Eric Ryder jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Roman Shaw

Újonc
2019. 01. 10.
30
4
V4 karakter
Roman Shaw
LV karakter
Eric Ryder
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Eric Ryder >

Születési helye, ideje:
< San Fierro, 1980.12.05. >

Édesanyja lánykori neve:
< Amanda Wight >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, St. John street 5893. >

Hány éve él a városban?:
< 2 éve élek a városban, előtte San Fierroban laktam. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék ennél a cégnél dolgozni, mert nagyon szeretem az autókat bütykölgetni. Azért is jó lenne ha sikerülne bekerülnöm ebben a "csapat"-ba mert megszeretném mutatni mindenkinek aki nem hitt bennem, hogy elérem és valóra váltom az álmaimat. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Azért mert egy kitartó, jó eszü, gyorsan tanuló, csapatban jól dolgozó srác vagyok. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Konkrétan autószerelő cégnél még nem dolgoztam, de már többször is próbálkoztam minden fele, viszont a saját, barátok, családtagok kocsiját szerelgettem, javítottam már elég sokat. >

Előző munkahelye(i):
< LV Post Office. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Eric Ryder >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelenleg 4785 játszott percem van csak. >

Eddigi frakcióid:
< A v3-as szerveren voltam a Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok semmien frakció tagja. >

Mióta RP-zel?:
< 2017.08.15.-én regisztráltam a szerverre, de volt egy nagyon nagy kihagyásom e közben a v3-as szerveren RP-ztem elég sokat. ( Majdnem 20.000 játszott percem van ott ) >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért szeretnék szerelő lenni, mert amióta elkeztem "újra" játszani a szerveremn erre vártam, hogy jelentkezhessek. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Azért mert szeretnék tagja lenni egy olyan frakciónak amelynél olyan dolgot lehet végezni ami engem kifejezetten érdekel. Egy pontos, tisztelettudó, kollégákkal jól kijövő ember vagyok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/JINAKEE >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/ka5j5Qn >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/izWcIRt >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem de viszont a v3-as szerveren jelenkeztem a BMShez de sajnos a meghalgatáson nem jutottam tovább. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017.08.15.-én regisztráltam, de viszont kb. 2019. április vége óta játszok rendszeresebben. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap olyan 2-4 órát hétvégén többet is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az 1. lehetőség az amit tudnék teljesíteni, de lehet, hogy hétköznaponként csak délután 2-3 óra körül tudnék szolgálatba lépni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Én egy 17 éves srác vagyok. Középiskolába járok amit hazudnék ha azt mondanám hogy nagyon szeretek, de sok bajom nincs az iskolával. Szabadidőmben sportolok, a barátaimmal vagyok és természetessen számítógépezek. Nagyon érdekelnek az autók és az azzal kapcsolatos dolgok ezért gondoltam, hogy teszek egy próbát és jelentkezek autószerelőnek. Személyes véleményem alapján szerintem egy rendes, megbizható jó indulatú ember vagyok. Az emberekkel álltalában jól kijövök, de ha viszont valaki nem a főnököm,de annak képzeli magát az felszokott idegesíteni, de akkor is próbálom kultúráltan emberek módjára megoldani a nézet eltérést. Szóval hát így röviden és tömören ez az ami szerintem lényeges velem kapcsolatban, de ha bármi hiányosság van azonnal kijavítom. >
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Szép tiszta UCP. Ha az aktivitást tudod tartani, akkor támogatlak. Hajrá, sok sikert. :)
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.05.29. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.