Erick Nicolay jelentkezése a Honvédséghez

GabbeS

Újonc
2023. 03. 01.
31
3
V4 karakter
Natsu Sayuri
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?

Gábor-nak hívnak.

Hány éves vagy?
21 éves vagyok jelenleg.

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2023 óta játszok a szerveren.

Hány játszott perced van?
32 353 percem van jelenleg a jelentkezés pillanatában.

Miért pont téged válasszunk?
Gyorsan és precízen végzem a munkám illetve figyelmes és segítőkész vagyok tudok csapatban dolgozni.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
3-4 órát szoktam körülbelül játszani a szerveren, de van hogy néha többet is.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Persze tudnám teljesíteni az elvártakat.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Gábor-nak hívnak. 2023 óta játszok a Seemta szerverén. 21 éves vagyok. és egy nagyobb gyárban dolgozok IT-s ként. Nagyon szeretek játszani, illetve szeretek társaságban játszani, ezért is szeretnék egy csapat tagja lenni. Közel jövőben szeretném a jogosítványt le rakni , illetve kocsit vásárolni.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Szeretnék új embereket megismerni, illetve szeretnék az élet legális oldalán állni.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Nem voltam még sajnos rendvédelmi frakcióban.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Pozitív:
- Barátságos vagyok.
- Együttműködő
- Tanulékony

Negatív:
- Néha figyelmetlen
- Makacs
- hiszékeny

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Igen, rendelkezem.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
V4-en a Hongkong Triads frakcióban voltam, 2 hónapot, szeretnék valami újat ki próbálni.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Erick Nicolay
Születési hely, idő: Los Santos, 1990
Anyja neve: Eva Nicolay
Bejelentett lakcím: San Fierro, Paradiso street 21
Állampolgársága: Amerikai
Személyigazolvány száma: 477117LM
Neme: Férfi
Családi állapota: Egyedülálló
Testmagassága (cm): 185 cm
Testsúly (kg): 79 kg
Telefonos elérhetőség: +38-76-412-8509
E-mail cím: ericknicolay01@seemail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Érettségi
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: San Fierro Honvéd Középiskola és Kollégium
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Egyetem
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: San Fierro Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar
Nyelvismeret: Angol,Orosz
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Nincs egyébb szakma.
Korábbi munkahelyek: Áruszállító
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: B,C,D, B+E, C+E

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem voltam.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem volt még.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem voltam még.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem rendelkezem.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Még nem szolgáltam.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Az ország területének megóvása, valamint a nemzetközi békefenntartó és humanitárius műveletekben való részvétel.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, Zászlós, Törzszászlós

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Tisztelegni, Köszöni, Jelenteni.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Légierő,Haditengerészet, Szárazföldi haderő

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Ha nincs felettes a közelben, a legmagasabb rangú katona átveszi a vezetést, és értesíti a parancsnokságot. Ezután a szabályok szerint irányítja a csapatot a feladat végrehajtására.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Azonnal értesíti a biztonságiakat, és feltartóztatja a civilt, amíg megérkeznek.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Értesíti a helyszínbiztosítást, és próbálja megnyugtatni a civilt, amíg megérkezik a segítség.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: San Fierro, 2024, 08, 16.
Aláírás: Erick Nicolay
 
2023. 06. 19.
48
48
V4 karakter
Lincoln Shaw
Hello, lapodat végig böngészve néhol vannak hibák de ettől el tekintve korrekt a ban régen volt
Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: GabbeS

Gidus

Újonc
2023. 07. 03.
67
25
Szeged
V4 karakter
Dave Nolan
LV karakter
-
V2 karakter
-
Csáó, ugyanaz a véleményem mint Medvének. Sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: GabbeS

Herold

Újonc
2021. 08. 13.
31
16
V4 karakter
Senesio Minelli
LV karakter
Senesio Minelli
V2 karakter
-
Cső, ugyan azt az állást tudom elfoglalni mint a többiek. Sok siker.
 

Hamii

Újonc
2023. 01. 08.
74
15
V4 karakter
Anthony Cavanagh
Hali. Perc okés, lapod formázása kicsit hagy kivetni valót, de ennek ellenére egy esélyt megérdemelsz!
 

jaden

morior invictus
2021. 03. 29.
221
433
Budapest
V4 karakter
curt_sanders
LV karakter
jaymore_parks
V2 karakter
-
Cső! Perc megvan, UCP nem fényes, főleg hogy egymás után kettőt szedtél be rövid időn belül. Ettől függetlenül több, mint 8 hónaposak, így személyszerint szemet tudok hunyni felette. Ezek mellett van hiba a lapodban ami szúrja a szememet, azonban ez korrigálható, ha hajlamos vagy a tanulásra. Sok sikert.