Tarkov

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

welovezsidro

Zöldfülű
2019. 12. 06.
190
327
V4 karakter
darryl lancaster
LV karakter
gavin ferreri
lvgh.png





Nem túl népszerű?? játék a közösségen belül, ezért gondoltam nyitok egy ilyen topicot. Bármit beküldhettek ide(loot,fragek,clippek)
ha van kedvetek játszani itt a discordom @zsidro​
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: through yo section

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Csak singleplayer Tarkovval nyomattam még eddig, jelenleg van értelme fejest ugrani a rendes gamebe?
1 évvel ezelőtt [is] katasztrófa (pld.: nagy cheatelés botrány) volt az egész game, változott valami azóta? Ahogy látom az ai scav ugyanúgy letankol minden lövést☠️
k-p-2024-04-02-210253834.png

Eddig sikerült eljutni SPT-akiban, 250.551.680, utána idő hiányában letöröltem, nemrég újra letöltöttem, vissza kell még szokni valahogy, unalmasan lassú a játékmenet, meg furcsán érződik a kezelése a gamenek.
 

welovezsidro

Zöldfülű
2019. 12. 06.
190
327
V4 karakter
darryl lancaster
LV karakter
gavin ferreri
Szerintem van értelme, nem sok csalóval találkoztam, több mint háromezer órám van, a movement pedig megszokás illetve attol függ milyen a karaktered képessége, ez nagyon skilles game, legtöbbször nem lecsalnak, szimplán kurva jól játszanak.
 
  • Imádom
Reactions: voiceofaveteran

aChester

Pötyögés
Globális Moderátor
LV
2019. 04. 12.
764
1 425
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder
6.) Elévülési idő 7 nap. -> az utolsó, témával kapcsolatos hozzászólástól számítva. (Ha pl. józsi12 hozzászól a témához, hogy milyen jó ez a játék, nem kerül beleszámításba)

Ha folytatni szeretnéd keress fel egy globális moderátort.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.