Erdős jelentkezése a SeeGameHelpdesk csapatába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Erdős

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 01. 18.
247
589
| 1139 Budapest, Teve u. 4-6.
V2 karakter
| Sciglio de Borelli
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok. Erdős D. vagyok. 2004 nyarán születtem, 17. életévemben járok. Harmadévfolyamos, közepes tanulmányi átlaggal rendelkező rendészeti szakgimnáziumi tanuló vagyok. Jelenleg karanténban vagyok a Covid-19 fertőzés miatt, így itthonról tanulok. Szabadidőmben általában a virtuális világban tevékenykedem. Negatív tulajdonságaim közé tartozik, hogy túlságosan makacs és önfejű vagyok. Pozitív tulajdonságaim közül is kiemelnék párat; a koromhoz képest intelligensnek tartom magamat, jó csapatjátékos, és lojális vagyok.

Mióta játszol a szerveren?

2020 november 21-én regisztráltam a szerverre.

Eddigi elért dolgok:

Sok van, de amire a legbüszkébb vagyok azaz, hogy Haladó moderátori pozíciót töltök be a TeamSpeak3 szerveren, 3 nappal a regisztrációm után a Terrorelhárítás csapatát erősítettem, azóta hadnagyi rendfokozatot sikerült elérnem, többszörös ideiglenes adminsegéd voltam, és végezetül nagyon sok pozitív, jó lelkű emberrel, baráttal vettem körbe magamat.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Majdnem egy teljes év leforgása alatt megfordultam mind a három SeeGameSystem szerveren, viszont nem mindenhol sikerült elérnem azt amit itt - nincsen nagy vagyonom de nekem éppen elég -, ebből kifolyólag itt szeretném megkísérelni az S.G.H. tagságot.

Miért téged válasszunk?

Nem kötelező engem választani, nem különbözök egyik jelentkezőtől sem. Viszont amit tőlem elvárnak, azt próbálom a lehető legjobb tudásom szerint elvégezni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Legalább 5-6 órát, de előfordul hogy ettől többet is.

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

Amennyiben kezdő játékos, szólok egy adminisztrátornak hogy geteljen el engem és az illetőt betanításra. Ott elmagyarázom neki az IC és az OOC közti különbséget, illetve, hogy - hogyan lehet használni őket.
Ha nem kezdő, jelzem egy adminisztrátornak a szabálysértést, és ő megteszi a szükséges lépéseket.

Mutass be egy általad választott munkát a szerveren és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

Én a buszsofőr munkát választottam, mivel ez a legegyszerűbb pénzkeresési forma (szerintem).

Első lépésként a városházán keressük meg Marco Shirt nevű NPC-t, akinél a munkát tudjuk felvenni.
fH3K0Na.png

Ha véletlenül rossz munkát vettél fel, a /felmondas paranccsal tudod érvényteleníteni.
AXRBua5.png

Ha kiválasztottuk a számunkra megfelelő munkát (jelenesetben a buszsofőrt), a chat automatikusan kiírja a kezdő instrukciókat.
ksGKK6Y.png

Ezt követően el kell mennünk a munkahely telepére a munka megkezdéséhez. A mi esetünkben egy kis teherautó jelzi a munka kezdési pontját. Ha odaértünk, a kék CP-be kell belemenni.
T2DGIin.png

A kék CP-be lépve tudjuk lekérni a munkajárművünket, amivel a munka elkezdődik.
nSe4Qnh.png

A munka megkezdését követően a GPS zöld vonallal jelöli az útvonalat, amin haladnunk kell. Az útvonalon a kijelölt buszmegállókban meg kell állni a zöld CP-ben. Ha ez a CP eltűnt, az E gomb megnyomásával ki kell nyitni az ajtókat. Ha fel- illetve leszálltak az utasok, ismételt E gomb megnyomással be kell zárni az ajtókat, és lehet folytatni a munkát.

A munkát addig tudjuk végezni, ameddig nekünk jól esik. Amennyiben szeretnéd leadni a munkát, vissza kell hajtani a telepre, és a kék CP-be behajtva leadni a munkajárművet.
cQTcNBK.png

Fontos, hogy a munkajárművel kizárólag a kijelölt útvonalon, illetve a telepre vissza fele hajthatsz. Saját célodra nem használhatod, ugyanis szerverszabályzat tiltja.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?


Elsősorban a városházát, hogy a munka folyamatának első lépését elindítsuk - illetve hogy a szükséges okmányait kiváltsa. Másodiknak az aktuálisan felvett munkát, hogy eltudjon kezdeni pénzt keresni, tevékenykedni. Végezetül a déli benzinkutat, mert ott megtalál minden olyan fajta itemet, ami a mindennapi tevékenységéből elengedhetetlen.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Természetesen a szituáció nem maradhat félben, így folytatom azt is, közben a beérkező segítségkérésre igyekszem válaszolni.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Megkérek egy nagyobb adminisztrátort, hogy ellenőrizze ő is a hirdetést. Ha ő is úgy gondolja, hogy az a hirdetés NonRP-s hirdetésnek minősül, rá kérem a szankciót az illetőre

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

Felhívnám a figyelmét arra, hogy amit csinált szabályzatba ütközik, és a pozíciójába kerülhet. Ha másodjára, harmadjára is előfordul, jelzem főadminnak.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Voltam jó pár alkalommal, de a legutolsó jailem óta majdnem eltelt körülbelül 3 hónap.
QF93a5r.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Voltam sajnos, 1x. 2021. elején kaptam egy 1 hónapos kitiltást Bone-tól, de a leégés miatt sajnos (vagy nem sajnos) ez nem látszik az UCP-mben.
m1QibIW.png
 
Utoljára szerkesztve:

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
Cső szerintem megállnád a helyed barim ,sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: Erdős

kaszabka

Újonc
Támogató
2020. 08. 17.
57
64
tatabánya
V4 karakter
Carlos Loans
LV karakter
-
V2 karakter
Maya Ethan
Szia, nagyon szép lap lett, az olvasottak alapján megállnád a helyed. Támogatom. Pacsi!
 
  • Tetszik
Reactions: Erdős

.shirek

Újonc
2021. 10. 14.
17
39
26
LV karakter
ᴄᴀsᴏɴ.sɴʏᴅᴇʟ
V2 karakter
ᴠʏᴛᴀʟ.ᴍᴏsᴇs
TS-en volt alkalmam beszélni vele egy keveset, az alapján elég segítőkésznek tűnik, az 500 perces jailen kívűl más nagyon nem zavaró, tartalmasan kitöltötted a lapot. Egy próbát biztosan megérne a dolog.
Sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: Erdős és tommenxd
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.