Értékelés 2020.04.01.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
656
863
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden
akv3.png

zoldpipa.png
- Kiváló teljesítmény
sargapipa.png
- Jó teljesítmény
pirosx.png
- Elfogadhatatlan teljesítmény
kekx.png
- Inaktív / Most került be

Március havi értékelés

pirosx.png
Rolika - Elkészített aláírás [0]
A munkádat, mivel nem dolgoztál, nem tudom értékelni. Bízom benne, hogy a következő hónapban több aláírást fogsz elkészíteni.
Amennyiben egy ember, két egymást követő hónap elfogadhatatlan teljesítményt nyújt, így sajnos meg kell váljunk tőle.
Ez természetesen minden tagra vonatkozik.
sargapipa.png
szondix26 - Elkészített aláírás [2]
Ugyan ez sem egy nagy teljesítmény, de több mint a semmi. Nem volt sok igénylés, így megértem, hogy csak ennyit csináltál,
viszont próbáld meg a részed kivenni a "munkából". Az elkövetkezendőkben olyan ember fogja kapni a jó értékelést, aki legalább
az igénylések felét elvégzi. A mennyiség ne menjen a minőség rovására!

kekx.png
dzsoi - Elkészített aláírás [1]
Most tértél vissza a csapatban, természetesen örülök, hogy a hónap fennmaradó egy napjában csináltál valamit, így 1 elkészített
aláírásod lett a hónapban! Bízom benne, hogy újult erővel, hajtod előre a csapatot. Ezt a jelzőt értelem szerűen az inaktív emberek,
illetve a most csapatba került személyek kapják.

zoldpipa.png
18Pixel - Elkészített aláírás [13]
Őszintén szólva, a jelentkezésedkor kételkedtem abban, hogy jó döntést hozunk-e. A lapban lévő aláírás, sok fórum szabályzatba
ütközött, amit korrigáltál "fórum kompatibilissé",de az sem igazán fogott meg. Majd az utolsó tetszett meg. Nem bántam meg hogy
fel lettél véve. Igaz, hogy 10 igénylés volt összesen a hónapban, viszont a 13 úgy jött ki, hogy ugye több változatot csináltál, egy
igényléshez, így természetesen ezt is beleszámoltam. Mivel lejárt a próbaidős jelző, illetve a teljesítmény miatt is rangot érdemelsz.
Ezt jelenti a kiváló teljesítmény jelző.

kekx.png
Ezechiele - Elkészített aláírás [1]
Most kerültél be a csapatba, örültem, hogy felvételed után, a hónap hátralévő idejében elkészítettél 1 aláírást. Mivel én nem írtam a
jelentkezési lapodhoz, így leírom itt a véleményem. Tetszett, az aláírás szerkesztettsége, használtad az adott rangnak a színét, de nem
lett nagyon csicsás. Ahogy elnéztem annál az egy igénylésnél is ezt a stílus vitted, illetve az aláírásod is ilyen! Szép.

Összegzés
Sziasztok!
- Mint az egy-két embernek feltűnt, eddig nagyon el voltam tűnve, ismét megérkeztem, felvettem saját magammal a tempót, talán a nagy "digitális oktatásnak"
köszönhető, mivel nem vagyok annyira fáradt mint szoktam. Viszont ne magamról beszéljek itt.. Ugye ahogy észre lehet venni, ez egy értékelés, nagyon
rég volt már, viszont szeretném ismét rendszerezni. Sok ember ugye nem dolgozott, ők megbeszélés alapján el lettek távolítva a csapatból.
Most viszont, hogy visszatért az értékelés, bízom abban, hogy mindenkinek lesz kedve, és energiája aláírásokat csinálni.

- Ahogy az "Aláírás Készítők" kép alatt olvasható, kis jelzőket hoztunk létre, ezzel átláthatóbbá téve az értékelést. A kis ikonoknak a magyarázatát az
adott személynél találjátok. Ezek szerint fog zajlani következőkben az értékelés.
- Ahogy eddig is, minden elkészített aláírás után, (én is, de ahogy láttam drakeN is)
like.png
jelet oszt, ezzel megköszönve a munkát valamilyen formában.
- A legnagyobb észrevétel pedig, hogy hosszú idő után, lett egy vezetőtársam drakeN személyében. Őt is is kereshetitek nyugodtan a kérdésekkel.
- Az ő ötlete az volt, hogy lehetne csinálni időként, igénylésektől független feladatokat, amelyeket mi értékelnénk. Több esetben is jól jönne ez, ha
kevés, vagy egyáltalán nincs igénylés. Ha valakinek van ötlete, hogy ezt milyen módon lehetne kivitelezni, az írjon nyugodtan privátba. Mi is ötletelünk
még rajta, hogy mi lenne a legjobb megoldás erre, de az ötlet alapjában nem rossz. Úgy gondolom, hogy amit szerettem volna azt leírtam.
Köszönjük az e hónapi munkátokat!
(Az ikonokat pedig innen is köszönöm @KrumpLiii-nak.)

@Rolika @szondix26 @adzsoi @18Pixel @Ezechiele
Ha eljutott hozzátok az értékelés, kérlek jelezzétek valamilyen formában.
Likeold be ezt az értékelést, vagy szólj hozzá!

További jó munkát kíván;
Ethan, drakeN
 

aChester

Pötyögés
Globális Moderátor
LV
2019. 04. 12.
764
1 425
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder
Eljutott hozzám az elkövetkezendő hetekbe jóban igyekszek majd.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi és Ethan
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.