Eryk McKall Főtörzszászlós [07.29 - 08.04]

EryK.

Barangoló
2019. 07. 30.
134
160
V4 karakter
Eryk McKall
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Eryk McKall
Rendfokozat:
Főtörzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S-01
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Riley Fisher
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen Bora - AD-GF-67
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.31.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
2024.07.31-én járörszolgálatot folytattam az S-01-es egységgel amikor egyszer csak, egy szabálysértöt félrehúztam mivel figyelmen kívül hagyta a STOP táblát. Egy Volkswagen Bora típúsú gépjármü volt AD-GF-67 rendszámmal. Minden rendben ment az igazoltatás során mindaddíg amíg nem mutatta meg a forgalmi engedélyt amely teljesen érvénytelen volt. Befejeztem az igazoltatást,közöltem vele,hogy sehová nem mehet tovább a gépjármüvel nem is egyszer. Ahogy visszanyújtottam az iratait, beült az autóba és hatalmas sebességgel elhajtott. Utánna hajtottam, kiszállítottam az autóból majd bilincset helyeztem a kezeire. Mivel SIERRA egységgel voltam, kellett hívnom egy beszállíto egységet amely a CH-1 lett, David Föhadnagy társaságában. Megtörtént a beszállítás itt megkezdtem a kihallgatást, amely rendben ment, a jogaival kezdtem amelyekkel tisztában volt,nem szeretett volna élni egyikkel sem. Folytattam a történettel,amelyre nem tudott mit válaszolni,csak ,hogy el akart hajtani,bevallja ,hogy hibázott. A vádak ellene RUM voltak, a börtönbüntetés ezért 27 nap lett, a pénzbírság pedig 5,760$. Óvadékra volt lehetösége.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$5,760
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
27 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Eryk McKall
lablec.png
 

EryK.

Barangoló
2019. 07. 30.
134
160
V4 karakter
Eryk McKall
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Eryk McKall
Rendfokozat:
Főtörzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S-01
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Zoe Watson
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen Bora - OBL-93
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.31.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása (IFAB)
Az intézkedés részletes leírása:
2024.07.31-én járörszolgálatot folytattam az S-01-es egységgel amikor egyszer csak, egy szabálysértöt félrehúztam mivel figyelmen kívül hagyta a STOP táblát. Egy Volkswagen Bora típúsú gépjármü volt OBL-93 rendszámmal. Minden rendben ment az igazoltatás során mindaddíg amíg meg nem néztem a csomagteret. A csomagtérben találtam 2 darab fegyveralkatrészt is. Rákérdeztem,hogy ezek mégis micsodák, a hölgy azt felelte,hogy nem tud semmit róluk. Bilincset helyeztem a kezeire. Mivel SIERRA egységgel voltam, kellett hívnom egy beszállíto egységet amely a CH-1 lett, David Föhadnagy társaságában. Megtörtént a beszállítás itt megkezdtem a kihallgatást, amely rendben ment, a jogaival kezdtem amelyekkel tisztában volt,nem szeretett volna élni egyikkel sem. Folytattam a történettel,amelyre folyamatosan azt felelte,hogy nem az övek a fegyveralkatrészek és hogy nem tud mit tenni ellene,hogy ott voltak. Nem mostanság vásárolta az autót ezért ez az opció kiesett,hogy bennehagyta a régi tulaja, ezért közöltem vele,hogy mivel az ö tulajdonában áll az autó az ö felelösége minden. A vádak ellene IFAB voltak, a börtönbüntetés ezért 27 nap lett, a pénzbírság pedig 21.600$. Óvadékra volt lehetösége.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$21,600
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
27 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Előágy felső része (AK-47)
(x1) Cső (M14)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$10,000

Aláírás:
Eryk McKall
lablec.png