Eric Trenton-Leányvállalat Vezetői Pályázat {Armada Security}

Maestro96

Újonc
2023. 01. 18.
62
29
V4 karakter
Eric Trenton
=== IC ===
Teljes név:
≺Eric Trenton]

Születési helye,ideje:
≺Los Santos,1990.05.12≻
Anyja leánykori neve:
≺Amanda Hillgton's≻
Jelentkező telefonszáma:
≺+38-76-839-4048≻

Jelentkező személyigazolvány másolata:
≺https://imgur.com/N8y1PHQ≻
Jelentkező jogosítványának másolata:
≺https://imgur.com/rmS3FLS≻

Melyik Vállalatunkat szeretné megpályázni, mint vezetői személyiség?
≺Armada Security≻
Van-e bármilyen tapasztalata a vállalatvezetéssel kapcsolatban? Ha igen, kérem fejtse ki.
≺Igen van,egykoron vezettem egy fuvarozó céget,Trenton Car's néven.A vállalat taxizással,illetve akkumlátor bikázással foglalkozott.Rajtam kívűl,mint vezérigazgató,3 fő dolgozott a cégnél,sofőr pozícióban.A vállalat viszont 1 hónap működés után bezárt,a vége felé,őszintén megmondom,hogy nem érte meg csinálni pénzügyi szempontból.≻
Dolgozott már hasonló vállalatoknál? Ha igen, hol:
≺Igen dolgoztam,az Armada Security-nál,Oktató és Kiképző pozítcióban,Matteo M Wright mögött.≻
Tud-e csapatmunkában dolgozni?
≺Természetesen kiválóan tudok,csapatmunkában dolgozni és tevékenykedni.≻

Kérem fejtse ki, Ön szerint milyen egy jó vállalat vezető?
≺Én azt gondolom,hogy egy kiváló vállalat vezető,vezéregyéniségnek született.Egy jó vállalat vezető nagy munkabírású,szereti azt amit csinál.Egy jó vállalat vezető rendkívül jó csapatember,nagyon könnyen megtalálja a közös hangot az emberekkel.Ami természetes dolog,hogy egy vállalat vezető aktív a városban.Egy jó vállalat vezetőnek,nem szabad tartózkodni a rengeteg-rengeteg papírmunkától.Egy jó vállalat vezetőnek,valamilyen módon szeretnie kell az "embereit" és teljes mértékben tisztelnie kell őket.Egy jó vállalat vezetőnek,meg kell becsülnie a vállalatnál dolgozó tagokat.Egy jó vállalat vezetőnek,megfelelő szervezői képességekkel kell rendelkeznie.Egy jó vállalat vezetőnek,egyetlen munkakörtől sem szabad tartózkodnia a vállalaton belül.Egy jó vállalat vezető,változatosan fogalmaz,nem vét sok helyesírási hibát.A vállalatot a hátán hordozza.Egy jó vállalat vezető 100%-an arra törekszik hogy cége,minél jobb hírnévvel rendelkezzen a városban,ezáltal egyre több kuncsaftot szerezve.Egy jó vállalat vezetőnek,meggyőzőnek kell lennie az ügyfelek számára.Egy jó vállalat vezető nyugodt természetű!Egy jó vállalat vezető,minden kis/nagy problémára megoldást próbál keresni,nem pedig megfutamodni előle.≻
Kérem meséljen referencia munkáiról? Amennyiben van.
≺Igen van!Jelenleg a saját bányámban tevékenykedem.Ez előtt volt több farmom amelyet hosszabb távon vittem.Volt 1 hónapig egy fényezőműhelyem,amelyet aktívan csináltam.Előtte voltam a Fix&Drive Mechanic Shop-nál 6 hónapot.≻
Milyen tevékenységeket hajtana végre vállalatvezetőként az adott vállalatnál?
≺Papírmunkákat természetesen.Tagfelvételeket is végre hajtanám.Rendezvényszervezéseket lebonyolítanám.Szórakozóhelyekkel megállapodást kötnék.Ameddig nem kerül a céghez Oktató és Kiképző addig ezt a részt is a vállaimra venném.Széfkereskedést is cipelném magamon.Armada Securyti-s Hummer-t teljes mértékben karbantartanám.A vállalat székhelyét rendben tartanám,takarítókat szerveznék,ha esetleg nem találnék,saját kezeimmel takarítom ki a helyet.Emellett minden kis apró dolgogra odafigyelnék,és 100%-an azon leszek,hogy az Armada Security hírnevét növeljem a városban,minél több szórakozóhely szeressen velünk leszerződni,minél több civil ember,jelentkezési lapot nyújtson be hozzánk.A városban aktív lennék.Szeretnék majd az Armada-n belül,különféle "Eventeket" szervezni.≻
Kérem jellemezze magát 20 mondatban:

Sport kedvelő ember vagyok.Nagyon szeretem a labdarúgást.Maximalista embernek tartom magamat.Sohasem elégszem meg a 99%-al,mindíg a 100%-ra törekszem.Rendkívül szeretek dolgozni.Sohasem unatkozom a városban,mindíg kitalálok valamit,amivel hasznosan elüthetem az időt.Kiváló vezéregyéniségnek tartom magamat.Nagyon jól irányítok,nagyon szeretek tenni-venni,ügyeket intézni (stb...).Mindíg hosszútávra tervezem.Ezt alátámassza a Fix&Drive Mechanic Shop-nál eltöltött 6 hónapom is.Kiválóan tudok csapatmunkában dolgozni.Nagyon gyorsan betudok illeszkedni társaságokban,valószínüleg meglehetősen jó humoromnak köszönhetően.Rendkívül hamar,megtudom találni a közös hangot az emberekkel.Probléma megoldó ember vagyok.Mindíg azon vagyok,hogy megoldjam a problémáimat,sohasem szaladok el,előlük.Szeretem az életemet kordában tartani.Sohasem fekszek le úgy,hogy 1 járművem totálkárosra van törve.Nyugodt embernek tartom magamat.Én a "Többet ésszel,mint erővel" elvet tartom.Rendkívül jó beszédkézséggel rendelkezem.Változatosan tudok fogalmazni.Meglehetősen jó helyesírási kézséggel rendelkezem.Természetesen nekem is vannak,rosszabb tulajdonságaim,amelyeken próbálok javítani.Magabiztos és erőskezű ember vagyok.Mindent megteszek,hogy az EcoMotion és az Armada Security hírnevét egyre jobban csak tornyosítsam,SeeCity-ben!

=== OOC ===
Hány éves vagy?
≺16 éves vagyok.≻

UCP Előéletről a kép:
≺https://imgur.com/yRnvyRx≻

Mennyi játszott perced van a SeeMTA V4 szerverén?
≺53.800 játszott percem van a SeeMta V4 szerverén.≻

Használsz-e Discord alkalmazást?
≺Természetesen használok!≻

Írj magadról 3 - 3 jó és rossz tulajdonságot:
≺Jó tulajdonságaim: Vezéregyéniség vagyok.Rendkívül jó probléma megoldó képességgel rendelkezem.Nagy munkabírású ember vagyok.Rossz tulajdonságaim:Türelmetlen embernek tartom magamat,valamilyen szempontból.Hiperaktív embernek gondolom magamat,ami egyébként lehet jó tulajdonság,és lehet rosszabb tulajdonság is.Több esetben tudok elfogult is lenni,amely sajnos nem a jó tulajdonságaimat gyarapítja.≻


Aláírás:

Eric Trenton
 
  • Tetszik
Reactions: Tataa