Eric Zawadzki x sCoolby

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
345
1 052
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Eric Zawadzki


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
sCoolby


Panasz oka, leírása, kifejtése:

Sziasztok. Történt ma egy szigeti incidens, ami miatt adminisztrátort hívtunk. sCoolby vitte el az ügyünket, azonban én nem tudok egyet érteni a döntésével.

Öten kimentünk szigetre rabolni, elég hamar bele is futottunk Enedina Reynoso-ba, akit gond nélkül kipakoltunk. Felszólítottam IC, hogy ne merészelje még egyszer keresztezni az utunkat. Elengedtük, mentünk keresni a következő áldozatot. 15 perc elteltével ismét megláttuk Enedina Reynoso-t detektorozni, az oldalán egy MP5-el. A pilóta későn vette észre, hogy fegyver van nála, ezért túl közel repültünk hozzá, így Enedina Reynoso fejbe tudta lőni őt. Ezt követően még belénk eresztett pár tárat, miközben a tengerbe zuhant helikoptertől úsztunk kifelé a partra. Amire kiértünk a szárazföldre, ők már elszeleltek a hajójukkal.
Ez után kezdődött meg az adminügy, ahol leginkább azt a két dolgot nehezményeztük, hogy erről a szigetre való fegyverrel visszatérésről és esetleges bosszúállásról semmilyen ElőRP nem készült, hármuk között. Plusz, hogy mind a hárman civilek és semmilyen karaktertörténettel nem rendelkeznek, ami alátámasztaná azt, hogy egy kirablás után felfegyverkezve térnek vissza a helyszínre revansot venni.
Próbáltam összehasonlítani a civilek által folytatott rablással, mert elméletileg ahhoz is kötelező a karaktertörténet. sCoolby azonnal leállított, hogy ne hasonlítsam a kettőt, mert teljesen különböznek egymástól. Ebben igazat tudok adni neki, mert véleményem szerint is tök különböző a két műfaj. A rablás egyáltalán nem ér fel egy hidegvérű gyilkossághoz, sCoolby szerint mégis csak a rabláshoz szükséges a karaktertörténet.
Szóval a döntés végül az lett, hogy semmilyen szabályszegés nem történt. Arról, hogy hárman felfegyverkezve hajóba pattannak és elmennek szigetre, nem szükséges ElőRP. A karaktertörténet pedig szerintem igen fontos lenne, amiből kiderül hogy egy civil, női karakter miért nem ijed meg annyira 5 felfegyverzett személytől akik kirabolták, hogy 15 perc múlva NE térjen vissza ugyan arra a helyszínre rájuk, szintén fegyverrel.



Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Enedina kirablása: https://armin.kim/seepaste/6ls1

Adminügy: https://armin.kim/seepaste/Lato
Pilóta kilövése: https://streamable.com/wcyy0v

Megjegyzés:
Meg szeretném kérni a bíráló admint, hogy hogyha végül nekem lesz igazam, a három személy akik miatt az adminügyet kezdeményeztük, ne kapjanak semmilyen büntetést. Nem a szankció miatt írtam meg ezt, hanem hogy a nyilvánosság előtt tisztába legyen rakva minden erre vonatkozó szabály. Én még arról is ElőRP-t készítek, ha kettesben elmegyek valakivel egy távolabb eső garázsba ládákat felnyitni, rejthető fegyverek társaságában. Szóval ha arról, hogy hárman felfegyverkezve végig hajózzák a tengert szigetig és alkalom adtán likvidáljanak minket nem szükséges ElőRP, akkor nem tudom én minek koptatom a billentyűzetem vele minden egyes alkalommal, amikor illegális fegyverrel megyek ki a nyílt utcára, valakivel.
 
Utoljára szerkesztve:

Kispali

Írnok deák
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
597
2 125
24
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Várom az admin válaszát. Adminügyes logot meg töltsétek fel ismét légyszi mivel a végéből ítélve hiányos.
 

sCoolby

Kapucni van rajta, mert felette mindig esik 🌧️
SzerverAdmin
v4
2020. 01. 07.
1 284
877
Nyíregyháza
V4 karakter
Vincent Luchese
LV karakter
-
V2 karakter
-
Helló!

Alapvetőleg egy illegális szigetről beszélünk, ahova nem antikot keresni mennek az emberek így nem értem miért lenne szükséges karaktertörténet ebben az esetben. Az előRP-t egy lövöldözés miatt szeretnéd, véleményem szerint nem összehasonlítható egy alapos, előre megtervezett rablással. Ezzel kapcsolatban egy másik adminisztrátor is megerősített és ennek tudatában zártam le az ügyet.
 
  • Tetszik
Reactions: danii. és _Foxii_

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
345
1 052
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Várom az admin válaszát. Adminügyes logot meg töltsétek fel ismét légyszi mivel a végéből ítélve hiányos.
Javítottam!
Helló!

Alapvetőleg egy illegális szigetről beszélünk, ahova nem antikot keresni mennek az emberek így nem értem miért lenne szükséges karaktertörténet ebben az esetben. Az előRP-t egy lövöldözés miatt szeretnéd, véleményem szerint nem összehasonlítható egy alapos, előre megtervezett rablással. Ezzel kapcsolatban egy másik adminisztrátor is megerősített és ennek tudatában zártam le az ügyet.
Erre nem tudok nagyon mit válaszolni, mert teljesen máshogy látjuk a dolgot.
ElőRP eddigi tudomásaim szerint mindenre kell. Hisz pontosan meg kell beszélni minden eshetőséget IC, egymás között. Le kell fektetni az alap koncepciót, hogy miért is történik mindez.. kinek mi a szerepe, ki milyen fegyverrel jön és mit csinál, mi a teendő, ha mondjuk a kivitelezést megzavarja egy rendőr vagy egy másik fegyveres.. milyen útvonalon jutnak el A-ból B-be.. menekülő terv, ilyesmi.
 

Kispali

Írnok deák
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
597
2 125
24
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Ahhoz semmi előrp nem kell, hogy valaki kimenjen a szigetre keresgélni detektorral, és ehhez esetleg önvédelemből vigyen fegyvert is. Aki járt már kint, az első alkalom után tudni fogja, hogy állandóan vadásznak a keresgélőkre. Rablásokhoz, egyéb nagyobb volumenű RPkhez (pl. aranyraktár) viszont meg van követelve az, hogy előRPvel történjen az egész. A revans vétel része érdekes megfogalmazás jelen esetben, mivel nem azért ment fegyverért, hogy titeket keressen és majd bosszút álljon a kirablásáért. Helikoptereteket a korábbi szituációból ismerhette, tudhatott arról, hogy fegyveresek vagytok és mivel ismét megközelítettétek őt okkal feltételezhette, hogy megint szeretnétek tőle valamit. Nem látok az ő oldalukról szabálysértést ebben, sem az admin részéről hibát a bírálatban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.