Erik Krueger jelentkezése.

jozsaerik910

Újonc
2022. 11. 07.
7
0
V4 karakter
Erik Ford
LV karakter
Erik Krueger
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Erik Krueger
Születési hely, dátum:
Fort Carson, 2000.02.17.
Lakcím:
Las Venturas,Angel Pine Hossu street,213/E
Telefonszám:
+38-76-739-1142
E-mail cím:
erikkrueger4@seemail.us

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Szakmunkás
A jogosítvány száma:
967836BX
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.09.02.

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
--



OOC információk

Neved:
Erik
Életkorod:
19
AccountID:
23796
Játszott perc:
40.127
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Igen,kb fél évet
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
Munkahelyem miatt nem jutott annyi idő hogy tudjam tartani a kötelező óraszámot.
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Mindig is ki szerettem volna kipróbálni a parkolás felügyeletet,és miután megnéztem pietrak videoját mégjobban meg tetszett,
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Hosszú távra gondolkodom.Célom, hogy hozzájáruljak a város rendjének és biztonságának fenntartásához, különösen a parkolási szabályok betartásával. Szeretném biztosítani, hogy az autósok betartsák a szabályokat, ezzel javítva a közlekedés folyamatosságát és biztonságát.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?

  • Nagyon elkötelezett vagyok a parkolás felügyelete iránt, mivel hiszek abban, hogy a rend és szabályosság fontos elemei a közösségi életnek. Motivált vagyok, hogy hozzájáruljak a frakció sikeréhez, és minden tőlem telhetőt megteszek annak érdekében, hogy a város közlekedése zökkenőmentesen működjön.
  • Mindig pontosan és következetesen végzem a munkámat, legyen szó szabálytalan parkolások észleléséről, jelentések írásáról vagy a lakossággal való kommunikációról. Rendszerető és precíz vagyok, ami alapvető a parkolás felügyeleti feladatokban.
  • Jól tudok kommunikálni az emberekkel, beleértve a konfliktuskezelést is. Képes vagyok higgadtan és hatékonyan kezelni a nehéz helyzeteket, megértetni a szabályok betartásának fontosságát, és ezzel csökkenteni az esetleges feszültségeket.
  • Nem csak a feladatok elvégzésére fókuszálok, hanem proaktívan keresem a fejlesztési lehetőségeket is. Folyamatosan törekszem a jobb megoldások megtalálására és a folyamatok optimalizálására, hogy a parkolás felügyelet hatékonyabban működjön.
  • Ha van releváns tapasztalatod, itt érdemes megemlíteni: Pl. "Korábbi tapasztalataim a közlekedés és szabályozás területén, valamint a vonatkozó jogszabályok alapos ismerete lehetővé teszik számomra, hogy gyorsan és hatékonyan igazodjak a frakció munkájához."
  • Fontos számomra a csapatmunka, és képes vagyok jól együttműködni másokkal. Megértem, hogy a sikeres parkolás felügyelet egy csapat közös erőfeszítésein múlik, és mindig kész vagyok támogatni a kollégáimat.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Napi 3-4-5óra ,hétvégente akár fél vagy egész napok.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
1 Mindig komolyan veszem a feladataimat, és megbízhatónak tartanak azok, akik velem dolgoznak. Számíthatnak rám, hogy határidőre és magas minőségben elvégzem a rám bízott munkát.
2 Jól tudok együttműködni másokkal, és hatékonyan kommunikálok, legyen szó szóbeli vagy írásbeli kommunikációról. Könnyen megtalálom a közös hangot másokkal, és jól kezelem a különböző nézőpontokat.
3 Gyorsan és hatékonyan tudok megoldásokat találni a felmerülő problémákra. Szeretek új kihívásokkal szembesülni, és kreatív megoldásokat találni a nehéz helyzetekre.
4 Képes vagyok türelmesen kezelni a nehéz helyzeteket, legyen szó stresszes munkakörnyezetben való munkáról vagy konfliktusok megoldásáról. Mindig megpróbálom nyugodtan és higgadtan kezelni a kihívásokat.
5 Mindig a kitűzött célokra fókuszálok, és kitartóan dolgozom, hogy elérjem azokat. Ambiciózus vagyok, és nem félek keményen dolgozni, hogy elérjem, amit kitűztem magam elé. 1 Néha túlzottan is a tökéletességre törekszem, ami időnként lassítja a munkámat, mert addig nem érzem befejezettnek, amíg minden apró részlet nem tökéletes.
2 Hajlamos vagyok keményen bírálni magamat, ha valami nem sikerül úgy, ahogy szeretném. Ez néha stresszt okozhat, és nehezebbé teszi, hogy teljes mértékben elégedett legyek a munkámmal.
3 Gyakran vállalok több feladatot, mint amennyit kényelmesen el tudok végezni, mert segíteni akarok másoknak. Ez időnként túlterheltséghez vezethet.
4 Mivel szeretek mindent kézben tartani, néha nehezemre esik másokra bízni feladatokat. Inkább magam szeretném megcsinálni a dolgokat, hogy biztos lehessek abban, hogy minden a legjobban sikerül.
5 Néha túlgondolok helyzeteket, és előre aggódom olyan problémák miatt, amelyek esetleg soha nem következnek be. Ez olykor felesleges stresszt okoz.

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!

Sziasztok,Erik vagyok. 19 éves vagyok, és Villanyszerelő vagyok. Mindig is vonzott a szakterület, mert szeretek ezzel foglalkozni, és hiszek abban, hogy ezzel hozzájárulhatok mások életének jobbá tételéhez.

Szabadidőmben szeretek játszani a gépen és az autómat alakítgatni a saját ízlésemre, ami segít abban, hogy kikapcsolódjak és feltöltődjek. Fontosnak tartom a folyamatos tanulást és fejlődést, ezért mindig igyekszem új készségeket elsajátítani és bővíteni a tudásomat. Az emberek gyakran mondják rólam, hogy megbízható, segítőkész és céltudatos vagyok, ami a munkám során is megmutatkozik.

Szeretek csapatban dolgozni, mert úgy hiszem, hogy a közös munka mindig jobb eredményekhez vezet. Emellett azonban önállóan is jól tudok dolgozni, és nem riadok vissza a kihívásoktól. Számomra fontos, hogy amit csinálok, abban mindig a legjobbat nyújtsam, és ezzel értéket teremtsek. Remélem, hogy a jövőben lehetőségem lesz arra, hogy még többet tanuljak, és hozzájáruljak a csapat sikereihez.

Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!: