Erik H Davidson Jelentkezése TeamSpeak 3 moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Erik H Davidson//Levi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
148
5
19
V4 karakter
Erik H Davidson
LV karakter
David Anderson
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

Erik H Davidson Jelentkezése TeamSpeak 3 moderátornak
Bemutatkozásom és referenciáim

Levente vagyok, 14 éves. Győrben élek szüleimmel, nincs testvérem. Nyolcadik osztályos tanuló vagyok a helyi általános iskolában. Az iskola kosárlabdacsapatában játszom rendszeresen. Nyugodt természet jellemző rám, viszonylag nehezen lehet engem felidegesíteni. Szabadidőmet a számítógép előtt töltöm. Több, mint 2 éve játszom különböző RolePlay típusú szervereken. Különösebb hobbim nincs, SeeMTA-zni szoktam leginkább. Régóta a katasztrófavédelemnél vagyok, alleader - pontosabban alezredesi - beosztást sikerült elérnem hosszú idő alatt.

A SeeMTA szerverére 2017-ben regisztráltam, de csak a következő évtől kezdtem el rendszeresen játszani. Ez idő alatt több, mint negyven ezer percet sikerült aktívan töltenem. A katasztrófavédelem volt az első frakcióm, ide 2018 júniusában csatlakoztam. Sok élményben volt részem, alezredesi rendfokozaton vagyok most, alleaderi pozíciót töltök be.


Mióta használom TeamSpeak 3 alkalmazást?

Immáron három éve használom a TeamSpeak-et. Minden nap itt beszélek barátaimmal, sikerült kellően kiismernem ezt a felületet.

Aktivitásom

Én leginkább hétvégén tudok gép elé ülni, mivel elsősorban szeretnék a tanulmányaimra fordítani az időmet. Ilyenkor, azaz a péntek, szombat, vasárnapi napokon akár 8-9 órákat fent töltök a szerveren, egyben TS-en is. Természetesen az előbb említett idő 100%-át a moderátori feladatomra szánnám.

Az esetleges felvetés jogos, hogy alleader vagyok. De kellőképp átgondoltam, úgy döntöttem, hogy tudok időt szakítani mindkét tevékenységre.


Miért engem válasszatok?

Pontosan tudom, hogy mi egy moderátor feladata, hiszen több szerveren voltam már moderátor.

Többen meséltek már a moderátorok munkájáról. Szeretném én magam kipróbálni és segíteni a kezdő játékosokat. Biztos vagyok benne, hogy helyt tudnék állni a csapatban.


Mivel tudnék többet hozzátenni a csapathoz?

Nem gondolom, hogy túl nagy különbség lenne köztem és a többi jelentkező között. De az tény, hogy minden TS-en töltött időmet a feladataim teljesítésére fordítanám. Szívesen segíteném a játékosokat, illetve a társaimnak.

Hogy miért szeretnék a csapathoz tartozni?

Már régóta vártam ezt az alkalmat, hogy jelentkezhessek. Kitűztem magam elé célul, hogy bekerülök a csapatba, ezért ezt szeretném megvalósítani.

Hogyan segíteném a kezdő TeamSpeak felhasználót?

Igazából a moderátornak két fő részre bomlik a "feladatköre".

- Legelső: a nem regisztrált játékosok kikérdezése. Ilyenkor illedelmesen köszönünk, majd megkérdezzük, hogy játszik-e a SeeMTA szerverén.

Ha igen, akkor kérdezünk 3 TS és 3 RP szabályt. Ha tudja ezeket, akkor megadom neki a civil rangot. Esetleg, ha nincs tisztában a szabályokkal, akkor megmutatom neki azt a szobát, aminek leírásában mindent megtalál. Ezt kell átnéznie, illetve betartania a jövőben. Pár perc múlva visszahúzom, újból kikérdezem. Ha így sem megy neki, akkor próbálom elmagyarázni neki, megértetni vele a szabályzatot.

Ha nem akkor csak 3 TS szabályt és kap egy nem SeeMTA játékos rangot.

- Másik fő feladat: a segítséget kérő játékosoknak való segítés. Ezt azt jelenti, hogyha valaki bejön a TS ügyfélszolgálatba, van egy-két kérdése, abban segítünk neki. Esetleg ha rang adást/levételt, szoba rangot kér, azt megadjuk neki. Természetesen meg kell kérdezni a szoba tulajdonosát/leadert, hogy megkaphatja-e, amit szeretne. Előfordulhat az is, hogy egy személy szabályt szeg. Ez esetben bemegyek hozzájuk vagy behúzom hozzám mind a két félt. Majd bizonyítékot kérek. Ha van akkor döntök, hogy jogos-e a felháborodás, aztán szankcionálást alkalmazom. Ez lehet szóbeli figyelmeztetés, kirúgás (kick) vagy rosszabb esetben kitiltás (ban).


Számomra legfontosabb három TeamSpeak szabály

1. Legfontosabb szerintem, hogy ne piszkáljuk, szidjuk a társunkat. Fontos, hogy megmaradjon a nyugodt, kedves légkör.

2. Ne adjuk ki mások nem publikus adatait, főleg ne az illető tudta nélkül! Ez elég sértő tud lenni olykor, ezért is tartom fontosnak.

3. Kötelező az IG név használata. Fontos, hogy össze tudjuk kötni a TS felhasználókat az IG felhasználókkal egyes esetekben. Többször előfordul, hogy ezért kell szólni a játékosoknak.


Ismeretségem a csapaton belül


A csapatból Anthony Hardwick-ot ismerem, becenevén DreeN. Ő jelenleg egyes moderátorként végzi a munkáját.

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?

Először is tájékoztatom, hogy én ilyen nem tudok adni.

Ha tovább erősködik, többször szólok neki érthetően, hogy fejezze be. Ha erre sem hallgat kick-ben részesítem. Esetleg, ha ez sem segített, akkor ki kellene tiltani az


MARTONKA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Trevor

Deka

Újonc
2019. 01. 10.
65
9
19
V4 karakter
Jack Alphonso
Szép napot Kívánok !

Hosszas olvasás és értelmezés után a döntésem : TÁMOGATÓM !!

Egyéb megjegyzés: Nekem személy szerint a lap formázása tetszik meg az egész mondatos válaszok !
 

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




















 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.