Érc árak feljegyzése

lupekhun

Újonc
2019. 09. 19.
14
7
V4 karakter
Louis Ryan
LV karakter
Louis Ryan
V2 karakter
Louis Ryan
Sziasztok. 2024. 07. 22. naptól, mindennap szeretném írni az érceknek az árait egy táblázatban, és ezt szeretném megosztani veletek.
Azért gondoltam, hogy ez jó dolog lenne mivel néha elgondolkozok azon, hogy megéri-e eladni az adott időpontban az ércet, vagy sem. Néha jobban járunk, ha várunk vele. Ezért gondoltam így talán látszódik majd egy max és min értek az ércek árainál.

Táblázat elérhetősége itt található <--- táblázat

Jobb oldalt diagramokra is bontottam, ércről ércre.
Úgy tervezem, hogy minden este frissítem, vagy esetleg valaki az ismerőseim közül.
 
  • Imádom
Reactions: Nektarin1

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
228
1 317
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
szia, az ötlet jó, viszont az, hogy esténként felírod, nem. egy napban 24 óra van, ami annyit jelent, hogy 23x fog változni az ára az érceknek, amit nem jegyzel fel.

a script, mint észrevettem, kereslet-kínálat alapon van megírva. ergo, csúcsidőben az összes érc ára lejjebb megy, és azok lőnek ki, amiket nem visznek - mert ritka. a későbbi órákban pedig pont fordítva.

nyilván jó, hogy ezt így csinálod, viszont fals képet ad az egészről, és erről egyébként nem te tehetsz, hanem úgy lenne értelme, ha óránként írnád, de arra meg kinek van ideje.