Eric S Johonson --- Spike-ra való panasz!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Eric S Johonson

Panaszolt fél admin neve:
Spike

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan jail!

Bizonyítékok:

[2019-01-13 16:50:39] [Output] : [SeeMTA - Börtönidő]: Hátralévő idő: 700 perc
[2019-01-13 16:50:39] [Output] : [SeeMTA - Börtönidő]: Oka: RP megtagadása,ooc stílus .


Megjegyzés:
1, Úgy kezdődött , hogy elkezdtek rabolni , de a játékos nem rp-sen ugrott be a hajómba! Ezért hívtam Spike-ot , és admin ügy volt , mi folytattuk az rp-t! Le rp-ztem hogy "fingottam egyet" és jött megint Spike , és elkezdett velem veszekedni , megoldottuk , de utána le rp-ztem hogy az egyiknek beütök , aki előttem volt , aki mögöttem azt meg lerugom , és kidobom őket a csónakból! Jött Spike megint , és mondta hogy mi volt ez , én írtam hogy " le rp-ztem hogy fingok egyet" , azt mondta ezt nem lehet , és írtam neki hogy te " nem szoktál fingani? Vagy te ilyen szent lélek vagy? " És be jail-ozott!

Panaszhoz hozzászólhat:
Bíráló , Spike
 
  • Vicces
Reactions: Clinton Shayne

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
96
42
23
LV karakter
Mauro Edward Vincenzo
Az egész story abszolút nem így volt... Sajnos nemtudok logot keresni, mivel látszik hogy 1hetes ügy... Ha már sikerült ezt lementeni remélem az egészet lementetted. Kihívtak engem hogy pgzel rablás közben, közölték a tényeket, felajánlottam, hogy folytassátok az RP-t. Most őszintén, az egyik srácnak glockja volt, másiknak meg sörétes, a sörétes rádvolt fogva, mikozben a másik srác motozott... Elég nagy PG nek tűnik, hogy te csak úgy kilököd, meg kiütöd őket nem?! Azért kaptad a jailt, mivel rpvel elvették a pénzedet, te meg ilyen 10ezer forintokat adtál átt a 300ezer helyett, vagy már nememléksze mennyi helyet... Semmit nemvoltál hajlandó áttadni nekik amit RP-ztek. Ezért osztottam a szankciót. Várom a bírálást, és ha lehetne az egész logot. Mivel nemtudok 1hétig visszamenni már a saját logomban, pedig látszódna minden benne :)
 

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
Hát nem az egészet mentettem le , csak a jailt! :)
 

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
96
42
23
LV karakter
Mauro Edward Vincenzo
Na, nagyonjó, magyarul a lényeget amire a pk-t raktad nincs meg... Várom a bírálást.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Ha valóban fegyver volt náluk,és rád fogták a glockot,nem túl rp-s hogy lerugod őket.
Ha meg 300 ezret kell oda adni nem 10 ezresével adod.
Panasz jogtalan,zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.