Eric G Eduardo Jelentkezése a See City Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lantos23

Újonc
2019. 08. 03.
58
8
V4 karakter
Eric G Eduardo
LV karakter
Eric G Eduardo
V2 karakter
October Peetu
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Eric G Eduardo ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-2017 fele regisztráltam karakteremet,viszont most kezdtem el 1-2hete rendszeresen játszani.5781percem van. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 11-es szintű vagyok jelenleg. ~

Milyen idős vagy?
~ 15éves vagyok jelenleg. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem,sajnos még nem voltam. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Nem voltam még frakcióba,amint az előbb is leírtam. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel másik szerveren voltam szerelő és tetszett,ezért szeretnék itt is szerelő lenni,és természetesen megtapasztalni milyen a közösség,jókat RP-zni meg ilyesmik.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-5óra között hétköznap,4-7óra hétvégén,persze ez csökkenhet,növekedhet. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam,bannolva. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen ,Amikor még kezdő voltam OOC Anyáztam de ez még 4hónapja volt,azóta nem csinálok semmi ilyeysmit. ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Horváth Balázsnak hívnak becenevem:Bazsi,Tolna megyében élek.Anyukámék elváltak,most anyummal élek meg a palijával.Családi házban élünk,van egy kutyánk,Husky fajtájú, Becky névre hallgat.Apukámhoz hétvégente kiszoktam menni,mivel sajnos ott nincs valami erős gép csak egy laptop ezért ott nemtudok játszani,De mivel délelőtt itthon vagyok,ezért akkor még fent tudok lenni.Barátaimmal suli után leszoktunk menni focizni amikor van időnk,ha nincs akkor hazamegyünk.Kedvenc hobbim:Focizás,Biciklizés,Kosárlabdázás.Apukámmal néha elszoktunk menni túrázgatni,nem valami nagy "városban" lakom,ha egyáltalán lehet városnak mondani,olyan mint egy nagyobb falu. ~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.