enyhítés visszahozása

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 220
1 481
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Volt v4-ben is enyhítés csak jött egy, a percek tekintetében kedvezőbb penal code és akkor lett ez eltörölve
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: vagabond és Sallyn

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
274
1 593
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
kövezzetek meg, civilként, 0 illegált élve mondom azt, hogy az IC jailt had lehessen leafkolni. nem azért, mert hogy az nem jail, hanem azért, mert ha nincs illegál, nincs legál, legalábbis nem akkora, mint most. nem túl jó dolog az, hogy ugyanaz az AFK rendszer vonatkozik az illegálra, mint az adminjailt töltő emberekre.

legjobb megoldás talán az lenne, ha a kamatot vonnák meg arra az időre, de lehessen afkolni, este pedig ugyanúgy legyen "visszakapcsolva" a normál afk rendszer, hogy ne az legyen, hogy bekapcsolva hagyod a géped aztán reggelre volt jail nincs jail

"szenvedj", de ne úgy, ahogy most; meg legyen következménye az illegálkodásnak, meg annak, ha elkapnak.
 

Muurayi

wild one
2019. 02. 08.
753
3 187
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Flynn Murray
LV karakter
Daan Smid
Én igazából a V4-es enyhítéssel is megvoltam elégedve. Nem tudom milyen opció lehetett az, hogy ez a rendvédelemnek kedvezzen, hogy eltöröljék ezeket. Nyilván el lehet fogadni a veszteséget, hogy animba lőnek, meg bevisznek, hisz ezzel a rizikó faktorral jár az illegál, amivel semmi baj nincs, csak ez az öt óra egy picikét durva.
 

vagabond

Zöldfülű
2023. 06. 26.
186
403
fóliafalva
V4 karakter
ezra_piper
LV karakter
roland_whitfield
Volt v4-ben is enyhítés csak jött egy, a percek tekintetében kedvezőbb penal code és akkor lett ez eltörölve
Ki lett véve az 5 órás terorrizmus, cserébe kaptunk 5 órás atm/bank jailt.
Az a bizonyos 35% enyhités jól esne újra, csak hát pár ember miatt mindenkinek szopni kell.
 

santagal

Pötyögtető
2023. 09. 11.
416
546
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Marius Filipescu
AJ még érthető, de annak mi értelme, hogy órákat hagyd bekapcsolva a számítógépet meg még húsz percenként kezdj el futkorászni a cellába csak mert te jól érezted magad, semmi haszna az egésznek. ''Élményscript'', az... Max annak élmény aki rádadja a karperecet, meg még mellé a lehető legnagyobb büntetést. Hogy milyen indokkal lett elvéve a 35%-os enyhítés és jött helyette az új csodálatos Penal Code (ami persze mindenki számára kedvező❗) az jó kérdés, de lehet csak én vagyok kevésbé informált erről. Gondolom mind a két fél szempontjait figyelembe vették és ez egy közös döntés alapján jött létre a rendvédelemi és az illegális frakciók között. Nyilván így történt, végülis így a fair. Nem folytatok egy ideje illegális tevékenységet, nem azért írom ezt.
 

benec

Pötyögtető
2019. 01. 10.
423
2 787
21
V4 karakter
Hazrat Barat
LV karakter
Quantavius Bass
V2 karakter
Berc Bence
nem kell enyhítés meg semmi, simán lehessen afkolni és kész
korábban írtam erre egy ötletet, ahol rendesen ki lett vesézve a dolog, aminek hatására visszakerült a 35 százalékos enyhítés, viszont nincs már ilyen lehetőség valamiért
 

llorinc

Barangoló
2023. 07. 18.
98
634
www.youtube.com
V4 karakter
rayko_czerny
LV karakter
yazen_greer
le kell ülni báttya
300:20 kemeny dolog 15x megmozgatni az egeret 5 oran keresztul mert megprobaltad magad jol erezni a neked szant scripttel, jo par napig ulheted a jailed
alapbol nagy szopas ha mar figyut kapsz minden fegyora de meg ez az 5 ora is kurva unalmas
a legsulyosabb es legnagyobb adminjail is pont annyi, mint pl. egy bankrablas. annyi a kulonbseg hogy egy sulyos dolog miatt ultetnek le (pl halalkerelem) 300 percre adminjailbe, itt meg azert mert aktiv vagy a szerveren es elmesz bankozni, ami full IC ugy
ugyanannyi a 2 jail, az egyik full sulyos OOC dolog, a masik IC ugy