Enzo Caruso - Önéletrajz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vincenzoo

Barangoló
2022. 02. 21.
137
46
V4 karakter
Enzo Caruso

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 25
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2021-ben regisztráltam a Szerverre, viszont voltak kihagyások az elején..
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Négy darab AdminJail-em van, amire nem vagyok büszke. Viszont kisebb problémák miatt kerültem be mint pl Autó után való ütés. Viszont mind Jogos volt. És tanultam belőle. Legtöbbször az ember a saját kárán tanul, én próbálkozom más hibáiból levonni a következtetést. Kitiltásomat nem küldeném ide be mivel számomra nem publikus, amennyiben igényt tart rá az adott személy, privátban elküldöm és részletezem is. "Semmilyen szabályellenes nem történt azt hozzáteszem"! --> Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 57.000 percem van jelenleg. Ez nyilván bővítem. -> Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Egyetsem még.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-

2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Eddig csak Illegális tevékenység részén sikerült kipróbálnom magam. Bruno Capelli néven voltam, Ndrangheta Frakcióban, nagyjából három hónapot voltam. Elromlott a számítógépem, és nagyjából másfél két hónapot voltam inaktív. Viszont félre értés történt a visszajövetelkor, így kirúgásban részesültem. Hamit Besnik néven jelenleg is az OPS Frakciót erősítem. Ha minden igaz, most következik a negyedik hónapom. A váltás oka, számomra már nem fér bele, az öt órás jail idő. "Tudom ez ezzel jár" ezért is szeretnék váltani, illetve az NNI Frakció számomra egy úgymond "Kiváltságosság"!
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nincsen.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Megmondom a frankót, mindig is az illegális RP hozott lázba, viszont TV műsorokban eléggé felkelti az érdeklődésemet a nyomozások, elkapások, a szerveszkedés és a rajtaütések. Ezért szeretném ezt itt a karakteremmel is "átélni" mivel a valóságban nem igazán van rá lehetőség.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Naponta szerintem, a három és négy óra közötti időt tudnák teljesíteni a Frakció számára.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem, csak is a V4 Fő Szerverén játszom.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Nincsen.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Enzo Caruso
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos, East Los Santos Street 18, - +38-76-990-2612 - nicoloserra92@see-mail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem voltam még Rendvédelmi szerv tagja.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Nos, hát úgy gondolom helytállnék a Nemzeti Nyomozó Irodánál elvárt munkafolyamatok elvégzéséhez. Szeretném felvenni a versenyt a bűnözökkel, és megtisztítani a várost tőlük. Nagyon elszaporodtak a drogdílerek, és nem szeretném hogy gyerekek/felnőttek kezébe jussanak ezek a szerek. Nagyrészt a nyomozások miatt szeretnék önökhöz jelentkezni.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Bűnügyi helyszíni vizsgálat, Bűnügyi adatbázisok és nyomozói eszközök használata, Bűnügyi profilkészítés, Bizonyítékok gyűjtése, Nyomkövetés és megfigyelés.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- A jók közé sorolnám ezeket: Magabiztos, Csapatjátékos, Segítőkész, Lojális | A negatívumokhoz sorolnám: Forrófejű, Családjára érzékeny, Haragtartó.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Mindenféle képpen, rádión vagy bármilyen kommunikálható eszközön erősítést kérni, és jelezni feléjük a pozíciónkat, illetve az elrabolt/rablók pozícióját. Ha megérkezik az erősítés, lecsapni rájuk úgy hogy a túsz mindenféle képpen sérülésmentesen kerüljön ki a szituációból.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Hitelesítve.
 
Utoljára szerkesztve:

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező!

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.