Enzo Siani ----> Smexy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Enzo

Barangoló
2019. 01. 11.
78
133
V4 karakter
Xzavier Langley.
LV karakter
Dacquan Nelson.
V2 karakter
Jaidyn Epps.
Kód:
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Enzo Siani >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Személyeskedés, személyes vélemény miatt való jogtalan "bírálat" jailezés. >

Bizonyítékok:
< [2020-07-07 18:25:10] [Output] : [AdminJail]: Smexy bebörtönözte Rogan Greenaway-t 500 percre. [2020-07-07 18:25:10] [Output] : [AdminJail]: Indok: NonRP (maradék), FUN [Utolsó esély] >

Megjegyzés:
< Heló-heló sziasztok, annyi volt a lényeg, hogy szerettem volna kérni egy név váltást, magyar névre amiről egyébként nem tudtam ,hogy egy 6 éves zenének a címe, tehát egy nem létező embernek a neve, viszomt azt belátom, hogy ha ezt tudom akkor lehet nem fárasztom ezzel az adminokat, viszont nem tudtam, ezért megkértem egy admint, hogyha most írnék egy név váltást akkor rá tudna-e nézni most, azt mondta erre, persze hozzám teleportált és azt mondta, ne írjam meg írjam le neki mit szeretnék névnek és átváltja, a nevem Habiszti Gusztáv akart lenne, persze ékezet nélkül, ezt az Admin le is váltotta, rá körülbelül húsz másodpercre azt mondta az admin, írjak neki még egy nevet mivel ez nem lehet, mondom jó oké írtam is új nevet meg minden, egyébként leváltásra került végül, ezek után, rá kettő és fél percre rejailozott smexy az indok a fent lévő bizonyíték fülben található, FUN(Nem tartom annak, mert magyar nevet akarok, hogy fun) mind egy is , viszont emellé hozzá vágott egy utolsó esély szócskát kapcsos zárójelbe, úgy, hogy egyébként az UCP-met nem tartom súlyosnak, össz vissz aszthiszem 10 vagy 11 jailem van, és ebből nem is az összes jogos van, van közte ugyebár kulcsok leadása stb-stb... ezt nem tartom olyan ucp-nek mely utolsó esélyt érdemelne azért mivel egy admin átváltotta a nevem az álltalam kiválasztott névre, és a főadminoknak ez nem felelt meg ezért rajtam csattant az ostor, hogy azért kapok utolsó esélyt mert ilyen nevet szerettem volna magamnak, belátom ha tudom, hogy van ez a videó akkor komolynak nem mondható sőt még egy poénnak se menne el, viszont a videó kilétéről sem én sem az admin nem tudott mely átváltotta a nevemet, ezért ne mérzem magam utolsó esélyesnek és azt sem érzem, hogy az admin hibázott mivel erről sem én sem ő nem tudtunk. >
 
  • Vicces
Reactions: mickeymouse

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Megbeszélve, jogtalan!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.