Enriko Jarika - Corey (helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Eiichiro

Újonc
2019. 12. 14.
41
64
LV karakter
Rupert Eliot
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Enriko Jarika >

Panaszolt fél admin neve:
< Corey >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Hanyag eljárás, nem képes segíteni >

Bizonyítékok:
<
[2020-03-15 13:41:07] [Output] : [Küldött PM]: Corey (29): helo a motorom egy régebbi garazsban van es mar nincsen garazsam, szoval nemtudom hol lehet.
[2020-03-15 13:41:19] [Output] : [Segítség] Admin[4] Corey: szia, /gps kocsim
[2020-03-15 13:41:28] [Output] : [Küldött PM]: Corey (29): de mondom hogy garázsban van, elnézést
>


Megjegyzés:
< Garázsban lévő autó, motor nem látszik a térképen hiszen mindet hajószerelőhöz közel jelzi így nem tudom megkeresni sem, akármennyire szeretném ezért kértem segítséget és ezek után választ nem kaptam. >
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
193
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Sziasztok!
Ezt írtad:

[2020-03-15 13:41:07] [Output] : [Küldött PM]: Corey (29): helo a motorom egy régebbi garazsban van es mar nincsen garazsam, szoval nemtudom hol lehet.
Ebből azt szűrtem le, hogy nem tudod hol van.
Lehet az elején leírtad, hogy a régi garázsodban van de nem tudtam eldönteni az utolsó szavaid alapján, hogy akkor most hol van.

Mivel az adott ügyre is koncentrálnom kellett, közben hívott más admin másik ügyre, mert rajtam kívül senki sem tudta volna intézni (nem egy admin tudja bizonyítani) és közben is kaptam pm-eket, ezért az utolsó üzeneted nem láttam.
Ha észreveszem az utolsó PM-ed ezen dolgok közepette visszaírom, hogy "ügyem van" vagy "nem tudok menni".
Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Eiichiro

Újonc
2019. 12. 14.
41
64
LV karakter
Rupert Eliot
Ha elolvastad volna az egészet akkor leszűrted volna, hogy mi a gond. És ha nem érted a PM-et akkor miért válaszolsz rá?
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
193
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Elolvastam az egészet, de ha a végére odaírod, hogy "nem tudom hol lehet" fogalmam sincs mit kellene gondolnom.
Nem tudtam eldönteni mit szeretnél, mivel a pm elején és végén mást-mást írtál. Ahogyan említettem is, ha látom az utolsó pm-ed rájöttem volna a gondodra. De nem véletlen nem láttam és nem válaszoltam.

Válaszolni pedig azért válaszolok rá, mert KELL. Ha nem válaszolok az is gond lett volna.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Smexy

Eiichiro

Újonc
2019. 12. 14.
41
64
LV karakter
Rupert Eliot
Ha alapból nem válaszolsz semmít írok másik adminnak, de így nem tudom mit mondjak mivel egyszer válaszoltál, csak azzal semmire nem mentem.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Máskor érthetőbben írd a pm-et szó szerint a problémát hogy nincs már a garázs kulcsom és nem mutatja hol a kocsim/motorom a gps.

Az admin minden pm-re válaszol, akár "ügyem van" akár mást.

Jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és coreyyo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.