Eric S Johonson jelentkezése a [S]ee [C]ity [C]ar [S]ervice köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Eric S Johonson ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-08-30 08:09:14 Nem gondoltam 10 évesen hogy idáig el fogok jutni a szerveren. Sok különböző RP szerveren játszottam , de mindég is visszahúzott ide a szivem. Imádok itt játszani , mert a szervernek van egy családias hangulata , illetve egy feelingje. Az osztályomba régen lenéztek a játék miatt , demostmár sok évfolyamtársam játszik itt. De semmilyen formában nem bíznék meg bennük.~

Hanyas szintű vagy?
~ 15 szintű vagyok jelenleg a szerveren. ~

Milyen idős vagy?
~ 14. életévemet töltöm. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Rendvédelmi frakciók:
-[T]error [E]lhárítási [K]özpont
-[O]rszágos [R]endőr [F]ő-[k]apitányság

Egyéb legális frakciók:
-[O]rszágos [M]entő[sz]olgálat ~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Rendőrség , és a mai nap folyamán. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ SeeMTA V3 LV szerveren lehetőségem volt a RedLine szerelőtelep alkalmazotta lenne , és e révén szeretnék ide jelentkezni hozzátok , illetve sok új ember megismerése céljából. Illetve az sem mellékes , hogy a való életben is szeretek itthon szerelgetni ezt-azt. Illetve szeretném ezzel is a játékosok életét , illetve nagy rangot elérni. Szeretek sokat vontatni, illetve szerelni.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem velük.~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Naponta 5-6-7 órát is tudok online lenni a szerveren , és természetesen minden időmet a szerelésre fordítanám. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Mentségemre szolgál az , hogy ez a bann nem volt jogos , mivel Ricsivel megbeszéltük ezt a dolgot. ~

COOfT9K.png


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
wWSGqOQ.jpg
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Engem Lánczi Krisztián Győzőnek hívnak , de inkább a Krisztiánt használom! Ti szólíthattok Krisz-nek! 2005.09.30-án születtem Miskolcon! Egy kicsiny faluban lakom 2 szülőmmel , és kettő nagyszülőmmel! Nagyon szeretek horgászni! Meg még szeretek szabad levegőn lenni , mint szerintem a korombeli "srácok" többsége! Nagyon szeretek emelett gépezni is! A kedven játékaim közé tartoznak: Euro Truck , Euro Fishing , MTA , CS:GO , LOL , Metin 2 , CS 1.6 ! Még most is általános iskolában járok (8.évfolyam), elég jók a jegyeim! Most Informatikus iskolába szeretnék járni.! Nagyon szeretenék oda járni, de arról ne is beszéljünk , hogy mennyire szeretem ezt csinálni(Itthon kisebb próbálkozásokkal)! Van egy kutyám! A kutyámmal imádok játszani! Illetve elég terhelhető vagyok , és emellett még aktív is. Két nagyszülőm velünk szemben lakik , egy emeletes házban , akiket nagyon féltek a mosr kialakukt helyzet végett. Hétvégen mindég járok horgászni. Télen megvettem az új gépemet , illetve ősszel az új biciklimet. Sokat segítek a háztartásban , illetve a kertgondozásban. Nagyszüleimnél naponta több órát is töltöm. Illetve minden nap segítek valamit. Sokat szoktam apukámmal itthon a mi , illetve nagyszüleim autóját szerelni. Legnagyobb szerelésem a rugótányér cserélése volt , de sok minden mást is csináltam.~
 
Utoljára szerkesztve:

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Jól megfogalmaztad a válaszaidat de nem én döntöm el hogy elfogadom vagy sem hanem a vezetőség. Támogatom.
 

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
Szia , szép estét. Köszönöm szépen a pozitív visszajelzésedet. Legyen kellemes estéd.
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.