Engelbert von Gerhardt Jelentkezése az SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Engelbert

Újonc
2019. 01. 15.
45
28
V2 karakter
Engelbert von Gerhardt
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Engelbert von Gerhardt ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-óta,valamint 104 ezer játszott perc ~

Hányas szintű vagy?
~ 47 ~

Hány éves vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Piru-3 hónap,meguntam a banda RP-t;MS13-3-4 hét,megszűnt a frakció;Orosz maffia-2 hónap,a frakció inaktív lett,kiléptem;Triad maffia-1 hónap,inaktív volt a frakció,meguntam,kiléptem;TEK-1 hónap,inaktivítás miatt kikellett lépnem;FIX and Drive-1 hónap,bizonyos összeget összeszeszereltem,ami a célom volt kilptem;SCCS-ugyan az mint a Fix,Honvédség-5-6 hét,megszűnt annó a frakció,ezért mindenki kilett téve;NNI-1 hónap,nem nagyon érdekelt már tovább a nyomozó Rp,ezért kiléptem ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Kb.1 éve is voltam már a Frakció tagja,nagyon megtetszett,megszerettem és szintén megjött hozzá a kedvem hogy tag legyek. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen mindkettővel rendelkezem! ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 3-4 óra,szünetekben illetve hétvégenként ez jóval több! ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen! Kép: [https://imgur.com/a/Yo8tEBZ]~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen! Kép:[https://imgur.com/a/xpCP9l1]~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok!Bálint Károly a nevem,elég ha Karcsinak hívtok.Jelenleg 14 éves vagyok,pár hónap múlva augusztusban töltöm a 15. életévemet.Az iskolában Jeles tanuló vagyok,amit tartani is szeretnék.A szervert 2017-ben kezdtem el,azóta rengeteg Rp-tapasztalatot,barátot szereztem,az idők alatt.A szerveren való napi aktivitásom 3-4 óra,de van amikor 5 órát is tudok lenni.Hétvégenként,szünetekben ez kétszeresére is emelkedik.Szabad időmben még szeretek egy jót biciklizni a barátokkal.Régen sportoltam kickboxot,de egy idő után sajnos meguntam ezért átváltottam itthoni edzésekre.Van pár alkalom,hogy például egy nap nem tudok lenni,Témazáró dolgozat írása véget az iskolában,de ezt természetesen az inaktivításba tudom jelezni!Nagyjából ez lennék én ~
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.