Erősítéskéréssel kapcsolatos ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
465
248
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Greg Kolobzeg >

Ötleted:
< Régi erősítéskérés hang visszahozatala >


Megjegyzés:
< Jobb lenne az a hang mint ami most van, mert a mostani olyan mint a rádiózás és néha nem lehet eldönteni, amikor le van tálcázva a játék, hogy erősítést kérnek, vagy rádióznak. A backup rendszert nem kell megváltoztatni, csak a hangot kellene visszahozni arra ami még 2020 első felében volt, vagy esetleg lecserélni másra.>

bodo válasza:
Mintát javítottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Felesleges, figyelni kell a chatet. Nem kell megint riadó hang, vagy esetleg más hang, elég ez. Néha még ez is zavaró, ha üldözés van, akkor az üldöző egység, aki legelől van, az nyomja mindig, ami változó ugyebár.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

mln

Barangoló
Támogató
2020. 08. 18.
111
107
Nagykanizsa
V4 karakter
Orsos Milan
LV karakter
Russel Marquis
V2 karakter
Hideo Suzuki
Valóban elég hasznos lenne, remélem meg lesz valósítva.
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Elég hasznos lenne mert tényleg nem lehet rl dönteni hogy mi folyik támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: mln

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 162
628
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Minden frakcióautó rendelkezik MDC-vel. Érdemes azt kapcsolgatni és nem a backupot üldözésenként hússzor nyomkodni.
Így a folyamatos hang megszűnik és nem érez késztetést senki, hogy másodpercenként visszatálcázzon.
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Minden frakcióautó rendelkezik MDC-vel. Érdemes azt kapcsolgatni és nem a backupot üldözésenként hússzor nyomkodni.
Azért ez egy nniben nem egészen így működik. Próbáld meg a véleményedet úgy megfogalmazni, hogy előtte minden oldal alapját megnézed és mérlegelsz.
 

kaszabka

Újonc
Támogató
2020. 08. 17.
57
64
tatabánya
V4 karakter
Carlos Loans
LV karakter
-
V2 karakter
Maya Ethan
Hali, nagyon hasznos ötlet, mert tényleg néha megtévesztő tud lenni a rádió hang. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu

Erdős

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 01. 18.
247
589
| 1139 Budapest, Teve u. 4-6.
V2 karakter
| Sciglio de Borelli
Azért ez egy nniben nem egészen így működik. Próbáld meg a véleményedet úgy megfogalmazni, hogy előtte minden oldal alapját megnézed és mérlegelsz.
Nem saját autóval kell akciókra járni, hanem a frakciósokat kéne használni. Frakció fejlesztések során rengeteg autót kértek, mégsincsenek használva. Egy akción ha megnézed, 10 NNI-sből 8 saját autóval jön. Én értem a ti részeteket is, csak akkor ne menjen a hiszti.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Ha adatik egy lehetőség, nyilvánvalóan élnek/ünk vele.
Szerintem te nem is tudod mennyi frakciós autó van jelenleg is kiosztva és használva a szervezeten belül. Aki saját kocsival jön jöjjön, egy /mdc parancs az ami megkülönbözteti a frakciós kocsikat a civiltől. A "hiszti" részt meg nem értem mire írtad...
 
  • Tetszik
Reactions: bukimoj és Pongo

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 488
LV karakter
sean.fraser
Szerintem kellene egy olyan mint a tűzoltóknak, "Figyelem, erősítéskérés!"
Ha RP szerveren vagyunk, akkor nem csak mindig az akciókra kell várni, járőrőzni is lehet, esetleg a kollegáddal RP-zni, stb.. (Ilyenkor nem kell alt + tabozni. :D )
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Nem saját autóval kell akciókra járni, hanem a frakciósokat kéne használni.
Köszi szépen a javaslatot, majd mi eldöntjük, hogy milyen autókat használunk és mire.
Frakció fejlesztések során rengeteg autót kértek, mégsincsenek használva.
Rendőrként nem hiszem, hogy nagyon belátsz a színfalak mögé. Minden frakciós autó van használva a maga módján, erről viszont bővebb tájékoztatást nem vagyunk kötelesek adni neked. Elég annyit tudnod, hogy nem viccből igényeljük a frakis kocsikat.
Én értem a ti részeteket is, csak akkor ne menjen a hiszti
Ha értenéd a részünket, nem írtál volna ilyen kommentet. El sem tudom képzelni, hogy milyen hisztire gondolsz. Úgy veszem észre, hogy kicsit túlreagálod a dolgot.
 

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni
Igazából előre vinné a rendvédelmi életet minden szempontból, hátránya nincs. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Kenzsi

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szerintem kellene egy olyan mint a tűzoltóknak, "Figyelem, erősítéskérés!"
Ha RP szerveren vagyunk, akkor nem csak mindig az akciókra kell várni, járőrőzni is lehet, esetleg a kollegáddal RP-zni, stb.. (Ilyenkor nem kell alt + tabozni. :D )
Valóban, mondjuk elfelejtetted, hogy nem csak a rendvédelem fér hozzá a backup rendszerhez. Mentősként se kolléga se járőr.
 

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 488
LV karakter
sean.fraser
Miért, mentős jár akcióra? Nem értelek, de ahogy észrevettem te sem érted azt amit én írtam. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Erdős
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.