Erick Payne - Fantom

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

windy

Barangoló
Támogató
2019. 11. 12.
78
300
17
» N Y Í R E G Y H Á Z A «
www.facebook.com
V4 karakter
🍀Cleve "Clancy" Tlancy🍀
LV karakter
🤠Alexander Leoz🤠
V2 karakter
🤡Paul Dunn🤡
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Erick Payne >

Panaszolt fél admin neve:
< Fantom >

Panasz pontos megfogalmazása:
< OOC stílus. Admin ügy közepén voltunk, mikor éppen beszéltünk valamit. Majd Fantom szólt nekem egy gyönyörűt. Szerintem admin létére nem kéne ilyeneket "beszólnia". >

Bizonyítékok:
< [2020-04-19 16:31:01] [Output] : [ADMIN] Admin[2] Fantom mondja: Nem kell okoskodni Erick. [2020-04-19 16:31:03] [Output] : [ADMIN] Admin[2] Fantom mondja: (() [2020-04-19 16:31:06] [Output] : Daniel Patrik: (( Jogosan )) [2020-04-19 16:31:06] [Output] : Admin[2] Fantom: (( nem kell okoskodni Erick )) >

Megjegyzés:
< Várom az admin bírálatát. >
 
  • Tetszik
Reactions: DeShea

Fantom

Újonc
2019. 09. 08.
29
10
LV karakter
Justin D Averay
V2 karakter
Justin D Crenshaw
Szia.
Kihívtak egy ügyhöz, ahol 4 érintett fél volt.
Ezt az ügyet fél óra alatt sikerült elintézni, mert annak ellenére, hogy sokszor mondtam, hogy csak két ember beszéljen és te mégis mondtad a magadét, pedig miután azzal a két személlyel megbeszéltem volna a dolgot utána következtél volna te. De neked állandóan hozzá kellett szólni valamit, pedig megkértelek, hogy maradj csendben, mert ha 4 ember ebszél egyszerre akkor zavaros lesz az ügy, és nem tudok mindent elolvasni és felfogni. Mindig barátságosan, kedvesen megyek ki ha hívnak, ez itt sem volt máshogy. De folyamatosan zavartad az ügy intézést a beleszólásaiddal.
Erre a "beszólásra" annyit mondanék, hogy remélem ennél durvábbat senki nem fog neked mondani soha.
 
  • Tetszik
Reactions: Esli

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni.


Fantom kérlek jobban válogasd meg a szavaidat.
Szóbeli figyelmeztetésben részesítelek.
 
  • Tetszik
Reactions: windy és Fantom
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.