Erdos M'Velazquez | Erdős ---> Croxo (!Helyette írom!)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 382
LV karakter
Fred Hemsworth
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Erdos M'Velazquez >

Panaszolt fél admin neve:
< Croxo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< 2021. január 2-án kaptam egy jailt miszerint tilos az Instant Gyógyítással vissza menni RP-be.Ezzel nem is lenne baj. Kérdem én. Ha egy sima játékosnak nem szabad, egy FA-nak miért lehet? Ma, 14 órakor volt egy ATM palominoba. Croxo meghalt. Valahogy felszedte magát /elmondása szerint instant heal/, majd pár száz méterrel arébb getelt egy helit, vissza tért és lövöldözni kezdett. Utóbbira nincs bizonyítékom, de valószínűnek tartom, hogy nem tárolnak pont Palominoba egy helit. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/zMpYLS4 >

Megjegyzés:
< Kérni szeretném, hogy !! Bence !! bírálja a PK-t. Köszönöm szépen. >
 
Utoljára szerkesztve:

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
Sziasztok! Engedélyt kaptam hogy hozzászóljak. A mai napon kaptam egy jail-t amibe halálangyallal lőttem ki Croxo-t. Magával a jail-el nem is lenne problémám de Croxo olyan bizonyítékot mutatott fel ellenem ami más játékos számára nem lehetséges.Az admin jail jogos volt, de míg a többi ilyen eset 120 perc én 300 perces jail-t kaptam ami nagyon sok!

Itt mivel Főadmin miatt OOC rangom több legális frakcióba is bent lehet
https://imgur.com/a/MjZCPh3 (Croxo képe)
Szerver logot másolt ki:

Nekem is a Főadmin kihasználása lenne a probléma.
Több probléma is adódott Croxoval amióta az illegális frakcióba van.
 
Utoljára szerkesztve:

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 382
LV karakter
Fred Hemsworth
Erdos M'Velazquez | Erdős: Ha már előjött ez a halálangyalos téma, személy szerint röhejesnek tartom, hogy éjfélkor, meg hajnal 1kor fúrnak zsinórba 3-4, vagy akár 5 ATM-et, AMIVEL PÁRHUZAMOSAN megy egy bankrablás. Ami még jobban felidegesít engem, hogy ne adj isten kilőnek az egyik ATM-nél, szét szedik a kazettákat azalatt a 15 perc alatt ameddig a halálidőt afkoljuk, majd amikor spawnolok kórháznál írja a chat, hogy újabb ATM-et fúrnak, mi meg a többi rendvédelmissel ott szotyizunk, mert halálangyalunk van. Meghal valaki az illegál részről, felszedik / felkaparja magát instant gyógyítással és megy tovább. Ami pláne kiverte nálam a biztosítékot azaz, hogy lelőnek gyárba, ki lépek mert el kell mennem itthonról (egyszer fordult elő), és pár órával később olvasom a messengert, azt látom hogy jailt kaptam Tilos a halálidő alól kilépni. Én teljes mértékben megértem, és részben jogosnak is tartom /nem bugoltattam, nem léptem vissza, nem kavartam bele az RP szituba, elmentem itthonról/. Az LCN-es tagok miért tehetik meg? NNI-s frakció társ küldte (nem nevezném meg) a képet miután én jailt kaptam, hogy ők ugyanezt eljátszák, csak ők nem kapnak szankciót. Értem én hogy kell az illegál a szerverre, meg hű de jó a rendvédelemnek is hogy nem verjük a gyíkot egésznap, de azért örülni tudnék, ha normál kereteken belül zajlana a sztori.

Edit: Miután berakták magukat a frakcióba, 2 órával később durrant az ATM (Ahol egyébként az egyik leader el lett kapva), arra rá 1 órával a sima bankot rabolták ki, le lett darálva mindenki, és ezeken felül megpróbálták az aranybankot is, csak pechükre az ajtó zárva volt. Továbbá örülnék, ha @Tamasi -hoz is eljutna a panaszkönyv, annak meg pláne, ha kifejtené a véleményét.
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

- 1. panasz válaszok -

"2021. január 2-án kaptam egy jailt miszerint tilos az Instant Gyógyítással vissza menni RP-be.Ezzel nem is lenne baj."

Amennyiben meghaltál igen akkor nem szabad visszamenni.

"Kérdem én. Ha egy sima játékosnak nem szabad, egy FA-nak miért lehet? Ma, 14 órakor volt egy ATM palominoba. Croxo meghalt. Valahogy felszedte magát /elmondása szerint instant heal/, majd pár száz méterrel arébb getelt egy helit, vissza tért és lövöldözni kezdett. Utóbbira nincs bizonyítékom, de valószínűnek tartom, hogy nem tárolnak pont Palominoba egy helit."

Croxo nem halt meg palominoba(vissza is lehet nézni a killlogokat).
Nem geteltem oda semmi helit eleve Paloba helivel mentem:

[2021-01-27 14:31:02] [Output] : Croxo De Bracco mondja: Na én sniperezek majd a tetőről.
[még történt ic-zés amennyiben kell teljes log küldöm Bencének]
[2021-01-27 14:32:42] [Output] : Croxo De Bracco mondja: Hol kéne fúrni?
[2021-01-27 14:32:49] [Output] : Bonnie De Bracco mondja: Palomino
[2021-01-27 14:32:51] [Output] : Crakix De Bracco mondja: Paló.
[még történt ic-zés amennyiben kell teljes log küldöm Bencének]
[2021-01-27 14:38:30] [Output] : *** Croxo De Bracco kinyitotta a jármű ajtaját. (Maverick)
[2021-01-27 14:38:35] [Output] : *** Croxo De Bracco beindította a jármű motorját.
[még történt ic-zés amennyiben kell teljes log küldöm Bencének]
[2021-01-27 14:39:24] [Output] : Crakix De Bracco mondja ((rádióba)): Mehetünk?
[2021-01-27 14:39:52] [Output] : *** Croxo De Bracco bezárta a jármű ajtaját. (Maverick) [ Ekkor érkeztem Palohoz a dombhoz és ott kiszálltam és néztem a területet)
[2021-01-27 14:39:58] [Output] : *** Croxo De Bracco elővett egy fegyvert. (Mesterlövész)
[még történt ic-zés amennyiben kell teljes log küldöm Bencének]
[2021-01-27 14:42:36] [Output] : Croxo De Bracco mondja ((rádióba)): mire várunk?
[2021-01-27 14:42:45] [Output] : Crakix De Bracco mondja ((rádióba)): Kabutora.
[2021-01-27 14:43:09] [Output] : Kabuto La Royali mondja ((rádióba)): furom
[2021-01-27 14:43:10] [Output] : Daniele La Royali mondja ((rádióba)): mi fogjuk nézni az autópálya felőli részt
[2021-01-27 14:43:13] [Output] : Kabuto La Royali mondja ((rádióba)): furom
[még történt ic-zés amennyiben kell teljes log küldöm Bencének]
[2021-01-27 14:45:13] [Output] : *** Croxo De Bracco elrakott egy fegyvert. (Mesterlövész) [Ekkor szálltam fel mivel nem teljesen láttam rá a terepre és repültem közelebb,be a városba]
[2021-01-27 14:45:23] [Output] : *** Croxo De Bracco kinyitotta a jármű ajtaját. (Maverick)


- 2. panasz válaszok -

Sziasztok!

"A mai napon kaptam egy jail-t amibe halálangyallal lőttem ki Croxo-t. Magával a jail-el nem is lenne problémám de Croxo olyan bizonyítékot mutatott fel ellenem ami más játékos számára nem lehetséges."
"Itt mivel Főadmin miatt OOC rangom több legális frakcióba is bent lehet"


Eleve mivel Főadmin vagyok benne lehetek bármelyik frakcióba OOC rangon mivel több frakciót is figyelek mivel az is a dolgaim közé tartozik,hogy ellenőrizem a frakciókat,hogy minden rendben zajlik.
Azt kell,hogy mondjam mióta LCN-be benne vagyok direkt az akciók alkalmakor kiveszem magam a rendvédelmi FK-ból,hogy nehogy azt állítsák mint most te,hogy vissza élek a rangommal és hogy ezzel előnyt szerzek.
Most se tartózkodtam legális F3-ba az akciókor(meg lehet nézni),hanem egy rendvédelmis személytől kaptam a logokat/képeket ts-en.(Kép: Kép , a rendvédelmis neve szándékosan van kitakarva,amennyiben kell Bencének a kép arról amin látszik a rendvédelmis neve akkor azt elküldöm neki privátba.)


"Az admin jail jogos volt, de míg a többi ilyen eset 120 perc én 300 perces jail-t kaptam ami nagyon sok!"

Nem én adtam a jailt és nem én tanácsoltam,hogy rakjanak be 300 percre,de amikor megláttam,hogy mennyit jailt kaptál akkor szóltam @SPEDY-nek,hogy csökkentse le mivel ténylegesen sok volt azért a jail.(Ezt @SPEDY is tudja tanúsítani.)

"Nekem is a Főadmin kihasználása lenne a probléma.
Több probléma is adódott Croxoval amióta az illegális frakcióba van."


Nem számít,hogy hol vagyok mivel eddig is kiálltam és ki is fogok állni az igazamért.
 

SPEDY

Aktív fórumozó
2019. 04. 10.
260
160
V2 karakter
david r beasley
Hali,

Válaszolok, mert meglettem jelölve. A jailt tőlem kaptad @Vforce, viszont nem teljesen értelek hiszen lecsökkentettem, amit meg is köszöntél. Másrészt, azért raktalak be elsőnek huzamosabb jailbe, mivel nem csak hogy csatlakoztál egy RP szituációhoz, amelyet a szabályzat tílt, hanem te voltál az a fél aki miatt az rpt be is kellett fejezni, mert te ölted meg Croxot. Úgy ítéltem meg, hogy ez súlyosbító indok, ezért kaptál elsőre nagyobb jailt. De mint azt korábban leirtam, egyből kaptad az enyhítést, és át lett írva, szóval teljesen nem értem, hogy miért emelted ki ezt. Természetesen a logokat másolom Bencének ha szükseges.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
- 3. panasz válaszok-
Sziasztok!

"Ha már előjött ez a halálangyalos téma, személy szerint röhejesnek tartom, hogy éjfélkor, meg hajnal 1kor fúrnak zsinórba 3-4, vagy akár 5 ATM-et, AMIVEL PÁRHUZAMOSAN megy egy bankrablás. Ami még jobban felidegesít engem, hogy ne adj isten kilőnek az egyik ATM-nél, szét szedik a kazettákat azalatt a 15 perc alatt ameddig a halálidőt afkoljuk, majd amikor spawnolok kórháznál írja a chat, hogy újabb ATM-et fúrnak, mi meg a többi rendvédelmissel ott szotyizunk, mert halálangyalunk van."

Sose történt ilyen(amikor én fent voltam),hogy hajnal 1-kor zsinorba 3-4 vagy akár több ATM-et fúrtunk volna amivel párhuzamosan megy egy bankrablás.(Lehetségesnek tartom,hogy orosz,yaku is közbe ment rabolni ATM-et/Bankot)

"Meghal valaki az illegál részről, felszedik / felkaparja magát instant gyógyítással és megy tovább."

Sose szedtem fel senkit ugyan úgy mi is levárjuk a 15 percet + halálangyalt(ez ugyan úgy vonatkozik rám is én pl: közbe admindutyba vagyok,a birtokon addig afkolok vagy rendbe teszem a kocsikat)

"Ami pláne kiverte nálam a biztosítékot azaz, hogy lelőnek gyárba, ki lépek mert el kell mennem itthonról (egyszer fordult elő), és pár órával később olvasom a messengert, azt látom hogy jailt kaptam Tilos a halálidő alól kilépni. Én teljes mértékben megértem, és részben jogosnak is tartom /nem bugoltattam, nem léptem vissza, nem kavartam bele az RP szituba, elmentem itthonról/. Az LCN-es tagok miért tehetik meg? NNI-s frakció társ küldte (nem nevezném meg) a képet miután én jailt kaptam, hogy ők ugyanezt eljátszák, csak ők nem kapnak szankciót. Értem én hogy kell az illegál a szerverre, meg hű de jó a rendvédelemnek is hogy nem verjük a gyíkot egésznap, de azért örülni tudnék, ha normál kereteken belül zajlana a sztori."

Nem én kértem rád a jailt akkor,hanem nekem azzal volt a problémám amit Atticusnak is jeleztem,hogy olyan jailt ne adjon: Halál idő és berak 15 percre.(mivel ilyen nincs)LCN-es tagok miért tehetik meg? Ők se tehetik meg és ugyan úgy ők is kapják a szankciót(Ha az Antoonos képekre gondolsz akkor a válaszom én szóltam neki,hogy én nem intézhetem mivel saját FK ügy lenne és tegyen panaszt másik adminnál(több admin is volt fent) vagy nyisson PK-t ,de ezt az ügyet megbeszélték Ricsivel ts-en mivel bejött akkor a szobába.
 

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
Én leírtam hogy a jail-el semmi bajom és hogy az admin jail jogos volt! Nem én emeltem ki hanem Croxo.
Ha jól értelmezem ha gyárba elcsontoznak engedélyezett az ünnepi süti/instant gyógyítás és társai?
Amennyiben meghaltál igen akkor nem szabad visszamenni.
Ez a dolog több sebből is vérzik.
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
"Ha jól értelmezem ha gyárba elcsontoznak engedélyezett az ünnepi süti/instant gyógyítás és társai?"

Az instant gyógyítás engedélyezett.

"Amennyiben meghaltál igen akkor nem szabad visszamenni.

Ez több sebből is vérzik."

???


Várom a bírálatot!
 
Utoljára szerkesztve:

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
Akkor itt el is vesztette a játék a realitását. Akinek amennyi Instant gyógyítása van annyi próbálkozása van.
Ha ez így lenne akkor már több mindenki kihasználta volna, de mivel tudjuk hogy ezért jail jár kevesen használtak Instant gyógyítás RP szituációkban

EDIT: Épp ezért nem használható a fix kártya/tankoló kártya üldözéseknél.
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 382
LV karakter
Fred Hemsworth
Erdos M'Velazquez: Ma kaptam az alkalmon, kíváncsiság képpen felszedtem magam Instant kártyával és mentem tovább darálni ahogy azt Croxo tette Palominoba. Az jött, amire számítottam, kaptam a szankciót ismételten. Ennek tudatában nincs több hozzászólásom a PK-hoz, várom a bírálatot. :)
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

Emiatt kapta a barátod a jailt:


"RK + Nem erre való a megaphone!"

Ha meghalt és felszedi magát kártyával és visszamegy darálni akkor ne csodálkozzon,ha büntetést kap érte.
Ha esetleg nem tudná a barátod mit jelent az RK akkor bemásolom neki és még egy példát is csatolok.
:)

• RK: RevengeKill - Halál utáni bosszú.
Példa: Megölnek, halálod után korházba kerülsz, ilyenkor a gyilkosod nem keresheted fel és ölheted meg, tűzharc esetén az esemény lezajlásáig nem térhetsz vissza.


Várom a bírálatot!
 
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: Fecsu és Erdős

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sziasztok! Az üzeneteket, továbbá a logokat átnéztem, úgy gondolom hogy mindenki kifejtette a véleményét a témában, viszont a félreértések elkerülése érdekében várok mindenkit a holnapi nap folyamán 18 órakkor TeamSpeak-en egy átbeszélésre.
Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.