Eric S Johonson jelentkezése a See Game Helpdesk csapat köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok! Engem Lánczi Krisztián Győzőnek hívnak , de inkább a Krisztiánt használom! Ti szólíthattok Krisz-nek! 2005.09.30-án születtem Miskolcon! Egy kicsiny faluban lakom 2 szülőmmel , és kettő nagyszülőmmel! Nagyon szeretek horgászni! Meg még szeretek szabad levegőn lenni , mint szerintem a korombeli "srácok" többsége! Nagyon szeretek emelett gépezni is! A kedven játékaim közé tartoznak: Euro Fishing , MTA , CS:GO , LOL , Metin 2 , CS 1.6 ! Még most is általános iskolában járok (8.évfolyam), elég jók a jegyeim! Most Informatikus iskolába szeretnék járni.! Nagyon szeretenék oda járni, de arról ne is beszéljünk , hogy mennyire szeretem ezt csinálni(Itthon kisebb próbálkozásokkal)! Van egy kutyám! A kutyámmal imádok játszani! Illetve elég terhelhető vagyok , és emellett még aktív is.]

Mióta játszol a szerveren?

[2016-08-30 08:09:14 , kisebb - nagyobb kihagyásokkal.]

Eddigi elért dolgok:

[-Rengeteg barát
-A szerver legjobb Rendvédelmi frakciójában tag
-Rengeteg RP tudás szerzés]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Már volt lehetőségem 2x IDG Adminsegédként jelen lenni a szerveren , illetve szeretném az Adminok munkáját valamennyivel megkönnyíteni , mivel az Adminisztrátoroknak a nagyobb ügyek megoldása a fontosabb. Szeretném a kezdő játékosokat eligazítani , mivel mindenki volt kezdő , és nekünk is jól esett , ha eligazítást kaptunk. Illetve a játékosok kérdéseit megválaszolni , illetve ha tudok , segíteni nekik.]

Miért téged válasszunk?

[Szerintem senki nem különbözik a másik embertársától. Ezáltal nem mondom azt hogy engem válasszanak , de ha a pozitív dolgaim felé tekintünk , akkor oda sorolhatjuk a: Terhelhetőség , megbízhatóság , aktivitás , segítőkész , elszánt , magabiztos , nagyon nyugodt , megértő. Ezek az indokok miatt.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Az online időmben szinte a 100%-át tudnám a munkaköreimre fordítani , illetve ha napi szinten az órákat kellene mondanom , az a minimum , hogy: 3-4 óra hossza , de persze ez van amikor 5-6-7 óra hossza. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[3-4 óra hossza , de természetesen ez van amikor (sok esetben) 5-6-7 óra hossza.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Ugye mikor felvetette nekem ezt a kérést , akkor azon nyomban ezt a választ adnám neki rá: [Segítség]Kiss János(1): Szia! Ez nem az én feladatkörömbe tartozik. Ha esetleg van megfelelő bizonyítékod (kép/videó/log) , akkor keress fel egy Adminisztrátor (Home->Adminok) , és a megfelelő bizonyítékot küld el nekik.
Ha tovább folytatná az egészet akkor a válaszom: [Segítség]Kiss János(1):Kérlek hanyagoljuk a felesleges PM-eket , és csak önmagam tudnám ismételni , hogy nem az én feladat köreimbe tartozik.
Ha még mindég folytatná a PM floodolást ezzel az indokkal , a válaszom: [Segítség]Kiss János (1):Szépen megkérlek arra , hogy fejezd be ezzel az indokkal való PM floodolást , ha esetleg másban tudok segíteni , akkor várom a PM-ed . Kellemes játékot!
Ha továbbra is ezzel az indokkal PM-elne rám , akkor szólnák egy Adminisztrátor társamnak , és ő a megfelelő szankcióval illetné.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[A következő képpen történne meg: Bemutatnám neki a két szerelőtelepet: SCCS (See City Car Service) , illetve Fix and Drive. Elsősorban elmondanám neki , melyik hol helyezkedik el , azzaz SCCS --> Los Santos , Fix and Drive --> San Fierro. Ezután a működéséről ejtenék pár szót. Elmondanám neki mi a sima sáv , illetve gyorssáv. Elmondanám neki , hogy melyik számára a legkedvezőbb (ingyenes) ár. A sorba állás után a szerelő beengedi a szerelőtelepre. (FONTOS! Nem tolakszunk a sorban) Ha beengedte , akkor elmondom neki , hogy mi fog történni. A szerelő bemutatkozik , illetve megkérdi "Teljes szerelést szeretne igényelni?" Erre Igen / Nem is lehet a válasz , a pénztárcánk vastagsága döntené el. Elmondanám , hogy van Paneles , illetve nem paneles autó. Ezeknek a fogalmát közölném vele , illetve tudatnám vele a szerelőtelep sajátosságát. Ha esetleg Totálkáros (TK) lesz az autója , akkor értesíteni tudja a szerelőket , a /call 222-222 , vagy a /call 444-444 parancsal! Ha a vontató megérkezett , akkor elkéri a vontatás díját , és megkezdi a vontatásunkat a szerelőtelepre. Ha megtörtént , akkor ugyan az a folyamat játszódna le.
SCCS:
mta-screen_2020-03-19_19-43-37.png

Fix and Drive:
mta-screen_2020-03-19_19-51-11.png


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1.Városháza (VH): Ez az első , és legfontosabb helyszín , mivel ez a játékos későbbi életét befolyásolhatja. Ez azért nálam az első számú , mivel itt lehet munkát felvenni , illetve a személyes okmányokat kiváltani / újítani. Ez as játékos szerver beli életében meghatározó , szóval ezt jó ha tudja az adott játékos.
mta-screen_2020-03-19_20-01-58.png


2.Kórház: Ha meghal itt éled újra , illetve a mentősök ide hozzák ha olyan problémája van. Ha itt újraéledt , akkor nem fog IC emlékezni semmire sem.
mta-screen_2020-03-20_10-52-50.png


3.Autósiskola: Itt tudja lerakni a vezetői engedélyt , amit a sikeres vizsga esetén item formájában kap meg az inventoryba.
mta-screen_2020-03-20_11-00-53.png


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Kapott PM] Kiss János(1): Szia. Nem tudod merre van az Autós iskola?

[Segítség]
Kiss János(1): Szia. Az autósiskola Déli határ mellett található. Pontosabban F11 , és ott a nagy T betű. Kellemes játékot.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

HÍRDETÉS: Admin gotozz már rám ((Kiss János))
Kapcsolat: 687545

[Segítség] Kiss János(1): Szia! A hírdetés felület nem erre való. Az adminoknak úgy tudsz üzenni , hogy /pm [ID] . Az adminokat a HOME felület Adminok részén találod. Kellemes játékot!

Illetve lementem a logot az MTA mappájában , majd az adott adminisztrátor felé jelzem. Ha kezdő az adott játékos , akkor megkérem az Adminisztrátort , hogy had vigyem el betanítani.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

aWW4Fc5.jpg


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

fRqA5aa.png

 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Követelményeket olvasd el. (pl : életkor)

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.