Ervin Jager jelentkezési lapja az NNI állományába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ervin28HUN

Újonc
2020. 06. 12.
32
26
V4 karakter
-
LV karakter
Victor Bradford
V2 karakter
Ervin Jager
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Ervin Jager

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 1996.12.28

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Beverly Ave. 11/A

4. Telefonszáma
36228456170

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendőr Tiszthelyettes.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Tűzoltóság leszereltem, mivel elkelet távoznom több időre. Rendőrség elbocsájtottak 2 felfüggesztés végett; 1: Elaludtam szolgálatközben , 2: Szolgálatban tilos a hosszabb távú taxizás

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Rendőrségen voltam 2hónapig, ahol főtörzsőrmester voltam, és elbocsájtottak 2 felfüggesztés végett; 1: Elaludtam szolgálatközben , 2: Szolgálatban tilos a hosszabb távú taxizás

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Azért szeretnék nyomozó lenni, mivel amikor a rendőrségnél dolgoztam nagyon egy összetartó állományt láttam, ezért
nagyon megtetszett ez az állomány. Úgy érzem, hogy képes lennék a bűnszervek után nyomozni, ezért szeretném tovább építeni a karrierem.


9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Azért mivel van nagyobb múltam rendvédelmisként , úgy érzem,hogy képes lennék erre a munkára. Tisztelet tartó, parancskövető személy vagyok.
Számomra a csapatmunka fontos. Észre vételem szerint könnyen tudok beilleszkedni egy új társaságban.




Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Ervin,15

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2020ban regisztráltam a szerverre, 300órám meg van.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
18502perc

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
OKF kiléptem, mivel nem volt időm régebben, ORFK csatlakoztam 2023.10.30.-án , és 2023.12 körül tettek ki mivel 2 felfüggesztésem lett.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Azért mivel a tapasztalataim szerint egy összetartó frakció, kedves tagok vannak a frakción belül. Aktívan fogok
szolgálatban lenni, számomra egy nyomozónak nagyon sok rp lehetősége van, ezért számomra ez egy remek lehetőség,


6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
↣ Ervin vagyok 15 éves vagyok jelenleg. 6 éve rpzek, 3 éve rpzek komolyabban arra gondolok, hogy frakciókba lépek be, és tagja vagyok.
2 éve horgászok, a horgászat lett a második életem. To(j)ás-nak szoktak becézni, valamikor Juniornak.
Kedvenc hobbim a horgászat, a horgászatot már verseny színten viszem, 1x nyertem 2 helyezeten.
íjászat valamikor a biciklizés. Kedvenc sportom a kosarazás, úszás.
A tanulásra szoktam koncentrálni, 1-2 órát utána leülök gépezni, Könnyen szoktam barátkozni.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.