Endo Saverio

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gauranga

Újonc
2024. 06. 12.
3
7
28
Budapest
V4 karakter
Isido Shirai
Eredetileg CLaudio del Saverionak hivnak . 32 éves Siciliai származású.
Egy híres üzlet ember fiaként jöttem a világra , akit úgy hivtak hogy CLaudio del Vecchio.
Hamar ráébredtem arra hogy nagyon érdekel a pénz világa ezért a Rapportó becenevet kaptam ami annyit jelent " Arany " Iskoláimat üzleti szakon végeztem . Hiszen édesapám melett számos üzleti tapasztalatra tettem szert . Sokat dolgoztunk együtt.
Mivel üzleti viszonyban álltunk a Japánokkal ezért egy üzleti út során megkérték az ekkor 22 éves Saverio-t hogy dolgozzon egy projekten velük , így 5 éven át Japánban tartózkodtam a Fujiwara klán teljes értékű munkatársaként . Emiatt jól beszélem a Japán nyelvet.
Ott tartózkodásom során az Endo névvel illettek meg amely a Hamana tóra utal , és a Fujiwara klán leszármazottjai viselik . És az értük végzett áldozatom miatt fel ajánlották ezt a tiszteletben álló rangot amit a helyi kultúra miatt elfogadtam .
Ázsiában való tartózkodásom során több Ashramban is éltem Indában 5 éven át ahol az ősi Védikus kultúrának a szokásait sajátítottam el mert úgy gondoltam hasznomra válik az üzleti életben . Így az ősi ázsiai tradíciókhoz híven cölibátusban élek , valamint követem eme tradíció szigorú kultuszát ahol a fegyelem az idősebbek iránti tisztelet , és pontosság a fizető eszköz .
Eközben édesapámat , édesanyámat megölték egy számomra ismeretlen üzlet feleik. Biztonsági okokból See Citybe költöztem . Értékesítőként , menedzserként szeretnék el helyezkedni egy Ázsiai , vagy Olasz cégnél tulajdonosi körbe. Valamint célom hogy újra ki alakítsam az ehhez megfelelő kapcsolat tőkét.
(( 1 évig voltam Yakuza vezető azaz Oyabun egy FAY RPG nevű szerveren ami már régen megszűnt , több mint 10 év RP tapasztalattal rendelkezem és most szeretnek újra bele kóstólni és csinálni nagy RP ket amint a bemutatkozó levélben meg is fogalmaztam ))
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.