Eric R Ramsay jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Raymon

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
314
V4 karakter
Carl Cenay
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Eric R Ramsay ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018-10-19 //// 26450+ percem van. ~

Hányas szintű vagy?
~ Jelenleg 23. ~

Hány éves vagy?
~ Ma töltöttem be a 16. életévemet. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam az ORFK-ban. Kiléptem, mert kicsit untam, hogy minden második igazoltatásnál kilőnek, illetve minden harmadik igazoltatásnál admin ügy lett. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~Mindig is érdekelt az SCCS, a szerelő rendszer. Szeretek másnak segíteni azzal, hogy megjavítom a kocsiját. Szívesen elszerelgetek, a Cascoval sincs problémám természetesen. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Mikrofonnal jelenleg nem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap olyan 4-5 órát tudnék, hétvégén akár 6-7 órákat is szoktam a gépnél lenni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam. https://imgur.com/a/bpFwSSA ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~2x voltam jailben, többi javítás, téves. https://imgur.com/a/bpFwSSA ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Csaba Gergőnek hívnak, Eger közelében élek a családommal. Jelenleg középiskolás vagyok, 9. osztályos. Informatika szakon tanulok. Azt tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy bőbeszédű srác és játék közben próbálok is az IC eseményekre és az RP-re fordítani a legtöbb figyelmemet. Tanulékony vagyok, de azért szeretem a dolgokat előre megbeszélni, vagy segitséget kérni ha nem értek valamit. Leginkább egyedül szeretek dolgozni, de természetesen nem zárom ki a világot szóval szívesen dolgozok csapatban is. Én úgy gondolom, alkalmas lennék és természetesen szeretem is csinálni ezért nem is távolodom el a munkától, ezért szeretnék az SCCS tagja lenni! ~
 

TitiHUN

Újonc
2019. 01. 15.
74
34
V2 karakter
Connor O Ruah
A lapod jól ki lett dolgozva, Jailekből sincs sok egy esélyt megérdemelsz. De majd a vezetőség eldönti a sorsod :) Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: Raymon
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.