Ephraim S White jelentkezése a Las Venturas-i Taxi Társasághoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hunci

Újonc
Támogató
2019. 01. 22.
48
3
V4 karakter
Amir Aydin
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Ascher Máté
Hány éves vagy?
16
Hány játszott perced van?
21520
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen voltam, egy alkalommal. https://imgur.com/a/dHIs4QT (Képpel)
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem, még nem voltam. https://imgur.com/a/bJut9eQ (Képpel)
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen, már volt. https://imgur.com/a/6BwJ6V0 (Képpel)
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen, voltam a Redline Auto Service-ben.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Nekem, egy kicsit monoton volt a munka, de azért nagyon sok dolgot élveztem benne. Talán jobban megtanultam csapatban dolgozni.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Az RP tudásomra leginkább.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

2 vagy 3 órát, de néha akár 7-8 órát is.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen, természetesen,
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Igazából, nem ismerem a többi jelentkezők, de abban bízom hogy a lapom elnyeri a vezetőség tetszését, és IC is megmutathatom hogy tényleg mennyire szeretek vezetni és ezzel, segíteni a csapaton.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Sziasztok Máté vagyok, 16 éves. Jelenleg egy Gimnáziumban tanulok 11. évfolyamban. Az iskolán kívül dolgozni járok, de egy jó pár hobbim is van. A szabadidőm nagy részét így Fotózással, a barátaimmal vagy motorozással töltöm. Ha egyedül kell megoldanom valamit, akkor azt általában sikerül is. Ha jellemeznem kellene magam egy szóval, az a "Kreatív" lenne. Ha valakinek segítségre van szüksége, nagy valószínűséggel én vagyok az első aki ott van, és segít. Ami a zenei ízlésemet illeti, hát, sok nagyon megosztó műfajt mint pl.: a mumble rap-et hallgatok, mert ebben találom meg leginkább a helyemet.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Ephraim S White
Jelentkező születési helye, ideje:

San Fierro, 1991, Október 16.
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Claudia Pellegrini
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen, természetesen.
Miért szeretne ide jelentkezni?


Mióta a 18. életévemben megszereztem a jogosítványomat, azóta imádok vezetni. Úgy vélem ha a munkád a hobbid, akkor a legjobb helyen dolgozol. Humorommal remélem mosolyt tudok majd csalni az emberek fáradt és szürke hétköznapjaikba.

Miért pont önt vegyük fel?

Kiválóan dolgozom csapatban, nem hoz zavarba ha nagy a hajtás és higgadt tudok maradni. Úgy gondolom hogy, vezetési technikámmal és rutinommal segíteni tudnám a kollégáimat is, hogy hatékonyabban és gyorsabban végezzék el a feladataikat. .
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Mint már írtam is, szeretek és tudok is csapatban dolgozni. Ha mindenki belead és olajozottam működik valami akkor nem lehet gond. Mindenkinek hozzá kell raknia a részét, de ha esetleg valaki hibázik, akkor a másik kisegíti, ez a lényege.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen, természetesen.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen, elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Jó napot, Ephraim S White vagyok, 28 éves. San Fierro-ban születtem még annó '91-ben. Az autókba, és az autózásba még nagyon régen, gyerekként szerettem bele, édesapámnak volt egy Mercedes-Benz 300 SEL-je, a fél országot bejártuk vele. itt kezdődött kb. minden. Amint lehetett, megszereztem a vezetői engedélyemet, és futárként kezdtem dolgozni hogy egyszer majd én is olyan autókkal járhassak amilyennel szeretnék. A mai napig hobbim az autózás, az autóim szerelése és gyűjtése. Egész szép kis gyűjteményre tettem szert az évek alatt. Az édesapámtól örökölt Mercedes mizéria mellett rengeteg, VW, BMW, Dodge, Ford is megfordult már nálam. Ebből is élek, bemutatókból, restaurálásból. Számomra az autó nem csak egy tárgy, egy hobbi, ez számomra ez élet.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:



Aláírás: Ephraim S White

Kelt.: 2019. 06. 28.
 
Utoljára szerkesztve:

Olázs

Újonc
2019. 05. 20.
50
9
LV karakter
Legolas Cage
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Legolas Cage vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.07.05. 20:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Szép lap lett!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.